Сонник до чого сниться уві сні отримати подарунок від чоловіка, жінки, небіжчика, колишнього? До чого сниться уві сні вибирати і дарувати подарунок?

Хто з нас не любить отримувати подарунки? А якщо ця дія відбувається уві сні, а не в реальному житті? За допомогою нашого сонника ви дізнаєтеся, до чого сниться отримувати подарунки від чоловіка, колишнього, небіжчика, жінки і що значить вибирати і дарувати їх самому.

Зміст

Мало на світі знайдеться людей, які не люблять отримувати подарунки. Діти, чоловіки, дівчата і навіть старі люди не відмовляться від прояву особливої уваги до себе. Навіть уві сні подарунок сприймається нами як щось приємне і особливе. Сонник, тлумачачи, до чого сниться подарунок, радить уважно пригадати те, що ховалося за подарунковій обгорткою та особу, яка його подавала уві сні.

До чого сниться отримувати подарунки?

У давні часи вважалося неприпустимим приходити в гості без подарунка. Будь-який, навіть самий незначний сувенір, потрібно було приймати з належною увагою і вдячністю. Про це говорять народні прислів'я: «Дарованому коневі у зуби не дивляться», «Дорого увагу, а не сам подарунок», «Подарунки люблять отдарки. Дар дару чекає».

Отримувати подарунки уві сні, передвіщає радісна подія, виконання бажань.
 • Жіночий сонник, побачений подарунок зіставляє з надзвичайним щастям і радістю. Діловим людям, отримати у сні презент, обіцяє сонником вигідні угоди і вдалі фінансові операції. Молодій жінці, побачений подарунок, передрікає вдале заміжжя з заможним, уважним і близьким за духом людиною.
 • Сонник Езопа порівнює подарунок з бажанням персонажа завоювати довіру, розташування сновидця. Виходячи з цієї інтерпретації, подарований уві сні презент, може уособлювати собою любов, повагу, презирство або недовіра.
 • На думку французів, будь побачений презент символізує цікаву новину.
 • Сонник Мандрівника, побачений сувенір асоціює з зручним, щасливим випадком.
 • Медіум Хассе стверджує, що отримувати подарунки у сні — до поліпшення справ.
 • рідкісну удачу.
 • За версією Російського народного снотолкователя, подарунок уві сні, вважається символом симпатії, дружнього розташування або навіть презирства. Виходячи з подарованого предмета, можна зрозуміти, як ставиться герой до сновидінню і навпаки.

Подарунок, на думку доктора Фрейда, символізує не тільки прагнення персонажа досягти сексуального контакту зі сновидцем, але і є символом щирих намірів вступити з ним у тривалу любовний зв'язок.

Багато сонники, побачений подарунок порівнюють з успіхом в будь-якій справі.

Для тлумачення сну, важливо врахувати емоційне забарвлення сновидіння. Що ви відчували, коли вам дарували подарунок?

 • Сюрприз, який викликав відчуття радості у сні – говорить про щирість і відкритість самого дарувальника.
 • Отримати презент, відчуваючи при цьому суперечливі почуття, означає, що наяву ви упереджено ставитесь до тому, що наснилося персонажу.

До чого сниться подарунок від чоловіка і колишнього?

Образ дарувальника уві сні, часто зіставляється з реальними людьми. Саме за допомогою сну, можна розгадати справжні мотиви приснився персонажів.

Подарунок від чоловіка уві сні, говорить про симпатії.
 • Отримати подарунок від друга, що свідчить про щирості і відкритості товариша. Така людина прийде на допомогу важкій ситуації, надасть підтримку і підставить своє плече і, якщо треба — жилетку.
 • Досить спірним у тлумаченні вважається сюжет, в якому жінці довелося отримувати презент від незнайомого чоловіка. З одного боку, побачений образ говорить про велику популярність сновидицы серед представників сильної половини людства, з іншого – застерігає її про надмірну довірливість.
 • Заміжньою леді, приймати подарунок від незнайомця у сні, означає лад і гармонію у подружніх стосунках.
 • Подарунок, який уві сні подарував літній чоловік, символізує слушну пораду від мудрого наставника.
 • Приснилося, що презент підніс перехожий на вулиці? Сонник, тлумачачи побачений сон пророкує одержання добрих звісток і несподівану радість.
 • Знайомий чоловік, який уві сні підносить подарунок, наяву відчуває симпатію до сплячої красуні. Якщо в сновидінні, подарований презент — дорогий, значить, в реальності, мотиви персонажа щирі і благородні.
 • Сувенір, подарований колегою по роботі або начальником, може багато сказати про фінансове становище сновидця і перспективі просування по службі.
 • Презент, подарований уві сні колишнім коханим, попереджає про труднощі у стосунках з нинішнім обранцем. Крім цього, побачений образ екс-бойфренда символізує наявність недомовленості між колишніми закоханими, яка підштовхує персонажа на з'ясування відносин.

