Анімал Флекс для суглобів: який дає ефект, як вживати? Анімал Флекс для суглобів — відгуки, склад, протипоказання до застосування, відео

У статті є докладний опис кошти Анімал Флекс. Ви дізнаєтеся, як він впливає на суглоби, а також подивіться реальні відгуки користувачів засобом.

Animal Flex – це спортивне харчування, яке зміцнює зв'язки, суглоби, кісткові тканини. Складовою основою продукту є хондроїтин, глюкозамін. Саме ці речовини потрібні для відновлення суглобних поверхонь, хрящів. Компоненти проникає в глибокі шари різних тканин. Так само вони зменшують больові відчуття. Далі читайте про препарат в подробицях.

Анімал Флекс для суглобів — який ефект дає засіб?

Тренуючись в тренажерних залах, кожен раз відчуваєш великі навантаження на м'язи, зв'язки, суглоби. Адже, щоб досягти успіху, потрібно виснажувати себе фізичними вправами. На жаль, це проявляється больовими відчуттями, а іноді трапляються травмонебезпечні ситуації.

Як діє препарат Анімал Флекс?

Щоб швидше позбавитися від травм суглобових поверхонь, розтягнень зв'язок і т. п., треба приймати Анімал Флекс.

Animal Flex забезпечує наступні ефекти:

 • Забезпечує якнайшвидше загоєння з'єднувальних поверхонь суглобів, хрящових волокон.
 • Речовина швидко справляється з запальними реакціями в організмі. Це перевірено на досвіді. Люди, які вживали його, помітили прояв протекторних властивостей, швидкі регенеративні реакції.
 • Якщо приймати регулярно засіб, то нормалізується кровообіг, як результат, покращується швидкість доставки корисних складових в тканини суглобових поверхонь, органи і т. д.
 • Препарат сприяє поліпшенню якості захисних функцій організму від травматичних ситуацій, запальний процесів.
 • Біль після застосування добавки проходить досить швидко завдяки лікувального складу.
 • Суглоби отримують мастило, тому і поліпшується їхня рухливість.

Пацієнти із захворюваннями суглобових тканин, вживають Анімал Флекс, помічають швидке поліпшення свого стану і, як результат у них відбувається поліпшення настрою, проходить депресія, поліпшується сон.

Анімал Флекс для суглобів — склад

Коли відкриваєш банку з Animal Flex, то в середині можна побачити багато поліетиленових пакетиків, в які упаковані пігулки. В одному такому пакеті вісім різних пігулкою. Вони являють собою необхідний комплекс для лікування суглобових захворювань. В одній порції комплексу міститься дев'ять калорій.

У цих восьми пігулках містяться такі корисні речовини, необхідні для збереження рухливості суглобів і профілактики різних патологій їх:

 • Вітаміни: С (ще його називають аскорбінової кислотою) і Е (інша назва -токоферол ді-альфа).
 • Мінеральні складові: MnSO4 (марганець сульфат), Zn (пиколинат цинку), Se (селен), Mg(C17H35COO)2 — магнію стеорат, Ca3(PO4)2 — (дикальция фосфат).
 • Глюкозамін, хондроїтин Сульфат B і хондроїтин Сульфат A — базові складові кошти. Joint Lubrication Complex, Joint Support Complex, Boswellia, Joint Construction Complex.
 • Екстракти: куркуми, імбирного кореня. Ліноленова кислота, цетил миристолеат, гіалуронова кислота.
 • Метилсульфонілметан, протеїн купити, бромелаін (fruit bromelain), кверцетин, желатин.
 • Shark cartilage, вода, амінокислота стеаринова, олію з сої, жирні кислоти, жири.
Здоров'я суглобів — Флекс Анімал

ВАЖЛИВО: Завдяки базовим чинним компонентів хондроитину, глюкозаміну відбувається швидке відновлення суглобів після їх пошкоджень або запальних процесів, на що не раз вже зазначалося. Напевно тому комплекс Анімал Флекс на ринку займає лідируючі позиції вже більше десяти років.

Анімал Флекс для суглобів — рекомендації по вживанню, протипоказання до застосування

Схема прийому пігулок не дуже складна. Досить спожити весь пакет один раз в день. Причому необов'язково пити таблетки і капсули в один і той же час, головне не забути і приймати їх під час трапези. Якщо ви купите баночку Анімал Флекс, то вам її вистачить рівно на 44 дні.

Як вживати Анімал Флекс?

Бад зазвичай вживають спортсмени для профілактики або після інтенсивних занять спортом, щоб швидше відновитися після таких. Дієва добавка і для реабілітація після отримання травм суглобових поверхонь, зв'язок, хрящових волокон, кісткових тканин. Що добре, так це те, що продукт практично не викликає жодних побічних ефектів, перевірено досвідченим шляхом у ході багаторічних досліджень.

ЦІКАВО: Компанія випускає Анімал — Universal Nutrition має лідируючу позицію серед інших компаній, які спеціалізуються на виробництві високоякісних добавок до спортивного раціону харчування. Займає одну з лідируючих позицій серед виробників високоякісного спортивного харчування. Nutrition для того, щоб не відставати від інших своїх конкурентів весь час вдосконалює свою продукцію — процес стосується і Animal Flex. Щоб швидше отримати позитивний результат в лікуванні патологій суглобових поверхонь, треба приймати цей бад з Анімал ПАК.

Протипоказання:

Незважаючи на нешкідливий склад засоби і те, що воно не є медичним препаратом, вживати його дозволяється тільки після попереднього відвідування медичного спеціаліста. Адже якщо у пацієнта є непереносимість хоч до одного становить речовині, то БАД може нашкодити здоров'ю. Не слід застосовувати вагітним, жінкам на ГВ і молодим людям, які не досягли вісімнадцяти років.

Анімал Флекс для суглобів — відгуки

Багато, хто вже пробував приймати таблетки, залишилися задоволені їхньою результативністю. Однак є і пацієнти, які не помітили особливих поліпшень свого стану. Це може викликано тим, що вони вживали продукт короткий період часу. А адже позитивна динаміка настає після неодноразового вживання БАДа. Ще, засіб не є лікувальним препаратом, воно лише сприяє якнайшвидшому одужанню людини, але для цього необхідні й інші медичні заходи.

Дія Анімал Флекс на колінні суглоби

Кирило, 28 років:

Після того, як пошкодив суглоби на нозі і травмував зв'язки, не міг навіть самостійно піднятися вгору по сходах. Були сильні болі, мій лікар порекомендував мені схему лікування медикаментами і приймати цей БАД. Через деякий час відчув полегшення, а потім і повністю все пройшло. Знову зайнявся бігом, приймаю участь у марафонах. Примітно, що витривалість посилилася, можу пробігти навіть двадцять кілометрів.

Олексій, 26 років:

З-за великої ваги є великі проблеми з суглобами колін. До того ж, після силових тренувань стан погіршується. За порадою тренера почав вживати Анімал Флекс. Зараз помітив поліпшення. Щодня приймаю пакет таблеток Анимала і колаген — ці два засоби реально працюють. Скільки не пробував інших продуктів, такого ефекту не давали. Думаю, не варто витрачатися на інші препарати і експериментувати в пошуках дешевих добавок, які все одно не вирішать проблеми.

Відео: Animal Flex для суглобів