Ранок до 8 березня в дитячому саду: сценарій свята для молодшої групи. Конкурси, пісні, вірші, танці, ігри, загадки сценки для свята на 8 березня в дитячому саду в молодшій групі

Стаття розповідає про те, як провести свято в дитячому садку для дітей молодшої групи. Як максимально розкрити здібності кожної дитини до самовираження.

Зміст

Для самих маленьких дітей потрібні зрозумілі для цього віку казки, пісні, загадки та вірші.

Сценарій веселого свята на 8 березня в дитячому саду для молодшої групи у вигляді казки

Прикладом такої зрозумілої для малюків казки може бути російська народна казка «Лисиця і гуси». Звичайно, діти не зможуть брати участь у постановці казки без допомоги вихователя. І завдання педагога буде полягати в тому, щоб максимально розкрити таланти кожної дитини. Ніхто з дітей не повинен сидіти або стояти осторонь.

Казка «Лисиця і Гуси»

Свято розпочнеться з привітання всіх мам з 8 Березня. Якщо своїх мам привітають самі діти — це буде найкращим поздоровленням. Для привітання діти стають обличчям до мамам і кожна дитина називає ім'я своєї мами. Наприклад так: «Мою маму звати Таня». Після того як всі мами названі діти хором вимовляють поздоровлення у віршах.

Весна у вікно стукає
Зима! Іди мерщій!
Співаю я танцюю
Для моєї матусі.

 • Ранок у вигляді казки почнеться зі слів вихователя про те, що на луг прийшла Лисиця і побачила пасуться Гуси
 • Вихователь або один з дітей може бути в ролі Лисиці, а всі діти Гусьми
 • Лисиця виходить на середину залу, махає хвостом і говорить Гусям: «Ось я вас зараз з'їм!»
 • Гуси відповідають хором: «Не їж нас Лисиця, ми тобі пісню заспіваємо!»
Виступ малюків у дитячому садку

Пісні для дитячого ранку в дитячому саду на 8марта для молодшої групи

Діти, особливо маленькі, мислять образами. І їм складно запам'ятати пісні, значення слів яких, вони не розуміють. Тому пісні для найменших повинні бути такими, щоб у них було максимальну кількість слів, які діти знають і використовують у розмовної мови. Прикладом такої пісні може бути весела і завзята пісня «Жили у бабусі два веселих гуся», її і виберемо для ранку.

ВІДЕО: Пісня про гусей

Під час виконання цієї пісні малюки можуть показувати ручками, як гуси мили лапки або як кланялися бабусе. Ще одна чудова пісня про тварин, можливо, буде складним для запам'ятовування, але діти зможуть підспівувати, імітуючи звуки, які видають тварини.

ВІДЕО: Пісенька про тварин

Вірші для дитячого ранку в дитячому саду на 8 березня для молодшої групи

  Лисиця послухала пісню і похвалила Гусей за гарне виконання, вона каже, що пісня була хорошою, але вона зголоднів і хоче з'їсти Гусей
 • На що Гуси хором їй відповідають: «Не їж нас Лисиця, ми тобі вірші розповімо»

Вірші можуть розповісти кілька малюків, вони повинні бути дуже короткими і запам'ятовуються. Батькам буде нескладно вивчити з дітьми короткі чотиривірші про маму або про весну. Ось кілька таких віршів:

Сьогодні скінчилася зима,
Іграшки я кладу в сумку.
Одягну куртку я сама,
Я з мамою в дитячий сад йду.

Якщо малюкам складно запам'ятати чотиривірші можна розповідати і зовсім короткі вірші двустишия:

Моя Мама мені як сонечко світить,
Найкраща мама на світі!

ВІДЕО: Маленькі вірші для дітей

 • Після того, як малюки розповіли вірші, Лисиця каже: «Добрі ви розповіли вірші, але віршами ситий не будеш! Я вас Гуси з'їм!»
 • Діти відповідають: «Не їж нас Лисиця, ми тобі Загадки загадаємо»

Загадки для дитячого ранку в дитячому саду на 8 березня для молодшої групи

 • Рудий хвостик, хитрі очі, лукавим, звуть її (Лисиця)
 • Вийшли птиці на луки, весело кричать «Га-га»!!! Крилами махають, щипають траву, звуть цю птицю (Гусак)

Можна загадати й інші загадки:

 • Холодна цукерка на вулиці висить, можна шматочок її відірвати. Якщо таку цукерку з'їсти — мама буде сварити. (Бурулька)

Танці для дитячого ранку в дитячому саду на 8 березня для молодшої групи

Танець під веселу пісню, безсумнівно, підніме настрій і дітей, і дорослих. Такою піснею може бути пісня про танцюючих каченят.

ВІДЕО: Пісня про веселих каченят

Оскільки малюки ще не зможуть виконувати складні танцювальні елементи під музику, краще зробити цей танець у формі хороводу з зупинками і виконанням нескладних рухів руками і ногами. Такими танцювальними елементами можуть бути хлопки в долоні, притопування ногами. Можна прикрасити цей танець повітряними кулями або квітами, які будуть в руках у дітей.

ВІДЕО: Хоровод у дитячому садку

Сценки для дитячого ранку в дитячому саду на 8 березня для молодшої групи

пісенька-потешка про гусей. Незважаючи на уявну простоту, ця потешка дозволить вести діалог з дітьми та не дасть їм занудьгувати. Для цієї сценки один з малюків може бути вовком, який ховається за горою. Гору може символізувати стілець з накинутим на нього темним покривалом. А гуси будуть перебігати з одного кінця залу в інший, минаючи страшного вовка.

ВІДЕО: Пісня-потешка про гусей

Конкурси для дитячого ранку в дитячому саду на 8 березня для молодшої групи

Конкурс на святі 8 Березня нескладно зробити, залучаючи до нього батьків малюків. Брати участь у цьому конкурсі зможуть діти і батьки, які хочуть продемонструвати своє вміння співати або танцювати разом з дітьми. До таких виступів потрібно буде заздалегідь підготуватися, знайти мінусовки для пісень або музику для танцю.

Прекрасний дует — мама і донька
 • Виступи мають бути короткими, по одному куплету, щоб всі бажаючі змогли виступити
 • Ті мами, які не бачать себе в ролі артисток, можуть спекти вдома, теж спільно з дітьми печиво і пригостити цим печивом всіх дітей і дорослих
 • Нагородою за участь в конкурсі можуть бути невеликі м'які іграшки та цукерки
Головна умова свята — щоб дітям не було на ньому нудно

Ігри для дитячого ранку в дитячому саду на 8 березня для молодшої групи

Грою, яка розвеселить наприкінці свята і малюків і дорослих може стати гра-повторялка. Це гра-імпровізація, і в цьому її краса та гумор. Виглядає вона наступним чином. Малюки стоять посеред залу. По черзі по одному вони виходять з натовпу і демонструють який-небудь жест або гримасу на обличчі, або говорять кілька слів.

Рухи і жести можуть бути абсолютно будь-якими

Всі інші діти намагаються повторити показане малюком. У ролі виконавців можна залучити до цієї гри і всіх бажаючих батьків. Вони ж можуть показати дітям приклад і пояснити таким прикладом суть гри.

Якщо діти сміються — значить, свято вдалося

Іноді буває, що вихователі беруть на себе роль ведучих, декламаторів, співаків і танцюристів. Можна сперечатися з таким проведенням свята, можна і погодитися, але діти все ж повинні почувати себе на такому святі не глядачами, а головними героями цього заходу.

ВІДЕО: Свято 8 Березня в дитячому саду