Можна рефінансувати кредит в одному і тому ж банку? Як перекредитуватися у своєму ж банку?

Якщо ви хочете зробити рефінансування кредиту, читайте цю статтю корисною для вас інформацією.

Перекредитування позики — це затребувана послуга всіх комерційних банків. Вона допомагає зменшити навантаження на бюджет позичальника і закрити відразу кілька кредитів. Вигідно і чи можна рефінансувати кредит в одному і тому ж банку? Як це зробити? Відповіді на ці запитання шукайте у статті нижче.

Можна рефінансувати кредит в одному і тому ж банку?

Можна рефінансувати кредит в одному і тому ж банку?

Рефінансування — це укладання нової кредитної угоди на більш вигідних умовах, яке призначене для погашення позички, отриманої раніше, або для інших цілей. Можна рефінансувати кредит в одному і тому ж банку? Відповідь однозначна — так, можна. Ось найбільш часті причини, за якими люди звертаються знову у свій банк, щоб зробити перекредитування:

  • Економія грошових коштів, так як відсотки за новим кредитом будуть набагато менше отриманого позики раніше.
  • В цілях зміни валюти по позиці на більш зручну для позичальника.
  • Збільшення терміну погашення позики.

Варто відзначити, що відсотки за довгостроковим кредитом набагато нижче, ніж на короткострокові позики. Тому часто позичальники роблять рефінансування кредитної угоди і оформляють, наприклад, одну велику позику на тривалий термін, щоб погасити кілька маленьких позик з високими відсотками, взятих на короткий термін.

Як перекредитуватися у своєму ж банку?

Як перекредитуватися у своєму ж банку?

За перекредитуванням краще звертатися у свій банк, в якому була раніше отримана позика. Якщо зробити рефінансування в іншій банківській установі, то процедура оформлення договору та інших паперів за складністю не поступається отримання іпотеки. Тому доцільно оформляти новий договір того ж кредитора.

Отже, як перекредитуватися у своєму ж банку? Виконайте такі кроки:

  • Зверніться до фахівців у банк, в якому у вас був оформлений кредитний договір.
  • Надайте пакет документів, які були необхідні для укладення договору в попередній раз.
  • Напишіть заяву на рефінансування.

При зверненні у той же банк, довідка про платежі та суми наявної заборгованості не потрібна, так як фахівці самостійно перевірять, як позичальник робить виплати за позикою у власній базі даних.

Важливо: Якщо у вас є прострочення по платежах, то в перекредитуванні можуть відмовити.

Крім цього наявність кредиту в конкретному банку не дає вам гарантії того, що ця фінансова установа проведе рефінансування. Банк може дати відмову.

Варто зазначити, що в кожному банку свої умови перекредитування. Необхідно розуміти, що переривання угоди по кредиту достроково найчастіше супроводжується штрафами і комісійними. Адже для банку невигідно переривати угода, яка вже є і втрачати отримання прибутку.

Як перекредитуватися в своєму банку?

Порада: Ретельно підрахуйте всі витрати по процесу перекредитування, і якщо вони виявляться більше, ніж планована вигода, то краще відмовитися від даної процедури.

Часто оформлення кредитного договору тягне за собою сплату додаткових зборів, які роблять вигоду від рефінансування нікчемним. Тому подумайте, порадьтеся з фахівцями в банку, і тільки потім приймайте рішення — робити рефінансування кредиту чи ні.

Відео: Рефінансування кредитів . Що це таке? Федеральна служба підтримки позичальників