До чого сниться подарунок від жінки?

Представницям прекрасної статі, яким довелося отримати уві сні подарунок від жінки, наяву потрібно виявити обачність.

Подарунок від жінки уві сні — тривожний знак. Будьте готові до боротьби.
 • Циганський сонник, подарунок, прийнятий з рук жінки, уособлює з підлістю і злістю.
 • За версією Сучасного снотолкователя, предмет, подарований незнайомою жінкою, попереджає сновидицу про появу суперниці. Щоб конкурентка не здобула перемогу в цій боротьбі, потрібно проявити кмітливість, оточивши коханого турботою і увагою.
 • Езотерики, тлумачачи сон про подарунок від незнайомки, пов'язують його з чиїм-то палким бажанням нашкодити вам на енергетичному рівні, нанести псування або пристріт.
 • Завуальована заздрість і суперництво, от, до чого сниться отримати подарунок від подруги. Сонник Стерви, пояснює подібний сюжет проблемами, які зваляться на голову сплячої красуні з вини приятельки.

У чоловічому сновидінні, подарунок, прийнятий з рук незнайомої жінки, віщає про сприятливий час для фінансових операцій. Якщо уві сні фігурував образ знайомої особи, значить, не виключено, що в реальності, ця персона сильно зацікавлена вами.

Сонник до чого сниться подарунок від небіжчика?

Незважаючи на містичність сновидіння, в якому доводиться приймати дар від небіжчика, сонник позитивно трактує такі сновидіння. Насамперед, образ померлої людини пов'язаний з закінченням якогось життєвого етапу, а сувенір, подарований уві сні небіжчиком, відображає новий, успішний період для реалізації ідей.

Подарунок від покійного уві сні, передвіщає мир і спокій в будинку сновидця.
 • Отримувати подарунок з рук покійної бабусі, віщує Універсальним сонником допомогу і підтримку сторонньої людини.
 • Бачити, що подарунок дарує померла мама у сні, означає, що в реальності ви оточені добрими, люблячими людьми.
 • Сувенір, подарований небіжчиком, обіцяє нові враження, цікаві поїздки.
 • Жіночий сонник, прийнятий дар від небіжчика уві сні, асоціює з вдалим закінченням вигідного справи і можливістю реалізувати нові ідеї.
 • Презент, подарований небіжчиком молодій дівчині, на думку Цвєткова, віщує міцний і щасливий союз.
 • Побачений подарунок від покійного, згідно з тлумаченням Міллера, віщає про низці яскравих подій, дарують гармонію і задоволення.
 • Взяти гроші з рук покійного людини в якості подарунка – до несподіваної прибутку, спадщини.
 • Чоловікові, який отримав у сні подарунок від покійного чоловіка, за версією Російського сонника, наяву супроводжує успіх у діловій сфері.

Для тлумачення сну, важливим є сам образ покійного дарувальника. Бачити розмиті обриси небіжчика, дарившего вам презент, говорить про спроби маніпулювання вами. Сонник радить триматися своєї позиції в спірних ситуаціях. Образ з чіткими контурами, характеризує сплячої людини, як стійку, впевнену у собі особистість.

До чого сниться уві сні отримати в подарунок машину?

Тлумачення сну про подарунки, важливою деталлю є образ подарованого презенту. Невеличкий сувенір асоціюється з маленькими перемогами сплячої людини в реальному житті.

Подарована машина уві сні, пророкує прохання близької людини про послугу.

Тим, кому пощастило у сні отримати в подарунок машину, Загальний сонник радить тримати вухо гостро. Награна доброта і розташування оточуючих не повинна збити вас з пантелику. Можливо, найближчим часом, хтось попросить про послугу, яка, як з'ясується, закінчиться для вас плачевно.

Жіночий сонник подаровану уві сні машину асоціює із затишшям на особистому та робочому фронті. Ви живете за принципом: «Все або нічого», вважаючи за краще відмовлятися від сумнівних і безперспективних проектів і відносин.

Чоловікові, якому подарували автомобіль уві сні, наяву слід бути обережним з фінансами. Загальний сонник рекомендує двічі подумати, перш, ніж погоджуватися на авантюру.

До чого сниться уві сні отримати в подарунок золоту обручку, сережки, годинник?

Дорогі подарунки у сні передвіщають щастя і благополуччя в житті сплячої людини. Приймати в подарунок прикраси обіцяє сонником удачу та успіх у всіх починаннях.

