Однокласники – соціальна мережа: реєстрація нового користувача через логін та пароль: правила реєстрації. Як зайти на головну сторінку в Однокласниках і зареєструватися перший раз і заново: вхід. Як заповнити анкету для реєстрації в Однокласника

Швидка реєстрація в Однокласниках.

Зміст

Пройти реєстрацію в соціальній мережі Однокласники не складе праці після прочитання статті.

Однокласники – соціальна мережа: реєстрація нового користувача через логін та пароль: правила реєстрації

У досвідченого користувача не виникає проблем при реєстрації на сторінках різних соціальних мереж. Пошук подібного роду інформації їм не потрібен. Ми ж зібрали детальні інструкції та поради для початківців користувачів, які не можуть самостійно зареєструватися на одній з найбільш відвідуваних сторінок в інтернеті.

Кількість людей зрілого віку переважає серед постійних користувачів цієї соціальної мережі. Молодь реєструється відразу на декількох ресурсах, тому і досвіду в заповненні реєстраційної форми у молодих людей більше.

Кількість людей зрілого віку переважає серед постійних користувачів соціальної мережі Однокласники

Розглянемо детально процес проходження реєстрації в Однокласниках:

 • Відкриваємо офіційну сторінку ресурсу: https://www.ok.ru. Якщо ви наберете назва старого домену (він виглядає наступним чином odnoklassniki.ru), то все одно потрапите на потрібну вам сторінку. Коротка назва домену пишеться так: ok.ru.
 • Перед нами відкриється сторінка для входу на ресурс. Тепер нам потрібно натиснути кнопку «Реєстрація».
 • У вікні, що з'явиться два поля для заповнення даних. Почнемо з верхнього: нам треба вибрати з випадаючого списку Країну, в якій ви проживаєте і знаходитеся в даний момент. Переходимо до нижнього поля, де від нас потрібно вказати номер мобільного телефону. Після введення номера натискаємо на кнопку «Далі».
 • Чекаємо повідомлення з кодом (воно буде надіслано на вказаний вами номер телефону протягом декількох хвилин). Вводимо цифри отриманого коду рядка «Код " SMS». Щоб перейти до наступного етапу, натискаємо кнопку «Далі».
 • Придумуємо складний пароль (обов'язково записуємо в блокнот або записну книжку пароль і логін, і не користуємося для цього програмою Microsoft Word даними не змогли скористатися нечесні на руку люди). пароль повинен складатися з 6 або більше знаків. Не вибирайте тільки літери або тільки цифри.
 • Підбирайте складні комбінації, щоб сторінка не піддавалася надалі злому. Вписуємо пароль в рядок «Придумайте пароль». Якщо ви набрали занадто простий пароль, то система сама повідомить вам про це за допомогою спливаючого поля. якщо пароль складний, то ви побачите напис «Хороший пароль». Словом, постарайтеся все ж домогтися цього напису.
Як пройти реєстрацію в Однокласниках

Якщо ви вказали власний номер телефону при реєстрації, то логін — це і є ваш номер мобільного. При введенні номера телефону знайомого вам людини (наприклад, брата, сестри, батька) вам доведеться придумати логін. У противному випадку при виникненні необхідності внесення змін в профіль користувача, або під час зміни пароля ви не зможете отримати смс з кодом підтвердження. Це означає, що ви не зможете вирішити проблему на своїй сторінці в Однокласниках.

Придумайте логін або скористайтеся адресою електронної пошти, до якої прив'язаний ваш аккаунт сторінки в Однокласниках. Використовувати адресу електронної пошти в якості логіна зручніше, оскільки ви відновлення облікового запису в подальшому можливо тільки через номер мобільного телефону. А адже його може не бути поруч з вами, або, наприклад, ви забудете його на роботі.

