Лінія дітей на долоні руки у жінок і чоловіків: що означає, на якій руці знаходиться – фото, розшифровка. Які лінії на руці показують кількість дітей: фото з роз'ясненнями. Можна визначити стать майбутньої дитини по лініях руки?

У цій статті ми розповімо про те, що може розповісти долоню про продовження роду.

Зміст

До хіромантії ставилися за довгі століття її існування по-різному – як до науки, до мистецтва, а іноді і просто як до розваги. Але цікавість людське незнищенна, і в будь-які часи гадающим було цікаво дізнатися як загальні аспекти, так і конкретні факти своєї біографії. У цій статті поговоримо про конкретику, а саме – про дітей.

Лінія дітей на долоні руки у жінок і чоловіків: що означає, на якій руці знаходиться – фото, розшифровка

Як і у випадку з іншими позначками, лінія дітей на лівій долоні показує, скільки може бути потомства в перспективі, а на правій – скільки є або може бути в дійсності з урахуванням обставин.

Якщо ви хочете дізнатися про сьогоденні або майбутньому, то шукайте лінії дітей на правій руці

ВАЖЛИВО: Переважно подібні знаки прикрашають долоні представниць прекрасної статі. Проте зустрічаються вони і у чоловіків – наприклад, у разі бажання стати батьком або просто при любові до дітей.

Трапляється й таке, що у чоловіка та дружини різну кількість ліній дітей. Це теж нормально – потенціал у всіх різний. Або у когось є дитина поза даного шлюбу.

Класичний спосіб пошуку даної позначки – дивитися відгалуження від лінії шлюбу. При цьому варто звертати увагу саме на ті, які йдуть вгору. Прагнуть вниз риски вказують на проблеми в шлюбі.

Лінія дітей повинна йти вгору, а не вниз

ВАЖЛИВО: Можна навіть прорахувати час поповнення сім'ї, що хвилює багатьох гадающих. Вважається, що, чим ближче до ребром долоні розташовуються риски, тим раніше об'єкт ворожіння стане батьком.

Якщо ліній дітей кілька, придивіться, як далеко вони знаходяться один від одного. Це вкаже на різницю у віці. Чим ближче один до одного вони розташовані, тим ця різниця менше.

Які лінії на руці показують кількість дітей: фото з роз'ясненнями

На руці відображається навіть ймовірність появи близнюків або двійнят! І розповість про цієї радості V-подібний знак над лінією шлюбу.

V-образний символ над лінією шлюбу — лінія дітей, яка пророкує появу близнюків

Як же визначити кількість дітей в інших випадках? Дуже просто: подивіться, скільки чітких відгалужень відходить вгору. Ледь помітні риси враховувати не варто – вони можуть свідчити про аборт або викидень.

ВАЖЛИВО: Періодично переглядайте долоні – кількість ліній на них може змінюватись.

Звертайте насамперед увагу на добре помітні лінії дітей — вони можуть підказати можливу кількість

Можна визначити стать майбутньої дитини по лініях руки?

Вважається, що широка і довга смуга обіцяє народження спадкоємця. А ось тонка і коротка – дочки.

Якщо лінія дітей довга і добре помітна, то, швидше за все, народиться хлопчик

Цікаве повір'я: якщо тонка лінія є досить довгою, значить, з'явиться все одно дівчинка. Але при цьому близькі душі в ній не чаять.

Деякі хіроманти схильні бачити народження дівчинки в похилих лініях. При цьому прямі символізують відповідно хлопчиків.

ВАЖЛИВО: Однак іноді знак під нахилом може і попереджати про напружені відносини між дитиною і батьком.

Похила лінія дітей може символізувати народження доньки

Що означає в хіромантії, ворожінні, якщо лінія дитини на руці перекреслена

Деякі хіроманти вважають, що поперечна лінія на знакові дитини говорить про те, що ця дитина буде часто відчувати головні болі. Особливо це актуально в тому випадку, якщо лінія пророкує народження дівчинки.

Перерезающая смугу дитини відмітка іноді виступає попередженням про те, що у близьких з ним можуть виникати конфлікти. І якщо така комбінація зустрічається на долоні жінки, значить, швидше за все, чадо буде конфліктувати саме з нею.

ВАЖЛИВО: Якщо лінія дитини перекреслена безліч разів, варто звернути пильну увагу на його здоров'я – цілком може з'явитися серйозне захворювання.

Однак не поспішайте впадати у відчай – іноді така комбінація просто вказує на складний характер, не більше. Особливо це актуально, якщо перетинає смуга не є глибокою. Доведеться тоді змиритися, що чадо не раз проявить свою впертість.