Отримати в подарунок кільце уві сні, говорить про гармонію і взаєморозуміння у родині сновидця.
 • Дівчині, якій пощастило отримати в подарунок золоте кільце, сонник Міллера, сонник віщує кінець хвилювань з приводу відносин з коханим. Тепер обранець цілком присвятити себе створенню майбутнього сімейства.
 • Приснилося, що дарує золоте кільце незнайома людина? Сонник Ванги обіцяє несподівану допомогу у вирішенні питання, який тривалий час залишалося невирішеним.
 • Отримати в подарунок обручку, обіцяє вірність, щирість і підтримку коханого.
 • Бачити, що обручка дарують іншій людині, означає, що наяву надійде пропозиція руки і серця, яке ви не воспримите всерйоз.
Подарували уві сні сережки? Значить, наяву хто довірить вам свою таємницю.
 • Приймати сережки від коханої людини уві сні, передбачає спільне життя в мирі та злагоді.
 • Загальний сонник вважає, що отримувати в подарунок сережки – до коштовного подарунку наяву.
 • Подарували сережки зі скельцями? Чекайте обману.
Подаровані годинник обіцяють зміни.
 • Людям, яким подарували уві сні годинник, сонник Фрейда обіцяє досягнення бажаного, вигідну розвиток подій.
 • Сонник Серафими пов'язує подаровані уві сні годинник з плітками, наклепом, погрозами ворогів.
 • Забезпечене життя, повну радісних подій обіцяє Лонго, пояснюючи, до чого сниться отримувати годинник у подарунок.

Жінці, прийняти в якості презенту годинник, віщає про зустріч з людиною, яка заволодіє її серцем. Чоловікові, подаровані годинник, говорять про перспективу мати справу із заплутаною ситуацією.

До чого сниться уві сні отримати в подарунок квіти, червоні троянди?

У реальності, живі квіти вважаються одним з незмінних подарунків для жінки. Подарований букет уві сні обіцяє сонником винагороду, удачу, повагу оточуючих.

Приймати в сні квіткову композицію від незнайомця в сні – до сюрпризу наяву.
 • Молодій дівчині, отримати в подарунок букет з різних квітів – до появи шанувальників.
 • Жінці, приймати в подарунок живі квіти від чоловіка, говорить про щирість коханого.
 • Шикарний букет від одного уві сні свідчить про зовсім не дружньому ставленні до вас.

Сучасний сонник тлумачить подібне сновидіння виходячи з виду подарованого квітки. Якщо сновидінню подарували:

 • тюльпани – до любовної пригоди
 • червоні троянди – вірна любов
 • ромашки – попереду захоплююча поїздка
 • польові волошки – таємна залюбленість
 • хризантеми – ваші надії виправдаються
 • незабудки – до уваги з боку коханої людини
 • орхідеї – уособлюють марні очікування
 • соняшник – віщує палкі, романтичні відносини
 • іриси – до таємного воздыхателю
 • кульбабки – до цікавого побачення
 • гвоздики – до великого свята
 • лілії – до своєчасної допомоги від приємного людини
 • конвалії – до пропозиції руки і серця
 • дзвіночки – до приємної звістки
 • нарциси – до несподіваного вчинку коханої людини.
Подарований штучний букетик обіцяє сонником розчарування.

Червоні троянди уві сні свідчать про палких, пристрасних почуттях. Тим, кому довелося отримувати їх в якості подарунка, слід придивитися до дарувальнику людині. Можливо, Доля дає підказку про те, що друга половинка знаходиться поруч з вами.

 • Отримати червоні троянди від незнайомця – до зустрічі зі своїм принцом.
 • Заміжньою леді, отримувати в подарунок букет червоних троянд від незнайомої людини, пророкує сонником Фрейда, страсну любовний зв'язок.

До чого сниться уві сні отримати у подарунок ляльку, ведмедика?

Іграшка уві сні, отриманий у подарунок, говорить про підсвідомому бажанні сплячої людини відпочити від суєти, наявності потреби в позитивних емоціях. Сонник радить на час забути про проблеми і зануритися в дитинство.

Подарована уві сні лялька — символ помилкових ілюзій.
 • Приймати в дар від коханої людини плюшевого ведмедика, говорить про несерйозність коханого.
 • Суміщений сонник плюшевого ведмедя, отриманого в подарунок, зіставляє з підсвідомим бажанням відчути ніжність і турботу близьких людей.
 • Подарована уві сні лялька уособлює внутрішні страхи сновидця, його переживання.
 • Отримати в подарунок великого плюшевого зайця, означає, що в реальній дійсності, ви сильно переживаєте за надуманих проблем.
 • Загальний сонник подаровану ляльку пов'язує з приємною звісткою.
 • Отримати у подарунок ляльку, на думку сонника Стерви, пророкує про наявність людей, охочих маніпулювати сплячим людиною. Можливо, персонаж, преподносивший дар є одним з них.

