Як швидко навчитися добре грати в покер з нуля самостійно: правила гри для новачків. Комбінації карт в покері за зростанням: таблиця

У статті ви дізнаєтеся інформацію про те, як навчитися грати в покер. Ще читайте секрети гри і правила, виграшні комбінації.

Покер — найпопулярніша карткова гра. Основні цілі її — це отримати ставки гравців суперників. Дістати їх можна двома методами. Перший полягає в зборі найвищою покерной комбінації, що складається з 4 або 5 карт (в залежності від виду гри). Другий — це коли гравець змушує припинити по черзі всіх інших учасників гру за рахунок збільшення ставок.

Правила гри в покер для початківців

Різновидів покеру безліч. Класичний варіант цієї гри — техаський покер. Саме правила цієї традиційної гри давайте вивчимо далі. Як згадувалося раніше, метою карткової гри є отримання всіх грошових ставок учасників.

Правила гри в Покер
Процес полягає в наступному:

У покер можуть відразу грати від двох учасників до десяти чоловік. На початку грають два роблять ставки (фішки) по ходу годинникової стрілки від дилера. Ці ставки стягують, ще до початку самих торгів, щоб гравці увійшли в азарт.

Далі дозволяється робити основні ставки. Граючи всі учасники використовують певний сленг:

 • Bet (поставити) — що означає: зробити ставку
 • Raise (підняти) — поставити більше, ніж суперник
 • Fold (скинути) — відкрити карти, закінчити гру
 • Check (пропустити) — пропустити ставку і залишити на колишньому рівні, не робити ніяких вкладень
 • Call (відповісти) — зрівняти, або ж іншими словамизробити таку ж ставку, як і попередній гравець
Гра в покер для новачків

Торгівля закінчується лише після того, як всі беруть участь поставили ставки або відкрили карти.

Якщо після першого кола ставок гра продовжується (залишилося більше, ніж один учасник), то на стіл кладуть три відкриті карти, які застосовують для складання різних комбінацій. Називають це дія — флоп.

У наступному колі висвічують четверту карту (терен).

Далі викладають ще одну загальну карту (рівер). Після чого відбувається торгівля. Якщо навіть після цього залишається два учасники, то вони можуть розкрити свої карти. У подібній ситуації перемагає виграшна комбінація одного з двох гравців. Ще, якщо один з гравців поставить велику ставку грошей, і його не переб'ють, то він може не розкривати свою комбінацію карт, і автоматично виграє всі ставки суперників.

Комбінації карт в покері за зростанням: таблиця

Щоб знати, в якому порядку йдуть виграшні поєднання карт в покері, вам доведеться вивчити таблицю нижче. Тут вказані позиції по порядку так, як вони і повинні бути: починаючи від флеш-рояль, закінчуючи старшою картою.

Таблиця виграшних поєднань рук

Якщо описувати їх за зростанням, то виходить наступне:

 • Вища карта — з двох таких поєднань перемагає той гравець, у якого в руці є вища за статусом карта. Точніше: туз б'є короля, дама вальта і т. п.
 • Пара. Дві однакові за статусом карти з п'яти утворюють пару. Знову-таки, два тузи вище за статусом, ніж дві дами. Відповідно гравець з двома тузами перемагає в грі.
 • Дві пари. Назва говорить сама за себе. Якщо у вас є два короля, приміром, і дві сімки будь-якої масті, то ваш розклад підходить під цю групу.
 • Сет. Ця розкладка карт складається з чотирьох різних по масті, але однакових за статусом карт. Наприклад — чотири туза, а п'ята карта може бути будь-якою.
 • Стрейт — коли карти різної масті збираються в порядку зростання за статусом (наприклад, десять, валет, дама, король, туз).
 • Флеш. Розклад являє собою п'ять карт однієї масті в разбросанном порядку.
 • Фул-хаус. У такому розкладі є три карти однакові за статусом плюс ще пара.
 • Каре — коли гравець зібрав розклад з чотирьох однакових за статусом карт.
 • Стрейт флеш — комбінація з п'яти карт однієї масті, що йдуть строго в порядку зростання. Найстаршій при такому розкладі може бути король.
 • Флеш-рояль — це саме виграшне поєднання, коли в руці грає зібрані карти тільки однієї однакової масті, починаючи від десятки, закінчуючи тузом.
Покер — поєднання рук флеш-рояль

ВАЖЛИВО: Всього в картковій грі покер є десять виграшних позицій. Якщо у двох суперників зібрані однакові розклади, але різних мастей, то виграш ділять на двох.

Комбінації в покері по старшинству: сильні, вищі, виграшні

Будь-яка покерная «рука» складається з п'яти карт. Переможе той, у кого краще комбінація і старше карта.

 • Найбільш виграшна розкладка — це флеш-рояль (п'ять послідовних карт однієї масті на чолі з тузом).
 • Флеш-рояль завжди поб'є стрейт-флеш.
 • А стрейт флеш (п'ять послідовно зібраних карт однакової масті) поб'є каре (чотири карти однакового рангу, але різних по масті).
Поєднання карт по старшинству — покер

ВАЖЛИВО: Виходячи зі сказаного, можете зробити висновок, що найбільш виграшні поєднання карт в покері, це ті, які стоять вище у таблиці. Ще — це карти, великого рангу (туз, король, дама). З комбінацією карт, які описані в кінці списку, перемогти в грі дуже важко, тим більше, якщо у них малий статус.

Слабкі комбінації в покері

Слабкими вважаються «руки» невеликого статусу (вальти, десятки тощо) в композиції дві пари, пари, старша карта. Ще у новачків, які збирають стрейт флеш або просто флеш протягом гри з малим статусом старшої карти, іноді бувають розчарування, коли останні карти випадають не тієї масті.

Слабкі позиції рук — покер

ВАЖЛИВО: Якщо ваша комбінація залишає бажати кращого, то ні в якому разі не показуйте це за столом своєю поведінкою суперників. Пам'ятайте: у вас є можливість отримати виграш шляхом збільшення ставки.

Три карти однієї масті по старшинству в покері

Даний розклад в азартній грі покер нічого не дає. У будь-якому випадку гравцеві потрібно зібрати хоча б дві пари або ще дві карти однієї масті. В такому випадку можлива перемога.

Гра покер — комбінації карт

Гра покер прирівнюється до азартних ігор. Деякі люди присвячують цього заняття життя. Адже завдяки покеру можна стати багатим, саме ця причина і манить залежних. Але є і інша сторона покеру. В карти можна програти всі свої готівки буквально за один вечір. Тому краще розсудливо міркувати і не піддаватися спокусі, не робити великих ставок, тим більше, якщо ви новачок.

Секрети гри в покер для початківців