Корисні і лікувальні властивості харчової соди для організму людини. Як діє харчова сода на організм людини, як виліковує рак?

Дізнайтесь із статті, як впливає звичайна сода на організм людини, які хвороби можна вилікувати за допомогою цього продукту.

Звичайна харчова сода застосовується не тільки для приготування випічки і інших страв, вона робить благотворний вплив в цілому на організм людини. Грає важливу роль у підтримці кислотно-лужної рівноваги в системі кровообігу і міжклітинної рідини. Розчин соди використовується в медицині для лікування різних недуг. Далі детальніше.

Питна сода: формула

Бікарбонат натрію (NaHCO3) — являє собою кислу натрієву сіль h 2 co 3 (вугільної кислоти). Вперше про це речовині написав німецький аптекар Троянді.

Вугільна кислота здатна утворювати 2 ряди солей:

 • Кислі — гідрокарбонати з HCO3. Водні розчини, які дають слаболужну реакцію.
 • Середні — карбонати з CO3. Водні розчини яких дають сильнолужну реакцію.
Харчова сода — формула

Температурний режим діє по-різному на NaHCO3. Якщо соду розчинити у гарячій воді (80-120 º), то вийде Na2CO3. Якщо розчиняти порошок соди в теплій воді, то відбудеться гідроліз і на виході буде слабкий електроліт.

Як приготувати розчин соди для ощелачіванія організму?

При нормальному стані у людини pH баланс крові повинен бути в межах 7,34-7,46. При відхиленні балансу pH від норми в меншу сторону розвивається небезпечна патологія ацидоз — закислення крові. Якщо цей показник порушується до 6,7-6,8 може настати навіть летальний результат.

Першопричинами цього захворювання є:

 • Накопичення отрути в організмі внаслідок неправильного харчування
 • Накопичення отрути із-за негативної енергетики (стресів, злоби, ненависті тощо)
Як приготувати содовий розчин для ощелачіванія систем організму людини?

Від цього захворювання вас позбавить щоденне споживання перед їжею содового розчину порошку. Схема вживання соди:

 • Починайте споживання розчину з невеликих доз — 0,5 ч. л. на 200 мл окропу
 • З часом можете доводити кількість NaHCO3 до 1-1,5 ч. л.
 • Пийте содовий розчин на голодний шлунок за 30 хв. до їжі.
 • Потреби питної соди для організму в кожної людини різні (одному досить пити один раз на добу, два рази в тиждень, іншому щодня перед кожним прийняттям їжі). Тому норму визначайте за відчуттями.
 • Содовий розчин готується так: візьміть 7-15 г соди, залийте окропом (гарячим), коли вона перестане шипіти, додайте холодного окропу і випийте цей теплий розчин.

Корисні і лікувальні властивості харчової соди для організму людини

Здоровий організм людини має лужне середовище. Якщо pH зміщується в бік кислотного середовища, то настає захворювання ацидоз (про нього вже згадувалося вище). Якщо у пацієнта така патологія, то порушується робота органів травлення: жовчного, підшлункової залози, шлунка, печінки. Кисле середовище сприяє процвітанню паразитів.

Корисні властивості содового порошку

Олужнення організму нормалізує баланс pH і допомагає впоратися з наступним переліком хвороб:

 1. Онкозахворювання — причому сода ефективна не тільки для їх виправлення, ще ця панацея перешкоджає розвитку їх.
 2. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.
 3. Лікує захворювання горла і кашель.
 4. За допомогою розчину соди можна позбутися від каменів у нирках, сечовому і жовчному міхурі.

Як діє харчова сода на організм людини?

Вплив содового розчину на організм

ВАЖЛИВО: Содовий порошок легко виводиться з усіх систем організму нирками.

При нормальному pH балансі у людини нормально засвоюються корисні вітаміни групи B. Щоб порошок соди краще засвоювався в ШКТ, бажано розчиняти його в гарячому молоці.

Як харчова сода виліковує рак?

Прояв ракових пухлин провокують звичайні грибки під назвою — кандида, які при нормальному імунітеті не можуть заподіяти людині шкоди. Але якщо імунітет послаблюється, то вони починають рости, причому вибирають для свого середовища проживання кислу «ґрунт». Тому сода є відмінним профілактичним засобом від всякого роду новоутворень. Крім того, відомі випадки лікування від раку за допомогою содового розчину і дієт.

Звичайна харчова сода проти онкологічних захворювань

ВАЖЛИВО: Онкологія виникає не тільки із-за ослаблення імунітету, ще більшу роль у розвитку патології має психоемоційний стан пацієнта. Тому одне лікування содою не допоможе, якщо ви не будете вірити в одужання і далі «труїти» свій організм поганим настроєм. Тому перш ніж приступити до лікування захворювання, змініть свій внутрішній світ, направте свої думки в позитивне русло.

Відео: Як правильно вживати соду?