Коли лінія дитини пересічена іншою лінією, швидше за все, ви отримаєте малюка зі складним характером

Що означає в хіромантії, ворожінні, якщо лінія дитини на руці перетинає лінію шлюбу?

На перший погляд може здатися, що перетин є негативним символом. Як в тому випадку, описаному вище, коли зустрічається з іншого смугою лінія дітей.

Однак на цей раз можна видихнути з полегшенням. Комбінація подібного типу вкаже на дитину, в якому душі не чують. До малого відносяться або будуть ставитися дуже трепетно, причому всі члени сім'ї.

Перетин лінії дітей з лінією шлюбу обіцяє улюбленого малюка

Що означають діти на лінії долі, життя на долоні руки?

Якщо знак дітей відходить від ліній життя або долі, можна спробувати з їх допомогою визначити вік, в якому з'явиться на світ малюк. Про визначення дат у статтях по лінії долі і по лінії життя ми писали трохи раніше.

ВАЖЛИВО: Жінка, у якої дитячий знак красується внизу ліній життя або долі поруч з так званими браслетами на зап'ястях, може дізнатися, наскільки вдало пройдуть пологи. Все залежить від чіткості позначки дітей.

По лінії дітей, що відходить від лінії життя або лінії долі, можна зрозуміти, коли варто чекати народження малюка

Що означає, якщо на руці немає лінії дітей?

Лінії дітей часом бувають настільки важко помітними, що їх бажано розглядати з допомогою лупи. А іноді цих ліній немає взагалі. До речі, вони і не відносяться до обов'язкових. Подивіться долоні своїх знайомих, у яких є діти – відповідних ліній цілком може не спостерігатися.

Іноді на лівій долоні знака дітей може не бути у того чоловіка, якому стати батьком складно з-за проблем зі здоров'ям. Однак якщо проблема не вирішується, на правій долоні цілком може прорисоваться заповітна риска.

Що означає хрест на лінії дітей на долоні руки?

Матері, на лінії дитини якої є хрест, варто уважно піклуватися про малюка – не виключена імовірність нещасного випадку. Це можуть бути різні травми, ДТП.

ВАЖЛИВО: Імовірні навіть операції. Особливо операція можлива в тому випадку, якщо хрест з'явився тоді, коли дитина досягла середнього або старшого віку.

Хрест на лінії дітей передрікає травму, ДТП або операцію

Лінії дітей на долоні руки на пагорбі Венери: фото, приклади

Як і у випадку з іншими розташуванням, на пагорбі Венери знаки дітей розташовуються вертикально. І гикати їх потрібно ближче до основи пальця. Скільки таких рисок буде в наявності – такий і потенціал дітонародження.

Що стосується підлоги, різниці у віці і іншого, то принцип тут такий же, як і в інших випадках. Можна, до речі, звіритися з лініями дитини на інших місцях, якщо вони є.

Лінії дітей можуть розташовуватися і на пагорбі Венери

Лінія дітей на долоні руки: приклади

Розглянемо приклади ліній на різних областях руки, скориставшись наочною схемою. Отже:

  • 1 – вже знайома нам відмітка на лінії шлюбу. Класичний варіант.
  • 2 – вертикальні лінії на середньому пальці і мізинці. Ця східна методика теж закликає звертати увагу лише на вертикальні лінії.
  • 3 – так зване «кільце сім'ї». Користуються даною методикою індуси. Гадаю зможе визначити кількість спадкоємців.

ВАЖЛИВО: Однак орієнтуватися в цей раз буде потрібно не на вертикальні лінії, а на острівці.

  • 4 – враховуються рисочки на пагорбі Венери.
  • 5 – пагорб Марса також сигналізує про кількість дітей і про їх полі.
  • 6 – початок лінії Серця цілком може стати підказкою про дітей. Вважати тут потрібно лінії, що утворюють ялинку – галочку, що лежить горизонтально. Скільки буде ялинок, стільки й дітей може з'явитися.
  • 7 і 8 – на лінії Життя рисочки, що позначають дітей, цілком можуть розповісти про характер нащадка. Так, йдуть вгору позначки передбачають радість, а ось прагнуть вниз попереджають, що характер дитини завдасть чимало клопоту.
Приклад-ілюстрація розташування лінія на руці

Не дивно, що представниці прекрасної статі, звертаючись до хіромантії, прагнуть дізнатися інформацію, насамперед, про дітей. Домашнє вогнище – жіноча прерогатива. Що ж, сподіваємося, що наша стаття допомогла трохи розібратися в хитросплетіннях ліній.

Відео: Хіромантія