Як намалювати їжачка поетапно олівцем для дітей і початківців: інструкція. Як намалювати Їжачка з Смішариків, з мультфільму «Їжачок у тумані», що стоїть, з грибами, сім'ю їжаків олівцем поетапно? Як намалювати їжачка для аплікації: шаблон

Як намалювати їжачка: варіанти для початківців, для малювання з дітьми.

Зміст

Із статті ви дізнаєтесь, як намалювати їжачка. Тут ви знайдете покрокові опису малюнка олівцем, акварельними фарбами. Також ми розглянемо способи малювання їжачка з Смішариків, їжачка в стилі натюр і з грибами.

Як намалювати їжачка поетапно олівцем для дітей і початківців: інструкція

 • Їжачків деякі містять в домашніх умовах. Адже ці тварини настільки звикають до людини, що цілком можуть замінити більш звичного для нас домашнього улюбленця – кота, невелику собаку.
 • Їжачка можна побачити в мультфільмах. Один з них – «Смішарики». У цьому мультику їжачок – романтичний і дуже вихований персонаж. Другий мультфільм про їжачка, який посів перше місце на міжнародному конкурсі дитячих мультиплікаційних фільмів, — «Їжачок у тумані». Цього персонажа ми теж спробуємо намалювати.
 • Найпопулярнішим вважається малюнок з їжачком, який наколов на голки свої нехитрі запаси їжі – гриби, ягоди, фрукти.
 • Щоб їжачок в результаті нескінченних виправлень не перетворився на лису щура, варто бути уважним і з точністю переносити лінії на аркуш паперу. Не забуваємо про те, що всі штрихи потрібно наносити без натиску на олівець, щоб потім можна було позбутися від допоміжних ліній і не залишити слідів на папері.

Малюємо їжачка простим олівцем поетапно:

Ось такого їжачка будемо малювати
 • Один з них великий і розташований горизонтально – тіло їжака, другий маленький, розташований вертикально, – голова. Малюємо овали довільно. Не бійтеся, що лінії виходять кривими, ми їх будемо приховувати голками або зовсім видалити його.
Малюємо початкові контури
Уточнюємо контур тіла і лап
 • Малюємо мордочку і лапи їжака. Це дуже важлива частина малюнка, тому намагаємося, щоб мордочка максимально відповідала оригіналу. Промальовуємо очі, ніс і чотири кінцівки. На цьому етапі ви можете показати дитині, як просто і швидко з овалу виходить тваринка.
 • Малюємо тіло і вушка їжака. Зверніть увагу, як намальовані лапки – кожна кінцівка нагадує дві зігнуті в одному напрямку гілочки різної довжини.
Малюємо вуха, очі
 • Контурні лінії їжака перетворюємо в загальний контур тіла. Зробити це зовсім не складно: просто продовжуємо лінії – обводимо великий овал, з'єднуємо їх в один контур.
 • Ластиком прибираємо допоміжні лінії на мордочці і малюємо вуха. Наносимо олівцем в області носа і очей. Для більшої відповідності залишаємо невелику білу крапку в середині зіниці – блік.
  Більш детально опрацьовуємо малюнок, орієнтуючись на оригінал: промальовуємо за три пальчика на лапках, намічаємо верхню лінію черевця, домальовували вуса.
 • Малюємо голки: щоб їжачок не став дикобразом, малюємо голочки «ялинкою», а не «паличками». Нахиляємо їх вправо, немов злегка «пригладжуючи».
Уточнюємо намальовані раннє контури, домальовували лапи
 • Витираємо всі додаткові контурні лінії. Робити це потрібно обережно, щоб не прибрати ненароком потрібні контури. Промальовуємо відсутні «дрібниці». Нам залишилося тільки додати обсяг їжачкові з допомогою тіней і домалювати навколишній пейзаж: траву або листя, пеньок, кілька грибочків.
Малюємо голки

Як намалювати Їжачка з Смішариків олівцем поетапно?