Використовувати адресу електронної пошти в якості логіна зручніше, оскільки ви відновлення облікового запису в подальшому можливо тільки через номер мобільного телефону

Кілька важливих моментів щодо створення пароля і логіна:

 • Вказавши замість логіна при реєстрації адресу електронної пошти, ви зможете здійснювати вхід на сторінку ресурсу відразу з двох логінов. Зручність такого способу реєстрації ви зможете оцінити, якщо раптом випадково забудете один з логінов або допустите помилку при введенні.
 • Чому так важливо придумувати складний пароль? Зараз є багато зловмисників, які крадуть акаунти. У вільному доступі навіть статті про те, як зламати аккаунт. Для чого це потрібно? Щоб з розкритого аккаунта розсилати спам або закликати перераховувати гроші на номер банківської карти. Так ресурс «розплачується» за свою популярність серед користувачів.
Пароль повинен складатися з літер, цифр та інших символів
 • Ускладните пароль кількома цифрами всередині, в середині, додайте інші знаки. Але вам потрібно буде запам'ятати цей пароль. в іншому випадку не виключено, що доведеться запитувати відновлення пароля. Кращим способом запам'ятовування складного пароля буде його запис на аркушику паперу.

Якщо на вивчення докладних інструкцій у вас немає часу, тоді подивіться відео.

Відео: Реєстрація на однокласники ру

Як зайти на головну сторінку в Однокласниках і зареєструватися перший раз за номером телефону: вхід, інструкція

 • Щоб потрапити на головну сторінку в Однокласниках, потрібно набрати в рядку пошуку odnoklassniki.ru і натиснути «Enter». Після цього у вас з'явиться можливість ввести свої дані: логін та пароль. Про реєстрацію, виборі логіна та створенні пароля докладно розписано в першому розділі.
 • Вводимо у відповідні поля запитувану інформацію і натискаємо на кнопку «Вхід». Тепер ви будете автоматично перенесені на свою сторінку в Однокласниках.

Але що робити, якщо сторінка в Однокласниках не відкривається? Наприклад, ви вводите пароль та логін, а система видає помилку: спливаюче вікно вказує помилку при введенні пароля або логіну.

Як зайти на головну сторінку в Однокласниках і зареєструватися перший раз за номером телефону.

В такому випадку для входу на сторінку є два варіанти:

 • шляхом відновлення пароля (натискаємо на кнопку «Забули пароль» і слідуємо вказівок)
 • якщо на сторінку не можна зайти, а система видає повідомлення » я ще не виробляв реєстрацію», тоді проследуем іншим шляхом: щоб сторінка стала доступна, проходимо з самого початку реєстрацію, з введенням всієї необхідної інформації і заповненням анкети

Відео: Однокласники — Як відновити Однокласники і поміняти пароль

Як правильно заповнити анкету для реєстрації в Однокласниках?

