Прикольна, жартівлива інструкція по використанню туалетного паперу: прикол

Навіть туалетний папір має інструкцію по застосуванню. У статті наведена детальна інструкція для туалетного паперу, а також матеріалів, які можуть її замінити.

Туалетний папір — предмет тривіальний, і, на перший погляд, метод її використання не викликають сумнівів. Але навіть для цього предмета існують докладні інструкції по застосуванню.

Прикольна, жартівлива інструкція по використанню туалетного паперу: прикол

Туалетний папір призначена для очищення шкірних і волосяних покривів навколо анального отвору від решти частинок після процесу дефекації.

Застосування:

 1. Перед використанням ознайомтесь з інструкцією, яка повинна розташовуватися на виду в легкодоступному добре освітленому місці. Кріплення інструкції повинно бути здійснено гвинтами М6.
 2. Рулон туалетного паперу розташовують горизонтально на рівні грудей.
 3. Після проведення акту дефекації відірвіть 70 см папери: візьміть кінчик туалетного паперу в руку і різким рухом потягніть виріб вгору і вправо, кут нахилу до горизонту — 60ºС. Для того, щоб було зручно відміряти довжину папери, через кожні 10 см є перфорація.
 4. Особи, в яких відсутня одна з верхніх кінцівок, для поділу папери можуть скористатися гострими ріжучо-різкими інструменти: ножиці, столовий ніж. Не виключено використання небезпечної бритви і сокири для розрубування м'яса. При цьому необхідно дотримуватись заходів обережності.
 5. Розрив паперу необхідно проводити по ділянці перфорації, а не між ділянками, оскільки в цьому випадку може відбутися деформація волокнистої структури поверхні матеріалу.
 6. Відрізаний шматок паперу необхідно правильно скласти: зігніть відріз по швах перфорації та отримайте виріб у вигляді гармоні або баяна.
 7. Не забудьте перекласти згорнуте виріб в зручну для процесу видалення залишків дефекації руку.
 8. Проведіть очищення шкірних покривів: прикладіть згорнутий папірець до місця використання, притисніть її рукою до шкіри. Подтирочными рухами в міжсідничному просторі проведіть акт очищення.
 9. Будьте уважні! Помістіть використане виріб в добре освітлене місце і ретельно розглянете на наявність яєць глистів, ознак педикульозу. При виявленні таких необхідно звернутися медичну службу, зателефонувавши 103, а також повідомити в медичний заклад за місцем проживання про проблему. В іншому випадку пункти 3-8 необхідно повторити 3-4 рази.
 10. Перевірте якість очищення: обмацайте чистою сухою рукою місце подтирания. Шкіра в міжсідничному просторі повинна бути сухою, злегка шорсткою, задньопрохідний отвір — добре протертим, а волосяний покрив — ніжним, пухнастим, легкодоступним для прочісування. Під нігтями не повинно бути ознак бруду з частинками залишків дефекації.
 11. Проведіть нюховий контроль на предмет наявності специфічного запаху. Якщо результати контролю незадовільні, то зробіть маніпуляції 3-8 ще 3-4 рази.
Інструкція на рулоні

Запобіжні заходи:

 1. Поблизу туалетного паперу забороняється палити, щоб уникнути її займання.
 2. Використаний виріб потрібно утилізувати. Його заборонено залишати в місцях прийому їжі, культури, відпочинку.
 3. Не допускати до туалетному папері дітей — це засіб гігієни, а не іграшка!
 4. Багаторазове використання не рекомендується.
Коротка інструкція

Види туалетного паперу і предметів, що її замінюють

Для очищення шкіри від залишків дефекації може використовуватися туалетний папір промислового виробництва, частина газети, а також інші предмети, які є під рукою. Для кожного предмета є своя інструкція по використанню.

Туалетний папір рулонний з тисненням

 1. Розкрийте упаковку і дістаньте 1 (один) рулон.
 2. Повісьте рулон на спеціальний пристрій. Замість спеціального пристосування в країнах СНД допускається використання прив'язаною до вбитого в стіну цвяху дроту, мотузки у вигляді петлі.
 3. До або після відправлення природних потреб відмотайте і відірвіть по ділянці перфорації шматок потрібної довжини. Для СНД не рекомендується використовувати довжину більше 20 див.
 4. Очистити шкіру в міжсідничному просторі.
 5. Кинути використану папір в туалет, змити.
Тілу — потрібно, а для мозку — корисно!

Рулонний папір туалетний виробництва USSR

Основні споживачі такого виду туалетного паперу — радянська інтелігенція. Цей вид паперу може використовуватися в різних сферах діяльності: для завертання пиріжків, наприклад. Інструкція з експлуатації така ж, як у попередньому вигляді.

Папір рулонний для друкуючих пристроїв

Ширина — 450 мм, колір — білий.

 1. Використовуйте папір, вже використану в друкованій сфері, для економії.
 2. Відірвіть або відріжте шматок паперу потрібної довжини.
 3. Зімніть лист для додання їй м'якості.
 4. Зробіть акт дефекації.
 5. Ретельно очистіть шкірні покриви папером.
 6. Не кидайте цю папір в унітаз — це може призвести до засмічення каналізації та виливанням скидаються нечистот за межі каналізаційної системи.
Оригінальна назва туалетного паперу

Папір туалетний «Правда»

Цей протиральний вид паперу виготовляється самостійно з наявних газет: «Іскра», «Правда», «Піонерська правда». Цінність цього виду полягає в тому, що, перед застосуванням газети як протирального матеріалу, людина встигає вивчити корисну інформацію, що міститься на сторінках газети.

 1. Перед тим як починати акт дефекації відірвіть/відріжте шматок розміром 9х12 див.
 2. Приступайте до акта спорожнення кишечника.
 3. За бажанням, ознайомтеся з інформацією на наявному шматку газети. У процесі прочитання інформації про діяльність політиків може виникнути сміх, що полегшить процес дефекації.
 4. Перед витиранням шкірних покривів для додання м'якості шматок газети ретельно пом'яти.
 5. Очистити шкіру.
 6. Викинути у відповідному місці.
Газетами, після справляння потреби, до цих пір користуються люди похилого віку, особливо в селах

«Відповідний Лист», трава

На природі можна скористатися листом з найближчого рослини. Підійде і зірваний пучок трави.

 1. Справте потребу.
 2. Відірвіть з найближчого рослини лист відповідного розміру або зірвіть пучок трави. Будьте обережні: огляньте зірваний матеріал на предмет наявності колючок або комах. Видаліть їх, якщо такі є.
 3. Очистіть шкірні покриви навколо заднього проходу.
 4. Викиньте використаний матеріал.
Наждачний папір — це суворо!

«Галька звичайна» або «камінь підходящий»

Якщо жодного виду протирального матеріалу з попередніх пунктів немає, можна скористатися каменем, галькою. Така необхідність може виникнути на природі, в полі.

 1. Спорожнити кишечник.
 2. Оглянути прилеглі каміння або гальку в пошуках підходящого екземпляра.
 3. Видалити ним залишки фекалій.
 4. Камінь викинути.

Якщо ж ні єдиного матеріалу немає, то можна скористатися і власним пальцем. Головне, після очищення межягодичного простору, знайти місце, де можна очистити використаний палець.

Відео: Гумор про туалетний папір!