Банк Тінькофф: як правильно закрити кредитну, дебетову, Платинум, Блек, Тінькофф Алиэкспресс карту, розрахунковий рахунок через інтернет? Як закрити карту Тінькофф: відгуки

У цій статті описано в подробицях, як можна закрити картку банку " Тінькофф по телефону і через онлайн-портал.

Зміст

Банк Tinkoff — добре відомий на онлайн-просторах. Тут дуже швидко і комфортно оформляти пластикові картки. Досить зайти на портал, замовити її, і кур'єр доставить вам через час прямо додому. Однак є єдина відмінність у цієї компанії від інших банківських структур. В організації немає офісів. Співробітники спілкуються з клієнтською базою допомогою мобільного зв'язку та через інтернет-сайти. Тому багато користувачів не знають, як закрити карту Tinkoff.

Банк Тінькофф: як правильно закрити дебетову картку через інтернет?

Якщо клієнт відкриє дебетову карту, то він буде мати дохід 14 відсотків на залишкову суму. Поповнювати і знімати готівки клієнти можуть в банках-партнерах. Їх налічується більше 300 тисяч. До того ж, можна використовувати для її поповнення електронні системи. Якщо ваш вклад понад 30 000 рублів, то обслуговування картки буде абсолютно безкоштовним. Для того, щоб закрити дебетову карту, вам знадобиться за тридцять діб до здійснення операції по телефону: 8-(800)-55-525-50 повідомити працівників про свої наміри. Зняти суму з карти.

Дебетова картка. Як закрити?

Важливо: При цьому не забути своє кодове слово, число, місяць, рік оформлення картки.

Після зняття грошей, зробіть наступне:

 • Зателефонуйте оператору 8 (800)-55-577-78нехай вас проконсультує, чи всю суму ви отримали
 • Внизу сторінки справа є значок конверт, клікніть на нього і напишіть лист-заяву на закриття своєї картки.
 • Тут ви можете дізнатися інформацію про свою карті. Ще поле — Заблокувати картку не означає закрити її, блокування здійснюється на деякий час.

Банк Тінькофф: як правильно закрити кредитну картку через інтернет?

Кредитна карта в компанії Tinkoff має пільговий період до 55 діб. Банк може надати кредитну суму до 300 000 рублів. Дану картку клієнти зможуть отримати або поштою, або на дім вам принесе її кур'єр. Але навіть, якщо ви маєте її на руках, то ви ще не клієнт банку. щоб почати користуватися, картку слід активувати. Для цього слід зателефонувати в службу підтримки:

 • 8 (800)-55-577-78

Для закриття карти знадобиться:

 1. Проконсультуйтеся у оператора про суму заборгованості завчасно, адже у вас можуть бути ще нарахована плата за СМС-послуги і т. п.
 2. Поверніть на карту всю заборгованість по кредитуванню.
 3. Напишіть листа онлайн про те, що бажаєте закрити карту
 4. І лише через місяць вам її закриють. Потім ви можете переконатися в цьому, зателефонувавши знову операторам.
Закрити карту онлайн

Банк Тінькофф: як правильно закрити карту Платинум, Блек через інтернет?

Платинум — це вигідна дебетова картка. Мало того, що на неї нараховують 8% річних на залишок суми, ще при здійсненні покупок карткою клієнт одержує 5% на рахунок. Закриття пластикової картки відбувається також, як і дебетової:

 • спочатку користувач знімає гроші з неї
 • потім пише про свій намір лист тут
 • через місяць треба подзвонити по телефону: 8-(800)-55-525-50упевнитися — закритий пластик чи ні.
Карта Тінькофф — платинова

Банк Тінькофф: як правильно закрити карту Тінькофф Алиэкспресс через інтернет?

Для зручних угод на торговій платформі Aliexpress банк Tinkoff пропонує покупцям спеціальну карту. Організація обіцяє надання ліміту на картці до 700 000 рублів 55 діб безоплатне користування (пільговий період). І безвідсоткове поповнення в банках-партнерах.

Закриття картки відбувається так само, як описувалося вище. В обов'язковому порядку треба погасити використані кошти, а лише потім писати листа чи телефонувати (№ 8-(800)-55-525-50) операторам служби підтримки банку про своє рішення закрити картку. Через місяць-півтора перевірити — діє картка чи ні.

Закриття карти Тінькофф — Алиэкспресс

Банк Тінькофф: як правильно закрити розрахунковий рахунок через інтернет?

Якщо ви підприємець, то у вас по будь-якому повинен бути розрахунковий рахунок в банківській установі. Вибравши для свого користування банк Tinkoff, ви отримаєте зручний сервіс. Але через якийсь період часу може знадобитися закривати цей рахунок.

Як це зробити?

 • Для цього знадобляться документація: виписка з ЕГРЮЛ, номер рахунку іншого банку, куди відправляти залишок коштів з р/р, паспортні дані і т. п.
 • Далі зателефонуйте за номером 8-(800)-75-551-10 або відправте заявку на розірвання договору з Tinkoff.
 • В цей же день відправте заяву з листом, в якому є електронний підпис. Якщо банківські працівники запідозрять фальсифікація, то вони мають право вимагати заявку на паперовому носії. Клієнт зобов'язаний його надати в офісі в Москві.
Закрити рахунок — банк Тінькофф

Як закрити кредит в Тінькофф банку?

 • оплатити його на порталі карткою іншого банку
 • сплатити кредит через термінал, на сайті є їх адреси
 • перевести платіж через банківські організації — партнери Tinkoff

Далі закриття відбувається по накатаній схемі. Клієнт пише лист в онлайн-підтримку компанії, через 30-44 доби карта перестає діяти. Вам залишається лише переконатися в цьому, зателефонувавши по телефону:

 • 8-(800)-55-510-10
Закриття кредиту

Чітко виконуйте інструкції щодо закриття картки. Не забувайте цікавитися через тридцять-сорок днів у операторів Tinkoff про те, чи діє картка чи ні, щоб її просто не заблокували на час. Інакше ризикуєте платити і далі комісії за користування карткою. До того ж важливо не забувати кодове слово та іншу інформацію на карті. Адже консультанти Tinkoff будуть уточнювати при кожному вашому дзвінку ці дані для ідентифікації користувача.

Відео: Як закрити карту Тінькофф: відгуки