 • Пароль і логін записані в блокнот, введені у відведені для цього поля. натискаємо на кнопку «Далі». Тепер нам належить заповнити невелику анкету.
 • Вводимо ім'я і прізвище в дві перші рядки. Вибираємо з випадаючого списку дату свого дня народження. Вказуємо підлогу. Для цього просто натискаємо на кнопку. Зберігаємо, натиснувши на відповідну кнопку в самій нижній частині вікна.
 • Щоб друзі дитинства, юності, студентських років, колеги по роботі і просто знайомі могли швидше відшукати вас на сторінці соціальної мережі, обов'язково підберіть фотографію. Натисніть на аватар і додайте потрібну фотографію.
 • Іноді користувачі просто вибирають привабливе зображення і завантажують його. Ви можете вступити також, тільки не варто потім дивуватися, якщо сторінку з дивакуватим персонажем ігнорують і знайомі не поспішають додавати вас у друзі.
 • Якщо ви не внесете при реєстрації номера мобільного, то повноцінно користуватися сайтом не зможете (наприклад, будуть не доступні сторінки ваших друзів). Не варто побоюватися списування коштів з рахунку на телефоні.
 • Прив'язка офіційно оформленого на користувача номера для того і потрібна, щоб максимально убезпечити його від крадіжки облікового запису. Після отримання нового паролю на телефон, сторінка буде повністю відновлена.
Після отримання нового паролю на телефон, сторінка буде повністю відновлена
 • Процес реєстрації завершується натисканням на кнопку «Зареєструватися», однак потрібно виконати ще кілька кроків по активації профілю. Відкриваємо свій електронний ящик і підтверджуємо реєстрацію. Про те, що всі дії виконані вірно, свідчить поява на сторінці віконця з написом «Спасибі!».
 • Тепер можна зайнятися самим цікавим: заповнювати відповідні поля даними про себе. Якщо ви вирішите змінити відомості про себе, введені в реєстраційну форму раніше (ім'я та прізвище, місце проживання), то легко зможете зробити це, змінивши налаштування свого аккаунта. Для цього шукаємо вкладку «Налаштування» і натискаємо кнопку «Змінити налаштування». Далі необхідно клікнути в тому полі, яке ви хочете змінити і ввести нові дані.
 • Для того, щоб заповнити інформацію про навчальні заклади, в яких ви навчалися, про місце роботи, військової частини потрібно натиснути на вкладку «Розкажіть, де ви вчилися». Знаходиться вона в меню налаштувань. Зі спливаючого списку необхідно вибрати потрібну назву і клікнути у віконці, поставивши галочку.

Реєстрація в Однокласниках без номера телефону

Незважаючи на те, що система запитує вод номера телефону, користувач може зареєструватися в Однокласниках, не вписуючи в відповідне поле цих даних. Адже якщо ви зареєстрували кілька сторінок на цьому ресурсі, то неминуче наступить момент, коли всі номери телефонів, які зареєстровані на вас, вже будуть використані. Як же пройти цей важливий етап реєстрації? Дивіться відео.

Відео: Як зареєструватися в однокласниках без номера телефону?

Відео: як створити сторінку на однокласниках без номера телефону?

Реєстрація в Однокласниках через електронну пошту: інструкція

При реєстрації на ресурсі необхідно вказувати адресу електронної пошти. Вказувати потрібно той електронний ящик, до якого є доступ. З відео, представленого нижче, ви дізнаєтеся, як пройти реєстрацію на Однокласниках через пошту гугл.

Відео: створюємо сторінку в ОК через пошту гугл без номера телефону

Як створити гугл пошту — дивіться відео

Відео: Створюємо Гугл пошту і сторінку в Однокласниках

Платна реєстрація в Однокласниках?

 • Зовсім недавно користувачі соціальної мережі оплачували активацію облікового запису на "Однокласниках". Вартість платного повідомлення становила 30 рублів.
 • Тепер платна реєстрація на Однокласниках залишилася тільки в пам'яті тих, хто проходив реєстрацію після 25 жовтня 2008 року. В якості компенсації ці користувачі отримали можливість безкоштовно користуватися однією з платних послуг сервісу.

Як створити сторінку в Однокласниках заново, повторно: реєстрація нового профілю

Якщо ви вирішили не зупинятися після створення однієї сторінки в Однокласниках (таке буває, якщо, наприклад, чоловік або сестра користуються одним комп'ютером і вони висловили бажання створити власний обліковий запис на ресурсі), то виходом стане створення додаткової сторінки.

Інструкція по створенню нового профілю в Однокласниках:

 • Шукаємо у правому кутку зверху сторінки кнопку «Вихід» і залишаємо сторінку.
 • Знову переходимо на ресурс Однокласники і слідуємо порад щодо проходження реєстрації, викладеним вище.
 • Зареєструватися можна і через інший інтернет-оглядач.
  При створенні нового профілю не використовуються введені раннє номер телефону та адресу електронної пошти. Якщо ви проігноруєте цей пункт, то не відкрити першу свою сторінку не зможете.

Відео: Як в одному браузері відкрити кілька сторінок для роботи в Ок?