 • Щоб намалювати їжачка з Смішариків, насамперед потрібно зобразити коло. Це буде тіло їжачка. Всередині кола малюємо нахилену букву «А». Отримані лінії допоможуть нам правильно розташувати руки і ноги, а також спростять процес малювання особи.
 • Ми вибрали найлегший варіант зображення їжачка з Смішариків. Наш персонаж буде намальований у русі з однією піднятою лапою. Тому спочатку приділимо увагу окреслення контурів рук, позначенню очей. Після цього можна намалювати нижню підошву правої лапи, а потім намалюємо високо підняту підошву лівої лапи.
Намічаємо початковий контур Їжачка
 • Домальовували очі, ніс (досить про означити його маленьким трикутником), вухо. Проводите лінії, орієнтуючись на картинку нижче. Щоб намалювати їжачку брови, позначаємо невеликим трикутником невелику ділянку одразу під лінією голок.
 • Уточнюємо контури ніг і рук їжачка. Зовсім не обов'язково дотримуватися точні форми, однак при малюванні підошви лівої ноги слід орієнтуватися на оригінал. На цій стадії можна позбутися від допоміжних ліній і почати промальовування носа, рота нашого персонажа. Просто дивіться на малюнок і повторюйте всі лінії.
 • При спробі намалювати Смішарики відразу цілком, ви можете зіткнутися з деякими труднощами, які в результаті приведуть до виникнення помилок. Ми ж пропонуємо малювати поетапно. Такий спосіб допомагає переносити на папір зображення точніше і краще.
 • Переходимо до найцікавішого моменту – оформлення. Малюємо окуляри у вигляді двох кіл. Домальовували ніжку від окулярів до одного з кіл. Промальовуємо зіниці і відблиски. Брови їжачка малюємо у вигляді двох коротких широких штрихів. Тепер приділимо увагу мордочці і приступимо до прикрашення.
 • Ви можете просто нанести штрихування олівцем на малюнок і визначити ділянки, які перебувають у тіні. Але можна зробити малюнок кольоровим, використовуючи на завершальній стадії олівці, маркери або фарби. Для отримання більш «теплого» та «веселого» персонажа, краще використовувати світлі відтінки. Так ви зможете передати характер Їжачка. Поряд з Їжачком можна домалювати його друзів.
Малюємо лапи, очі, окуляри
Розмальовуємо

Відео: Як намалювати Їжачка з Смішариків?

Як намалювати Їжачка з мультфільму «Їжачок у тумані» олівцем поетапно?

 • Намічаємо основну похилу лінію. Ми будемо орієнтуватися по ній під час малювання нашого персонажа.
Проводимо похилу лінію
 • Намічаємо загальні обриси їжачка.
Намічаємо загальні контури
 • Переходимо до промальовуванні більш дрібних деталей.
Малюємо дрібні деталі
 • Стираємо гумкою додаткові лінії.
Прибираємо допоміжні лінії
 • Орієнтуючись на оригінал, додаємо відсутні деталі.
Малюємо колючки і мішечок
Розмальовуємо

Як намалювати головного героя з мультфільму «Їжачок у тумані» ви дізнаєтеся, подивившись відео.

Відео: Малюємо Їжачка в тумані маркерами

Як намалювати Їжачка в тумані пастеллю? Дивіться відео.

Відео: Відеоурок малюємо пастеллю Їжачка в тумані!

Як намалювати їжачка стоїть олівцем поетапно?

Спробуємо зобразити їжачка в класичній манері: стоїть на всіх лапках з витягнутим вперед носиком. Для малювання зовсім не обов'язково бути справжнім художником, проте наявність мінімальних навичок малювання вітається.

