Дельта — ліки для суглобів: принцип дії, переваги лікування апаратом, показання до застосування, протипоказання, відгуки

Для лікування суглобів у медицині застосовують різні методи, фізіотерапевтичне лікування дає добрі результати. Розглянемо вплив приладу Дельта на суглоби.

Патології суглобових тканин — досить частий рецидив. Багато медичні центри пропонують пацієнтам різні препарати, які можуть забезпечити швидке позбавлення від запальних процесів всередині суглобових поверхонь. Однак, не можна різні захворювання суглобів лікувати одним і тим же методом, до кожної людини потрібен індивідуальний підхід і своє медикаментозне, фізіотерапевтичне та інші методи лікування.

Адже крім хвороб суглобових тканин у пацієнта є й інші супутні патології, а у цих недуг є протипоказання до того чи іншого варіанту терапії, що треба враховувати. Одним з альтернативних методів лікування даних хвороб є апарат Дельта. Ультразвуковий прилад Дельта призначений для фізіотерапевтичних процедур. Його використовують для комплексної терапії суглобів. Далі детальніше про нього.

Дельта — ліки для суглобів: принцип дії, переваги лікування апаратом

Ультразвуковий прилад чудово підходить для домашньої фізіотерапії в комплексі з іншими препаратами, його дія на хворі суглоби базується на низькочастотних імпульсів і ультрафонорезе. Дельту застосовують, як в профілактичних, так і в лікувальних цілях при різних недугах, особливо, при патології опорно-рухового стовпа. Ще сучасний винахід ефективно в лікуванні кісткових тканин, зв'язок, суглобів після перенесених травм. Жінкам прилад рекомендують для вирішення косметичних проблем.

Терапія суглобів нижніх кінцівок

Якщо ви поряд з медикаментозними засобами будете ще використовувати цей прилад, то запалення, набряки, скутість в русі пройдуть набагато швидше, ніж при терапії одними лікарськими препаратами. Електричний апарат має монополярное, низькочастотне, імпульсний вплив на різні системи організму пацієнта. Завдяки цій дії формується в організмі энтифлины, ендорфіни (гормони радості), до того ж, проходять хворобливі відчуття і розвиваються на тлі всього цього відновні реакції в кісткових, суглобових, хрящових тканинах.

Всі ці процеси викликають у пацієнта швидке полегшення загального стану, а потім і повне одужання. Період ремісії буде тривати набагато більше в тому випадку, якщо людина не буде забувати проводити профілактичні заходи щодо захворювань суглобових тканин.

Щоб зрозуміти, як діє ультразвук, треба знати його принцип впливу на організм. Ультразвук має комплексний ефект. Мало того, що він має тонізуючу, протизапальну дію, він ще посилює дифузійний вплив компонентів у багатьох системах людського організму. Клітинні тіла завдяки цьому добре насичується необхідними для терапії речовинами. Саме така дія дозволяє за допомогою ультразвукового ефекту доставити лікарські препарати, не пошкоджуючи шкірні покриви, в клітинні мембрани. Процедура називається — фонорезом. Ультразвукові хвилі таким чином можуть дозволяти проникати ліків проникати на шість сантиметрів в глибину.

Як за допомогою электронейростимуляции відбувається вироблення гормонів щастя?

Імпульси низьких частот проникають через епідерміс і виробляють стимулювання нервових закінчень. А ті в свою чергу відправляють сигнал у мозок, і біль у спині, суглобах проходить. Ще в цей же час виробляються гормони радості, вони мають седативну дію на організм в цілому.

Плюси застосування приладу Дельта":

 • В апарата є три режими: ультразвукові хвилі, электронейростимуляция (черезшкірна), ультрафонофорез.
 • Приладом можна відразу знімати біль і забезпечувати лікування запалення, тому що у нього є функція терапії хворих суглобів імпульсного лікування і фонофорезу.
 • Даний апарат не вимагає багато місця, зручний у застосуванні, його можна брати з собою в поїздки на дачу і т. п. Тому курс терапії хворий не пропустить.
 • Його часто використовують для лікування спортивних травм. А також для лікування інших хворих після ударів і пошкоджень суглобових, кісткових поверхонь.
 • Крім захворювань суглобів приладом можна усувати невеликі рубці, целюліт, зморшки і боротися із зайвою вагою.
 • У пацієнтів різна чутливість, в апараті є п'ять рівнів сили ультразвукового дії.
 • Розібратися, як ним користуватися зможе навіть школяр. Все зрозуміло і чітко розписано в інструкції, і на панелі самого приладу всього три кнопки.
 • В комплекті є, проводить ультразвукові хвилі, гель.
Дельта Комбі для ультразвукової терапії

