Як вийти з групи ВКонтакте швидко з будь-якого пристрою комп'ютера, через телефон — що робити, якщо немає кнопки? Як вийти із всіх груп відразу?

Хочете вийти з групи ВК, але не знаєте, як це зробити? Читайте статтю. У ній є всі необхідні інструкції.

Хочете жити в інтернеті з задоволенням і на повну використовувати соцмережі? Для сучасної людини — це не проблема. Але деякі користувачі все-таки стикаються з різними труднощами, наприклад, вони не можуть вийти з групи ВК. У цій статті ми будемо вчитися це робити, навіть якщо немає кнопки і щось йде не так. Читайте далі.

Як вийти з групи ВКонтакте швидко з будь-якого пристрою комп'ютера, через телефон — що робити, якщо немає кнопки?

Ще одна корисна для багатьох людей функція ВК: як дізнатися прихованих друзів конкретного користувача. Якщо вам це цікаво, прочитайте статтю на нашому сайті за цим посиланням.

Отже, наступна корисна функція сайту — вихід з груп, в яких ви не хочете бути. Насправді, нічого складного в тому, щоб вийти з товариства немає. Достатньо зробити пару кліків і все готово.

Щоб вийти з групи з комп'ютера, дотримуйтеся такої інструкції:

Натисніть «Групи»
 • Зайдіть у свій профіль ВКонтакте.
 • Перейдіть в розділ «Групи».
 • Знайдіть у списку потрібне співтовариство. Перейдіть на його сторінку, натискаючи на назву або аву.
 • Під аватаркою цієї групи ви побачите напис, що є учасником в даному співтоваристві. Клікніть на цю активну запис, з'явиться випадаюче меню.
 • У цьому меню знайдіть «Вийти з групи» — натисніть на цю посилання.
Натисніть «Вийти з групи»
 • Все — тепер ви не учасник цієї групи і не перебуваєте в ній.

Важливо знати: Якщо ви не хочете виходити з групи, а просто не бажаєте отримувати в стрічку новини від даного співтовариства. Тоді замість кнопки «Вийти» натискаєте «Приховувати новини». Після цієї маніпуляції новини цієї групи не будуть відображатись в вашій стрічці, як ніби її немає.

Що робити, якщо кнопки «Вийти» немає? Багато групи ВК є не спільнотами, а публічними сторінками. У цьому випадку, вступаючи в їх ряди, ви є не учасником, а передплатником на новини. Під аватаркою на такій сторінці буде написано «Ви підписані». Натисніть на цю посилання та натисніть «Відписатися».

Натисніть «Відписатися»

Ви також можете приховати новини на такій публічній сторінці, щоб не отримувати інформацію про неї в стрічці. Є ще кілька способів виходу з спільноти, про це буде написано нижче.

Щоб вийти з групи з телефону, зробіть наступне:

Виберіть вкладку «Групи»
 • Зайдіть в додаток ВК
 • Натисніть меню і виберіть вкладку «Групи».
 • Зі списку виберіть потрібну групу та натисніть її назву або іконку.
 • Після цього відкриється сторінка спільноти. Під назвою і аватаркою групи ви побачите активну напис «Ви вступили» — натисніть її.
 • З'явиться меню, виберіть «Покинути спільноту». Все — тепер ви не перебуваєте в цій групі.
Натисніть «Покинути спільноту»

З телефону також можна приховати новини спільноти, натискаючи на відповідну кнопку в выдающем меню.

Ці інструкції підходять, якщо ви хочете вийти з одного співтовариства. Якщо потрібно вийти з всіх груп відразу або тільки з кількох спільнот, тоді варто чинити інакше. Читайте нижче.

Як вийти з усіх груп ВКонтакте відразу?

Якщо ви перебуваєте в групах, як учасник, то вийти з усіх відразу спільнот не вийде. Доведеться заходити в кожну групу і відписуватись вручну. Також можна це зробити на сторінці зі списком груп. Виконайте наступне:

 • Навпроти назви спільноти натисніть на «три крапки».
 • З'явиться випадаюче меню, в якому є рядок «Відписатися» — натисніть на неї.
Натисніть «три крапки» та «Відписатися»
 • Відкриється вікно з попередженням, що це закрита група, і після виходу з неї, неможливо буде все повернути назад. Доведеться знову відправляти заявку. Якщо це звичайне співтовариство, то таке попередження теж з'явиться, але з трохи іншим формулюванням.
 • Якщо ви згодні і обдумали ваші дії, тоді натисніть «Вийти з групи».
Натисніть «Вийти з групи»

Варто зазначити: Цей спосіб можна використовувати, якщо вам не хочеться заходити в групу і відписуватись на її сторінці.

Але, якщо ви просто підписані на публічну сторінку, тоді існує один лайфхак, який допоможе відписатися від усіх спільнот відразу. Для цього потрібно встановити розширення для браузера VkOpt. Цим розширенням зазвичай користуються адміністратори груп, але і звичайним користувачам, воно може бути корисним. Отже, виконайте наступне:

 • Скачайте програму на офіційному сайті розробника за цим посиланням.
 • Запустіть програму на ПК.
 • Поставте галочку, що ви згодні з передачею даних.
 • Перезавантажте браузер і можете починати використовувати додаток.
На цій сторінці можна завантажити розширення для браузера

Після установки і запуску програми, на вашій сторінці ВК з'явиться активне посилання «Залишити все». Вам достатньо на неї натиснути і через кілька секунд всі групи будуть видалені зі сторінки, і ви не будете в них перебувати.

Натисніть «Залишити все»

Тепер ви знаєте трохи більше про ВК і його функціонал. Як бачите, нічого складного в тому, щоб відписатися від участі в групи, немає. Однаково просто це зробити з ПК і телефону.

Варто зауважити, якщо ви є більш просунутим користувачем ПК, тоді відписатися від всіх груп відразу можна за допомогою використання коду елемента сторінки. Але пам'ятайте, що один невірний рух може призвести до небажаних наслідків. Якщо ви все-таки впевнені у своїх діях і вже досліджували коди елементів, тоді приступайте. Докладна інструкція на наступне відео. Це краще дивитися, а не читати опис, так як потрібно робити саме так, як показує автор ролика.

Відео: Як відписатися з усіх груп Вконтакте в 2018 році