Змова, щоб подзвонив той, хто потрібен: сильний циганський, світлий, для малознайомої людини, людини від якого давно немає новин, на чужій аксесуар: текст, послідовність дій, інструкція

Бувають ситуації, що людина, чийого дзвінка ми чекаємо, не дзвонить. В такому випадку, на допомогу приходять змови.

Перша закоханість не обходитися без бурхливих емоцій і переживань. У сучасному світі багато часу відводиться на розмови по телефону. Тому телефонний дзвінок хлопця своїй дівчині можна розцінювати як знак уваги.

Змова, щоб подзвонив той, хто потрібен: основні правила

Іноді очікування телефонного гудка від обранця перетворюється на справжнє катування. Поки хлопець зайнятий своїми проблемами, дівчина готова годинами гіпнотизувати телефон. Відсутність обіцяного дзвінка може стати серйозною причиною для занепокоєння. Поки одна людина втрачає терпіння і самовладання, інший не може зателефонувати з-за банального сорому.

Щоб подзвонив потрібний людина, скористайтесь змовами світлої магії. Прискоривши довгоочікуваний дзвінок, ви зможете уникнути зайвих хвилювань і недомовок. Залежно від обставин застосовують різні ритуали. Незважаючи на свою простоту і сумирність, змови потребує відповідального ставлення та дотримання кількох правил.

В очікуванні

Основні правила для проведення змови, що подзвонив той, хто потрібен:

 • При проведенні обряду необхідно сконцентруватися на образі людини, якому адресований змова.
 • У момент магічних дій у приміщенні не повинно бути сторонніх людей і об'єктів, що порушують тишу.
 • Силу ритуалу здатний збільшити предмет з енергетикою потрібної людини, що знаходиться у вас в руках.
 • Змова, щоб подзвонив, той хто потрібен, здатний заподіяти біль і страждання іншим людям, володіє руйнівною силою. Тому все потрібно робити тільки на благо.
 • При читанні слів змови, щоб подзвонив, той хто потрібен, в одній руці необхідно тримати запалену свічку. При відсутності свічки, ритуал краще проводити на вулиці.
 • Щоб уникнути негативних наслідків не варто зловживати з кількістю проведених ритуалів.
 • Змова, щоб подзвонив, той хто потрібен необхідно промовляти до кінця горіння свічки.
 • Перед підготовкою до ритуалу, бажано вивчити телефонний номер і подумки промовляти його.
Для дзвінка
 • Ритуальні слова треба вимовляти з повною впевненістю в їх ефективності.
 • Обряди на дзвінок проводяться як вдень, так і вночі. При відсутності свічки, їх необхідно повторювати не менше 3 разів.
 • Дії, які залучають довгоочікуваний дзвінок, що не містять злих намірів. Тривалість і зміст телефонної розмови будуть залежати від вас.

Сильний циганський змова, щоб подзвонив той, хто потрібен

Певні набір дій допоможе зв'язатися з потрібною людиною. У деяких випадках сила цієї змови компенсує відсутність дзвінка бажаною зустріччю.

 • Для втілення ритуалу приготуйте тоненьку свічку, за типом церковного. Далі необхідно взяти прозорий келих і заповнити його вином трохи більше ніж наполовину. Чим натуральніше продукт, тим ефективніше подіє ритуал.
 • Візьміть класичне кільце без хитромудрих форм і каменів. Біжутерія повинна належати вам і нести вашу енергетику. Кільце протягується через нитка червоного кольору і підвішується у вигляді маятника. Розташуйте келих таким чином, щоб маятник перебував над ним, але з відкритим кільцем в незаповнену частину посудини. Для стійкого становища зіпріться на лікоть.
 • Скажіть ваше ім'я. Рух підвісу повинна спровокувати зіткнення кільця з гранями келиха. Кількість дзвонів має збігатися з кількістю букв у вашому імені. Повторіть подібну маніпуляцію з озвучування імені людини, чий дзвінок ми очікуємо.
Очікування дзвінка

Після виголошених імен, кільце занурюється в рідину до кінця згоряння свічки. Ваші думки в цей час повинні бути звернені до бажаного об'єкту. Спробуйте уявити ваш діалог по телефону або особисту зустріч. Телефонний дзвінок того, хто потрібен, повинен пролунати протягом 10 днів.

Світлий змова, щоб подзвонив той, хто потрібен

Дієвий спосіб доцільно втілити в життя, коли улюблений свідомо не надає значення дзвінків, вважаючи їх марними. Обряд ефективний у разі безвідповідальної поведінки коханого, забывающего вам дзвонити в силу зайнятості або забудькуватості.

Спробуємо підкоригувати поведінку коханого з допомогою магічного змови, щоб подзвонив, той хто потрібен. Для проведення обряду необхідно під будь-яким приводом ненадовго запозичити телефон у своєї другої половини.