Дельта — лікування суглобів: показання до застосування

Так як апарат має вищеописані дії на організм пацієнта, то він має широкий спектр застосування. Дельту використовують для лікування мігрені, больових синдромів, як в м'язовій тканині, так і в кісткових, суглобових поверхнях. Прилад ефективний при захворюваннях горла, носа, вух (ЛОР-органів), простудних інфекціях, патології внутрішніх органів ШКТ, стоматологічних хворобах, хворобах сечостатевої системи, хвороби шкірних покривів і при косметичних недоліках. Корисний він і в комплексній терапії серцевих захворювань і хвороб судин.

Дельта Комбі застосовують для лікування у комплексі з медикаментами при таких захворюваннях м'язових тканин, хребетного стовпа і суглобових поверхонь:

 • Ревматоїдному артриті, артрозі, спондилоартрозі, протрузії, остеохондрозі, міжхребцевої грижі, контрактурі, бурсит, шпори на п'яті.
 • Запаленні м'язів, міозиті, невриті, різних формах невралгії

ВАЖЛИВО: Щоб реабілітація після травм проходила успішно, треба в обов'язковому порядку проводити фізіотерапевтичне лікування. В домашніх умовах ефективний прилад Дельта.

Дельта — протипоказання

Проводячи лікування, доктор завжди враховує загальний стан пацієнта. Адже і у апаратної терапії є свої протипоказання. Не можна призначати лікування приладом Дельта наступної категорії людей:

 1. При різних онкологічних хворобах.
 2. При наявності в організмі хворого електронного імпланта (кардіостимулятора тощо).
 3. При порушеннях роботи кровоносних артерій, якщо у пацієнта є різні захворювання згортання крові.
 4. При гострих інфекційних процесах.
 5. Вагітним теж не можна проводити апаратну терапію, щоб не нашкодити ембріону.

Дельта — лікування суглобів: як застосовувати?

Керувати Дельта, як вже говорилося раніше, легко. На приладі є три кнопки і монітор. З допомогою цих кнопок можна задавати необхідний режим для терапії суглобів і хребетного стовпа. Також ними можна підбирати визначену силу впливу на вашу поверхню шкіри, враховуючи чутливість.

Режими дозволяється комбінувати. Так для усунення болю і зняття набряклості, зменшення запалення, можете вибирати режим низької частоти та ультразвукового дії. В обов'язковому порядку перед використанням Дельти наносите на суглоби гель, який йде разом з апаратом.

Лікування колінного суглоба

Дельта — ліки для суглобів: відгуки

На жаль, відгуків у мережі інтернет про апарат не так вже й багато, але в основному, думки зводяться до того, що прилад дійсно добре працює.

Михайло, 62 роки:

У мене такий прилад вже три місяці. Подарували мені його на День народження рідні. Я не вірив, що Дельта дійсно буде допомагати при моїх хворобах. Вже давно почала боліти спина, суглоби. Лікуюся кремами, мазями таблетками, які мені рекомендує лікар. Після того, як з'явився цей апарат, то помітив, що я почав пити менше знеболюючих таблеток. Болі після кількох сеансів комбі-режиму, ультразвук з электротерапевтическим впливом, зменшуються. Тепер я не запускаю свої хворі коліна і спину, а намагаюся починати проводити профілактику ще до загострення захворювань, щоб уникнути цих недуг. Знаю, коли найчастіше загострюються вони — восени, коли холоднішає і навесні при різкій зміні погоди. Краще хворобу попередити, ніж потім терпіти біль і лікувати.

<>Наїна, 52 роки:

Нещодавно купила апарат для лікування колін, порадив лікар. Вивчила інструкцію, до речі, там все дуже зрозуміло, як працювати з приладом. І дійсно Дельта працює. Відчуваю, що набагато краще себе почала відчувати. Коліна почали менше турбувати. А нещодавно прихопила спина і теж пролечила апаратом, болі пройшли за кілька днів, а раніше з таким же запаленням мучилася б днів десять не менше. Так що, раджу придбати Дельту тим, хто хоче забути, що таке лікарняний.

Відео: Огляд і як працює апарат Дельта Комбі?