Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: опис, умови користування, зняття готівки, відсотки, плюси і мінуси, відгуки. Карта банку Тінькофф Платинум — 120 днів без відсотків: умови. Як оформити кредитну карту Тінькофф Платинум?

Дізнайтеся, як можна в банку Тинкофф оформити кредитну карту Платинум, дивіться, які умови користування нею.

Зміст

Банк Tinkoff — дуже популярний інтернет-банк завдяки своєму сервісу. Адже карту на цьому порталі можна оформити онлайн, після чого вам її доставлять в зручне для вас місце. Він співпрацює з багатьма банківськими системами, тому знімати гроші з картки і погашати кредити можна без проблем.

Багато клієнти оформляють тут кредитні картки, так як тут пропонують вигідні умови. Далі вивчимо інформацію про кредитну картку Platinum в подробицях.

Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: опис, умови користування, пільговий період

Картка Platinum — одна з найпопулярніших карт в цій банківської компанії. Оформлення її відбувається без всяких складнощів, про це вже згадувалося вище. Потрібно лише зареєструватися на порталі, взяти документи (свій паспорт і заповнити поля з інформацією про себе.

Менеджери банку розглянуть заявку і приймуть рішення — видавати чи не видавати кредитку. Після перевірки кредитної історії, зв'яжуться з вами по телефону або напишуть відповідь на електронну пошту.

Вам доставлять картку в обумовлений час, ознайомлять з умовами і зроблять фото з паспортом для ідентифікації особи. Щоб почати користуватися кредиткою Platinum, активуйте її. Після цього вам стануть доступні всі блага користування карткою.

Карта Тинокофф

Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: відсотки за кредитом і за зняття готівки

На онлайн-порталі обіцяють дати до 30 000 рублів кредиту по цій картці. Однак відразу таку суму не видають. За користування доведеться виплачувати від 12 до 30 відсотків у рік. І то ці ставки беруться, якщо ви здійснюєте покупки. Розраховуєтесь карткою через термінали в різних магазинах.

Коли ви знімаєте готівку, то за такі операції вже доведеться виплачувати річні відсотки вище — від 30% до 50%. Ставки йдуть вже зовсім по-іншому, вони значно вищі, ніж розрахунок кредиткою за товар.

До того ж, вам доведеться оплачувати не маленьку комісію за переведення в готівку грошових коштів з картки. За операцію видачі ви заплатите 2,9 відсотка плюс фіксовану суму 290 рублів.

Процентні ставки по кредитці Тинокофф

Карта банку Тінькофф Платинум — 120 днів пільговий період без відсотків: умови

Ця картка Platinum вже діє. По суті її можна оформити для погашення балансу на кредитці іншого банку. І при цьому вам не потрібно платити жодних відсотків цілих сто двадцять днів.

Умови діють тільки для новачків, точніше тих клієнтів, які вперше оформляють цю картку. Видають її за тією ж схемою, що і зазвичай:

 • Клієнт на порталі робить заявку на кредитку.
 • Йому її схвалюють, після карту доставляють додому або на роботу.
 • Коли ви задумаєте кредитку активувати, повідомте менеджеру, що бажаєте підключити сервіс — переказ балансу.
 • Також продиктуйте номер картки в іншій банківській установі, на яку ви хочете перекинути гроші.
 • Потім, якщо ви погасите весь кредитний ліміт за 120 діб, то відсотків платити по картці не доведеться.
Кредитна карта Тінькофф платинум
<>ВАЖЛИВО: Вам в обов'язковому порядку доведеться виплачувати не менше 8-ми відсотків на місяць на карту Tinkoff навіть протягом цих трьох місяців.

Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: кэшбэк

Картка Platinum крім вигідних умов кредитування, ще й надає своєму власникові можливість заробити. Ви зможете отримувати бонуси від трьох до тридцяти відсотків за покупки в певних магазинах, які беруть участь в бонусної програмі.

Дуже зручно, що ви ці бали зможете застосувати при купівлі ЗАЛІЗНИЧНИХ квитків і відвідування ресторанів.

Банк Tinkoff кредитка

Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: вартість річного обслуговування

Як і майже всі пластикові кредитні картки в банку Tinkoff беруть якусь суму за обслуговування клієнтів. Ціна на цей сервіс тут становить 590 рублів. Цю суму списують раз в рік. Вам можуть надіслати СМС про даному кроці. Відстеження таких дій і багатьох інших по телефону коштує 59 рублів в місяць.

Кредитні картки Tinkoff

Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: плюси і мінуси

Кредитка від Tinkoff банку має ряд позитивних характеристик:

 • Доступність при оформленні
 • Безкоштовна доставка її клієнту
 • Не потрібно мати довідки про доходи для відкриття Platinum
 • Великий пільговий строк для безвідсоткового погашення заборгованості з неї (90-120 діб).
Плюси, мінуси кредитки

Є і негативні моменти, на які так часто сподіваються власники Platium:

 1. Для новачків в оформленні кредитів, відсотки за зміст цієї картки здаються досить високими. Незважаючи на те, що в інших банках на утримання карти (Золотий) теж доводиться платити чималі суми.
 2. Кредитна сума на карті не буває в розмірі 300 000 рублів. А багато хто мріє саме цей кредитний ліміт отримати на карті.
 3. Якщо знімати готівку, то така картка дійсно невигідна користувачам, вона більше підійде для онлайн-переказів або покупок через термінали.

Як оформити онлайн-заявку і активувати

кредитну карту Платинум банку " Тінькофф?

Оформлення кредитки відбувається буквально за півгодини і то, якщо це робити поволі. Майбутньому клієнту достатньо на порталі заповнити свої дані і через час очікувати відповіді на електронку або мобільний, готовий Tinkoff надати кредит.

Мапу вам доставлять туди, де ви вкажіть абсолютно задарма. платити за такий сервіс не потрібно. Активувати картку треба по телефону. Працівники вас попросять вказати дані про себе та номер, строк дії, SVV-cod кредитки і кодове слово. А далі, якщо інформація збігається із зазначеною в договорі, то вам її активують.

Оформити картку в банку Тінькофф

На онлайн-просторах є безліч відгуків про цей банк. Більше серед них саме позитивних. Клієнти віддають перевагу користуватися кредитками саме даного банку з-за простоти оформлення їх і порівняно нормальних комісій у зіставленні з іншими банківськими структурами.

Відео. Банк Тінькофф – кредитна картка Платінум: відгуки