Як намалювати їжака
Їжачок з яблуком: варіант для малювання з дитиною
Їжачок: як намалювати з дитиною
<>Намалюємо їжачка в стилі «натюр»:
Їжачок, намальований простим олівцем
 • Робимо розмітку на аркуші паперу.
Малюємо базову сітку
 • Малюємо два овалу: великий – це буде тулуб, і маленький – це голова. Контур маленької колу заходить на контур великого). Намічаємо вигнутими лініями відразу чотири лапи.
Малюємо два овалу
 • Тепер уточнюємо контур, з'єднуючи голову з тілом. Домальовували лінію росту голок. Малюємо очі і проводимо ще по одній лінії на лапах. Тепер проводимо по контуру голок, намічаючи рідкісної штрихуванням голки. Промальовуємо пальчики, додаємо вуха і ніс.
Обводимо контур
 • Опрацьовуємо спинку їжака, домальовуючи рисочки-голки. Мордочку і черевце робимо пухнастими, намічаючи на деяких ділянках шерстинки.
 • Промальовуємо штриховими лініями тіні. Домальовували лінію грунту, на якому стоїть їжачок. Можна домалювати листя.
Намічаємо мордочку їжака і домальовували ще по одній лінії на лапах
Робимо начерк лап, малюємо очі і ніс, намічаємо лінію голок
Додаємо відсутні деталі і прибираємо допоміжні лінії

Малюнок їжачка простим олівцем — реалістичний

 • Малювати їжачка будемо простим олівцем у відповідності з певною послідовністю виконання.
 • Для отримання гармонійною і пропорційної картинки, слід перед початком малювання нанести умовну розмітку на аркуш паперу. Це може бути звичайна рамка, всередині якої ми будемо малювати їжачка. Після цього готуємо ескіз – попередньо намічаємо контури звірятка.
Намічаємо загальний контур їжака
 • Приступаємо до малювання мордочки їжака: легкими штриховими лініями визначимо верхню межу голок і мордочки, намалюємо очі, ніс і заповнимо штриховими лініями. На даному етапі наш їжачок більше схожий на кабана. Але ми продовжимо, і ви переконаєтеся, що красивий малюнок їжачка у вас може вийти всього за 15-20 хвилин.
Штрихами показуємо лінію росту голок

 

 

 • Відтворимо голки на спині їжака: першим ділом малюємо гострі хвостики голок у вигляді ялинки вздовж спинки їжака, а потім рівномірно заповнюємо голками під контуром для додання густоти. Наносимо трохи штрихових ліній на верхню «колючу» частина тіла їжака.
Малюємо голки

 

Заповнюємо штриховими лініями черевце їжака
 • Заповнюємо штриховими лініями черевце їжачка. Наше завдання полягає в тому, щоб показати штрихами короткі густі шерстинки їжака. Нижню частину черевця заповнюємо більш густий штрихуванням – ця ділянка знаходиться в тіні. Верхні шерстинки залишаємо світлими.
Заповнюємо рідкісної штрихуванням частину черевця
 • Більш детально промальовували інші ділянки: опрацьовуємо шерстяний покрив на мордочці, промальовуємо ніс і очі.
Промальовуємо очі, ніс
 • Покриваємо більш щільною штрихуванням область під шиєю. Малюємо вушка.
 • Орієнтуючись на оригінал малюнка, домальовували відсутні деталі: лапки з кігтиками, вуса. Малюнок готовий.
Додаємо відсутні деталі
Готовий малюнок

Як намалювати їжачка з грибами олівцем олівцем?

Їжачок з грибами: картинка для срисовывания

Їжачка з грибами можна намалювати за поданими нижче малюнках для срисовывания.

Відео: Як намалювати їжачка для дітей?

Як намалювати сім'ю їжаків олівцем?

Сімейство їжаків можна намалювати за картинками, представлених у нашій галереї:

Сім'я їжаків: малюнок для срисовывания №1
Єжи: малюнок для срисовывания № 2
Сім'я їжаків: малюнок для срисовывания № 3
Сім'я їжаків: малюнок для срисовывания № 4

Малюнок їжачка для дітей, для вироби в садок, аплікації: шаблон

Малюнок їжака для виробів і аплікацій: варіант 1
Малюнок їжака для виробів і аплікацій: варіант 2
Малюнок їжака для виробів і аплікацій: варіант 3
Малюнок їжака для виробів і аплікацій: варіант 4

Малюнки їжачка для срисовки олівцем для дітей: фото

Їжачок: малюнок для дітей № 1
Їжачок: малюнок для дітей № 2
Їжачок: малюнок для дітей № 3
Їжачок: малюнок для дітей № 4
Їжачок: малюнок для дітей № 5
Їжачок: малюнок для дітей № 6
Їжачок: малюнок для дітей № 7

Відео: Як намалювати їжачка?