Телефон заговорюється без присутності сторонніх. Виберіть момент, коли ви знаходитесь одна в квартирі або в будинку. Прикладіть два телефони – свій і коханого – екранами один до одного. Скріпіть їх між собою червоною вовняною ниткою. Нитка повинна зліпити з двох телефонів одне ціле. Над об'єктами змови необхідно проговорити магічне замовляння:

«Дзвонить мій телефон. Улюблений голос в телефоні хочу чути щодня. Як зірки на небі, як сонячне світло вдень, так і йому нехай я буду потрібна. Нехай наші телефончики зв'яжуться на тривалий час. Нехай буде так.»

Під час ритуалу уявляйте, як пролунає бажаний дзвінок. Почуйте потрібну мелодію і подумки промальовувати номер телефону коханого. Продумайте деталі вашої телефонної бесіди і проникніться бажаними емоціями.

Змова

Наприкінці ритуалу розв'яжіть нитку і розділіть її навпіл. Одна половина має залишитися у вас. Другу половинку потрібно розмістити між речами коханої людини так, щоб він не зміг її знайти. В іншому випадку, змова буде недійсний. Чудово підійдуть не використовуються кишені в одязі та аксесуарах.

Змова, щоб подзвонив потрібний, але малознайомий чоловік

Якщо ви нещодавно завели цікаве знайомство і з нетерпінням чекаєте дзвінка, то вдалим рішенням стане змова, щоб подзвонив недавній знайомий. Подібний обряд актуальний при недавньому знайомстві. По закінченні великої кількості часу, позитивного результату досягти складніше.

Даний ритуал рекомендується проводити опівночі. Необхідно застелити стільницю матеріалом червоних відтінків. Зверху розмістити подпаленную закріплену свічку. Біля джерела вогню додайте свій телефон. Дивіться на телефон, уявіть, що він зараз засвітиться і промовляйте прості слова:

«Любий та знайомий тембр, почути тебе бажаю. Серце ти моє викрав, душею заволодів. Швидше подзвони – (промовляйте цифри телефону)».

Для дзвінка
 • З підталого воску свічки необхідно сформувати маленька кулька. Його необхідно також заговорити ритуальними словами. Восковий кулька повинен перебувати разом з вашим телефоном в кишені, в сумці, в кишені. Після того, як пролунає бажаний дзвінок, кулька потрібно викинути.
 • Таку кульку можна принести з собою на громадський захід на всякий випадок. Якщо вам хтось сподобається, то ви повинні знайти можливість підкинути йому цей заговорений предмет.
 • Це допоможе привернути до вас увагу і забезпечити бажане кількість телефонних дзвінків. Якщо ви знаходитесь в гостях, то можна прикріпити кулька під взуттєву устілку.

Змова, щоб зателефонував чоловік, від якого давно немає новин

Якщо вас не залишають спогади про людину з минулого, то можна спробувати відновити спілкування. Щоб навіяти бажаного об'єкту спогади про вас, необхідно прочитати змову. Спеціальний ритуал може проявитися не тільки у вигляді телефонного дзвінка, але і інших знаків.

Слова вимовляються в розпал ночі з доступом до свіжого повітря. Постарайтеся, щоб вітряний потік був спрямований на вас.

Текст

Лягаючи спати, не забудьте подумати про задуманому людині. Уявіть ваш телефонну розмову і випробовувані при цьому емоції. Змова на дзвінок повторюється протягом трьох ночей.

Змова, щоб подзвонив той, хто потрібен, на чужій аксесуар

Будь-яка річ, залишена обранцем у вас вдома, може стати в нагоді в змові, щоб подзвонив, той хто потрібен. Змова відносять до світлої магії, тому не варто боятися негативних наслідків. Якщо у хлопця є інша кохана, то ваші дії не вплинуть на їх стосунки.

Іншим підходящим варіантом може послужити річ, яка певний час перебувала в користуванні у конкретної людини. З допомогою змови, щоб подзвонив, той хто потрібен, можна спробувати повернути втрачену увагу коханого або залучити молодого людини з нещодавнього знайомства. Якщо ця людина часто перебуває в колі ваших друзів, і ви хочете, щоб він вам подзвонив, спробуйте заволодіти якоюсь його дрібничкою.

Перед прочитанням ритуалу візьміть обрану річ у руки. Направте на неї свої емоції та бажання. Повторіть змова непарну кількість разів поспіль.

Очікування

(Ім'я обранця), я в тобі зацікавлена, чому не хочеш зробити дзвінок і поспілкуватися зі мною? Я струнка і красива, для тебе цікава і люб'язна. Свій засіб зв'язку візьми та цифри мого контакту (номер) набери. Мій приємний голос в телефоні наповнить тебе радістю.»

Для вдалої реалізації задуманого прикладіть максимум своєї енергії. Потаємні слова додадуть вам сили та натхнення для продовження бажаних відносин. Підкріплюйте свої обряди любов'ю та добрими намірами.

Відео: Щоб хлопець подзвонив