Дитячі двоколісні та триколісні велосипеди, самокати і велобіги на Алиэкспресс: види, огляд, каталог, ціна, фото, відгуки. Як підібрати велосипед дитині по зростанню і вазі: таблиця, поради

Вибираємо і купуємо дитячі велосипеди й самокати на Алиэкспресс.

Зміст

За холодними сніговими днями неодмінно слід теплу пору року. В цей самий час багато батьків задаються питанням — що купити дитині, щоб відпочинок на вулиці доставляв задоволення, і дитина біг на вулицю з нетерпінням. Як і сто років тому діти люблять транспорт і швидке пересування на ньому. Ми пропонуємо підібрати дитині велосипед або беговел (за віком) і, звичайно ж, всіма улюблений самокат! Думаєте потрібно вибирати щось одне, адже дитячий транспорт сьогодні коштує недешево? А ми пропонуємо замовити бажану модель на кращому китайському сайті тим самим значно заощадити і придбати ще, наприклад самокат!

Активний відпочинок — найкраще проведення часу для дітей!

Як підібрати велосипед, самокат дитині по зростанню і вазі на Алиэкспресс: таблиця, поради

І ось ви вирішили придбати велосипед, залежно від віку і цілей це можуть бути абсолютно різні моделі. Ми розглянемо для кожного з віків окремо.

Перший велосипед це скоріше модне пристосування для батьків, ніж транспортний засіб для дитини. Триколісні велосипеди з батьківською ручкою не можуть навчити дитину ні крутити педалі, не тримати рівновагу, ні самостійно керувати кермом. Але! Якщо ваша дитина не любить коляски і весь час норовить від туди вибратися, то конструкція велосипеда його однозначно зацікавить. Кермо, глибоке сидіння, педалі, які постійно хочеться зловити ніжками, а також ігрова панель на кермі. Такий транспортний засіб купується діткам з 8 місяців і до 3-х років і дозволяє батькам спокійно пересуватися на далекі відстані без хныкающего супроводу дитини — адже йому є чим зайнятися!

Вибираючи триколісний велосипед з батьківською ручкою, зверніть увагу на висоту ручки і ваш зріст (щоб не довелося сильно згинатися при ходьбі), міцність рами, наявність корзини (зручно перевозити іграшки, воду та інші дрібниці для прогулянки), наявність сумки-рюкзака з кріпленням на сидіння, глибокої знімною кошики і ременів безпеки. Показники дитини у виборі цього велосипеда не важливі, так як він більше асоціюється з колясками.

А ось якщо вашій дитині виповнився рік, і ви хочете щоб він навчався годину їздити — триколісний легкий велосипед те, що потрібно! Ці велосипеди нагадують нам ще наші дитячі «Гномики», з легкого алюмінію і з міцними гумовими колесами. Сьогодні існує думка, що такий велосипед не навчити дитину їздити, але ми чітко пам'ятаємо, що саме на них ми робили свої перші успіхи!

Беговел. Це нове слово у нашому лексиконі означає велосипед без педалей, але з більш товстими колесами, які дозволяють легше тримати рівновагу. Кататися на ньому просто — штовхаєшся ногами, піднімаєш їх вперед і їдеш, маневруючи кермом. Саме беговел вчить дитину тримати рівновагу, управляти кермом і не боятися гальмувати, або навпаки, розкачуватись. При виборі беговела зверніть увагу на міцність і при цьому легкість рами, ширину коліс і його стійкість.

Двоколісні велосипеди з допоміжними колесами, а також двоколісні велосипеди. Тут вже все набагато складніше. Вони стилізуються під гірничі, круїзери, з жіночої та чоловічої рамою. При виборі дитячого двоколісного велосипеда варто орієнтуватися на зростання дитини і діаметр коліс. Нижче ми наводимо схему за відповідністю зростання і діаметра коліс, але зверніть увагу, що діти швидко ростуть. Перескакувати розмір не потрібно, але якщо до наступного розміру залишається 1-2 см зросту, беріть той, що більше, так як дітки ростуть блискавично.

Вибирати самокат набагато простіше. Обов'язково звертайте увагу на ручку: мінімальна і максимальна висота. Для маленьких діток вибирайте трьох-чотирьох колісні самокати, а для тих, хто постарше — двоколісні.

Зріст дитини і діаметр коліс велосипеда

Дитячі велосипеди на Алиэкспресс: види, огляд, фото

Як вибрати транспорт дитині розібралися, залишилося тільки знайти потрібну модель за оптимальну ціну! Алиэкспресс пропонує сотні різноманітних велосипедів і самокатів, що відрізняються не тільки якістю, але і чудовими дизайнами. Нудні забарвлення? Тільки не тут!

Безліч двоколісних велосипедів для всіх віків можна знайти на Алиэкспресс по посиланню.

Зверніть увагу на сучасні дизайни, унікальні рами, цікаві рішення. Здавалося б, на процес катання ніяк не впливають, але приваблюють масу захоплених поглядів!

Дитячі велосипеди на Алиэкспресс

Триколісні велосипеди з батьківською ручкою для одного і двох діток можна знайти за посиланням.

