Алезан крем для суглобів: склад, дія, застосування, заходи безпеки

Про застосування крему Алезан можна дізнатися з наведеної нижче інформації.

Брати наші менші теж хворіють і так само, як і ми, потребують лікування. Саме для фортеці і нормальної роботи суглобів перших друзів людини, якими є собаки і коні, призначений крем Алезан, є засобом, що володіє протизапальними і хондропротектівним властивостями.

Що входить до складу Алезан?

  • Серед головних складових препарату – безліч лікарських рослин у вигляді екстрактів: чистотіл, кмин, звіробій, солодка. Крім того, присутні частинки м'яти, календули, шипшини, мартинии запашної, фенхелю, ромашки, чебрецю, деревію.
  • Також на 1 г препарату доводиться глюкозаміну гідрохлорид (це речовина, яка виробляється хрящовою тканиною і використовується в медицині як противоревматического кошти) в кількості 10 мг.
  • Оливкові масла, очищена вода, гліцерин є допоміжними речовинами. Є лікарським засобом з низьким класом небезпеки за умови дотримання дозування.

Дія Алезана

Цей засіб допомагає регулювати обмін речовин в хрящових тканинах і подальше їх відновлення. Сам хрящ крем захищає від руйнівних процесів, а також допомагає зменшити больові відчуття, має протизапальний ефект.

Безліч лікарських рослин, що входять до складу препарату, в поєднанні один з одним діють як заспокійливе, анестезуючий засіб. З їх допомогою досягається протизапальний вплив на хрящі і тканини, стимуляція системи периферичного кровообігу, зменшення набряклості тканин.

Для суглобів

Застосування Алезан

Призначається ветеринарним лікарем у випадках загострення проблем, що виникають у суглобах і сухожиллях (у т. ч. хронічних, захворювань опорно-рухового апарату, у разі синців, гематом, розтягувань і т. д. Використовується кілька разів на добу (найчастіше 2-3) шляхом нанесення на шкіру. Курс лікування, як правило, триває від двох тижнів до місяця, після чого обов'язково робиться перерва протягом декади. Для посилення ефекту можливо також застосування спеціального бандажа без проникнення повітря.

Для зручності нанесення і найкращого вбирання собак (особливо довгошерстим) краще вистригти ділянку, на який наноситься крем. Протягом півгодини після нанесення препарату краще побути поруч з твариною, стежачи, щоб воно не слизывало крем.

ВАЖЛИВО: Не наносити препарат в тому місці, де пошкоджена шкіра або слизові оболонки! Обробляти кремом слід тільки неушкоджені ділянки.

Протипоказання і побічні ефекти Алезан

Як серед людей, так і серед тварин зустрічаються випадки індивідуальних реакцій організму на той чи інший препарат. Тому у разі підвищеної чутливості вашого вихованця до тієї чи іншої складової крему (це визначить ветеринар) застосування не рекомендується.

Випадків передозування і, відповідно, реакцій на неї в даний момент не зафіксовано, відсутні також дані про побічні явища та ускладнення при користуванні препаратом. Немає також даних, що підтверджують або спростовують можливу несумісність крему з іншими препаратами. Алезан крем безпечний для самок, які виношують і годуючих потомство. Не варто порушувати призначену ветеринаром періодичність нанесення препарату, це може знизити ефективність лікування.

Профілактичні заходи безпеки

Як і при взаємодії з будь-яким препаратом, при нанесенні крему Алезан необхідно ретельно дотримуватися правил особистої гігієни і дотримуватися правил техніки безпеки. Обов'язково після роботи з препаратом мити руки з милом або в крайньому випадку використовувати антибактеріальний спрей.

При наявності у вас підвищеній чутливості до тієї чи іншої складової лікарського засобу зведіть до мінімуму прямий контакт з ним. Ні в якому разі не використовуйте повторно тару, в якій містився крем. При виникненні алергічної реакції на препарат, у випадку потрапляння його на шкіру, в очі або в організм, обов'язково як можна швидше зверніться до лікаря.

Крем

Термін придатності Алезан крему становить півтора року. Умови зберігання: в сухому темному місці, при плюсовій температурі, в недоступному для дітей місці. Не можна зберігати поруч з кормами для тваринного і продуктами харчування. Відпускається без рецепта.

Відео: Алазан крем: спіть без болю