Як дізнатися, на кого я схожа з знаменитостей, зірок, актрис зовнішньо – онлайн сервіс, тест, сайт CelebsLike: як користуватися?

У статті ви знайдете інформацію про сервіс, на якому можна дізнатися на кого із знаменитостей ви схожі. Так само в нарисі детально розписано, як ним користуватися.

Особливо в юності багато підлітки наслідують знаменитостям. У багатьох молодих людей є свої кумири. І звичайно ж, їм цікаво на кого вони схожі з зірок кіно, естради і т. д. Компанія Microsoft, щоб задовольнити вашу цікавість, створила новий сервіс. Тут сelebsLike.me, де ви зможете знайти свого близнюка актора або актрису, або іншу суперзірку, яка має деяку схожість з вашими зовнішніми даними.

Як визначити схожість зі знаменитостями, зірками, акторами, актрисами онлайн?

Скористатися онлайн-перевіркою ви можете абсолютно безкоштовно. Тим більше, що сервіс дуже простий у використанні. Вам достатньо мати на комп'ютері, ноутбуці своє особисте фото. Бажано, щоб обличчя на ньому було чітким, тоді ви отримаєте достовірний результат перевірки схожості.

Сервіс онлайн для визначення схожості зі знаменитостями

Сайт CelebsLike – онлайн тест на схожість зі знаменитостями: як користуватися?

  1. Ви відкриваєте сторінку порталу тут.
  2. У вас висвічується зображення як на фото нижче.
  3. Внизу знаходиться клавіша: Use your own photo.
  4. Натисніть її і виберіть на своєму пристрої фото.
  5. Якщо на фотографії кілька осіб, то натисніть на квадратик, виберіть потрібну вам особу.
  6. Після чого ви побачите результат пошуку схожих з вами знаменитостей.
Як визначити на кого ви схожі з зірок?

ВАЖЛИВО: Вгорі вам буде представлено зображення актора або актриси, які брали участь в церемонії вручення премії Оскар в нинішній період, а внизу, хто не отримав цієї нагороди.

Іноді різні фотографії видають різні результати пошуку. Якщо ви не задоволені першим підсумком, то повторіть процес з іншим вашим фото. Де ви вийшли на фотографії (на ваш смак) ідеально.

Відео: Як знайти в мережі, з ким ви схожі зовні із знаменитостей?