Сонник до чого сниться уві сні отримати в подарунок сукню, шубу?

Подарована одяг, в залежності від виду цього предмета гардероба, може розповісти не тільки про почуття персонажа, але і прагнення самого сплячого людини.

Отримати в подарунок весільна сукня – до пропозиції руки і серця. Якщо уві сні приміряли подарунок – бережіться обману.

Отримати в подарунок нове плаття, обіцяє сонником щастя в любові. Сучасний суміщений снотолкователь пов'язує побачений подарунок з кольором і станом подарованої одягу:

 • синє – віщає про невеликому секреті від дарує людини
 • червоне – до отримання приємного сюрпризу
 • бірюзове – символізує звісточку з далека
 • жовте – пророкує сонячний настрій
 • зелене – закликає довіритися своїй інтуїції
 • плаття в горошок – обіцяє домашні клопоти
 • сукні в квіточку – віщує романтичні події
 • плаття, виготовлене з паперу – до прибутку.
Про подарунок долі мовить подарована уві сні шуба.
 • Отримати в подарунок норкову шубу, обіцяє Загальним сонником матеріальні труднощі.
 • Заміжній жінці, подарунок від чоловіка у вигляді шуби, розкриває підсвідоме невдоволення дружини його скупістю і ощадливістю.
 • Подарована шуба обіцяє сонником Медеї несподіванка, здивування.

До чого сниться уві сні отримати в подарунок сумку, парфуми, цукерки?

Сумка уві сні символізує таємниці і прагнення сплячої людини. Тим, кому пощастило отримати в подарунок цей модний аксесуар, провіщає поліпшення матеріального та фінансового благополуччя.

Сумка, у вигляді подарунка, обіцяє отримання вигідного контракту.

Сонник Медеи подаровану уві сні сумку зіставляє з таємницями дарує людини. Можливо, наяву вам довірять секрет, зберігати яке буде дуже складно.

Отримати в подарунок сумку, на думку Загального сонника, свідчить про розвиток ділової діяльності сновидця. Настав час реалізувати свій потенціал і показати свої здібності.

Подаровані вам парфуми у сні, говорять про симпатії.

Сприятливим є сновидіння, в якому вам подарували парфуми. Снотолкователь впевнений, що побачений презент говорить про щирість і відданість персонажа, преподносившего дар.

Отримати в подарунок парфуми від хорошого знайомого, передвіщає його турботу і підтримку. Якщо ви наяву опинилися в біді – не соромтеся попросити допомоги у людини, який готовий її надати.

Молодий дівчині, бачити подаровані духи в красивому флаконі, передрікає сонником визнання в любові.

Сонник Фрейда, тлумачачи сновидіння про ароматному презент, обіцяє новий приємний флірт.

Отримати в подарунок цукерки — до чарівною, але ризикованою радості.

Солодкий подарунок, у вигляді коробки цукерок у сні, пояснює настирливість і домагання шанувальників. Також, подібне сновидіння віщає про крах планів і надій.

Отримати в подарунок коробку дорогих цукерок – до запрошення на урочистий захід.

До чого сниться уві сні вибирати і дарувати подарунок?

Часто, сновидіння про вибір і преподношении подарунка, сниться тоді, коли наяву ви хочете добитися прихильності й уваги людину, якій призначався дар уві сні.

Дарувати подарунок у сні — до позбавлення від тривог і проблем.

Бачити, що персонаж приймає презент з радістю, означає, що ви легко досягнете поставлених цілей. Якщо чоловік відмовився прийняти подарунок, значить, в реальності, для здійснення задуманого потрібно докласти зусилля.

 • Посилати комусь подарунок поштою або кур'єром, говорить про втрату сприятливої можливості вирішити свої проблеми.
 • Подарувати подарунок начальнику або колеги по роботі — до отримання догани.
 • Дівчині, вибирати подарунок коханій людині, говорить про спробу сновидицы налагодити взаємини з коханим.
 • Піднести дарунок незнайомцю – до можливості освоїти нову спеціальність.
 • Дарувати презент без особливого приводу у сні – до сюрпризу.
 • Вибирати подарунок в магазині, говорить про ваше прагнення робити добро, дарувати позитивні емоції близьким людям і оточуючим.

ВІДЕО: ДО чого сниться подарунок?