Якщо у вас двійня саме на Алиэкспресс можна знайти величезний асортимент цікавих моделей. Варто звернути увагу на велосипеди, в яких сидіння повертаються один до одного. А для мам, які хочуть швидко привести себе в форму, є велосипеди-коляски!

І звичайно, ми не могли обійти увагою чудові самокати на Алиэкспресс, які ви зможете знайти за посиланням.

Яскраві дизайни, що світяться колеса, регульовані ручки, сигнали, фари і безліч інших конфігурацій про який може мріяти сучасна дитина! Прогулянки з самокатом — це весело і корисно для підростаючого дитини!

Дитячі двоколісні велосипеди на Алиэкспресс: ціна, каталог

Цінова політика дитячих двоколісних велосипедів відрізняється в залежності від розміру велосипеда, його «начинки», ну і, звичайно ж, від продавця, так як на Алиэкспресс безліч продавців, і кожен встановлює свою ціну на товар. Ознайомитися з каталогом дитячих двоколісних велосипедів можна за посиланням.

Дитячі двоколісні велосипеди на Алиэкспресс

При виборі дитячого двоколісного велосипеда варто орієнтуватися:

  • Матеріал рами (чим легше і міцніше рама, тим дорожче ціна);
  • Кермо, наявність сигналу, ручних гальм;
  • Системи гальмування;
  • Фома сідла і на яку висоту максимально його можна підняти;
  • Типи педалей, наявність захисту ланцюга;
  • Загальна вага велосипеда, особливо якщо його треба буде піднімати на поверх;
  • Наявність швидкостей, особливо в підліткових моделях.

Дитячі триколісні велосипеди на Алиэкспресс: ціна, каталог

Триколісні велосипеди випускаються з батьківською ручкою, за типом колясок, і легкі алюмінієві велосипеди на яких легко катаються дітки з 1.5 років. Також в цій категорії можна знайти різноманітні беговелы, які навчать тримати рівновагу. Повний каталог дитячих триколісних велосипедів по посиланню.

Дитячі триколісні велосипеди на Алиэкспресс

Дитячі велосипеди з ручкою і велосипеди-коляски на Алиэкспресс: ціна, каталог

Дитячі велосипеди з ручкою і велосипеди-коляски на Алиэкспресс

Дитячі самокати на Алиэкспресс: види, огляд, фото

Як уже раніше говорилося підходящий самокат на Алиэкспресс зможе знайти самий вимогливий покупець! Звукові і світлові ефекти, додаткове сидіння для малюка, який перетворює самокат в беговел і багато іншого зачарує вас, і ви не зможете не замовити один із них! Знайти дитячі самокати на Алиэкспресс ви зможете за посиланням.

 

Дитячі самокати на Алиэкспресс

Двоколісні та триколісні самокати на Алиэкспресс: ціна, каталог

Найменшим (до 2-х років) двоколісним самокатом управляти досить важко, а часті падіння можуть відбити бажання кататися в принципі. Для цього віку розглядайте триколісні самокати, додатково оснащені знімним сидінням і батьківською ручкою, якщо ви ходите гуляти на далекі відстані. Знайти такі самокати ви зможете за посиланням.

Двоколісні та триколісні самокати на Алиэкспресс

Двоколісні самокати розташовані по посиланню.

Дитячі велобіги на Алиэкспресс: ціна, каталог

Не хочете втрачати час на триколісний велосипед і прагнете до того, щоб дитина навчилася їздити на велосипеді максимально швидко? Купуйте беговел для самих маленьких (від 1.5 років!) і будьте впевнені до двох років ви вже пересядете на двоколісні байк з допоміжними колесами! Знайти дитячі беговелы на Алиэкспресс можна за посиланням.

Дитячі велобіги на Алиэкспресс

Кращі магазини, що продають дитячі велосипеди й самокати на Алиэкспресс

Один з найпопулярніших китайський магазинів, розміщених на Алиэкспресс — LiteTeck. За три роки роботи вони завоювали любов покупців по всьому світу, і вибилися в лідери продажів! Знайти магазин LiteTeck можна за посиланням.

Ще один відмінно зарекомендував себе магазин — TomTop. У цьому магазині ви знайдете не тільки велосипеди для всієї родини, але і абсолютно все для активного відпочинку і спорту. Знайти магазин TomTop на Алиэкспресс можна за посиланням.

Чи варто купувати велосипед для дитини на Алиэкспресс: відгуки

Іван: вирішили замовити на Алиэкспресс беговел і самокат з сидінням у різних продавців. Замовлення прийшов за кілька тижнів абсолютно безкоштовно, та ще й з подарунками! Якістю були приємно здивовані, все зроблено добротно.

Максим: вибирав велосипед дочці-підлітку. Хотіла круізер, але вони досить дорогі, так і непідйомні для її віку. Знайшов міні копію на Алиэкспресс і тут же замовив! Ціна для такого велосипеда смішна, переживав раптом якість гірша, але нічого подібного! Катаємося вже не перший місяць і все відмінно!

Відео: Як вибрати дитячий велосипед?