Стрижка каскад своїми руками — кому йде, основи технології зачіски. Стрижка каскад — інструкція, відео: різноманітність технік, варіанти укладання

У статті є докладна інструкція про те, як самостійно вдома зробити стрижку каскад різними варіантами.

Коли поспішаєш на роботу, то особливо ніколи робити зачіску. Тому деякі дівчата намагаються зробити стрижку, яка буде ідеально виглядати і з укладанням, і без. Однією з самих практичних зачісок є стрижка каскад. Чудово те, що вона має безліч варіантів, тому кожна жінка зможе підібрати собі відповідний тип під овал обличчя.

Стрижка виглядає стильно і хороша тим, що створити її самостійно не складе праці. Вивчіть покрокову інструкцію стрижки далі і ви зможете своїми руками будинку постригти пасма так, що ніхто й не помітить, що ваша зачіска зроблена не у салоні краси.

Як самій собі зробити стрижку: кому йде каскад, основи технології зачіски

Ця східчаста зачіска вважається багатошаровою. Кожен шар каскаду, на відміну від стрижки драбинка, повинен чітко виділятися. Для оформлення зачіски каскад доведеться зістригти рівномірно всі шари пасм поперемінно.

Каскад з чубком

Перш, ніж ви приступите до подстриганию, розгляньте деякі особливості. На самому початку в подробицях вивчіть, кому краще йде каскад.

Стрижка приховує недоліки шевелюри у дівчат з тонкими, сухими, рідкісними, ламкими, слабкими волоссям. Адже завдяки цій зачісці на голові візуально збільшується обсяг локонів, особливо, якщо зробити завивку або зробити укладку феном.

Каскад на кучеряві локони

Ще добре зачіска підходить для таких типів волосся, як: прямі, кучеряві і «дрібні кучері».

Варіацій каскаду безліч і роблять його на різну довжину локонів. Стрижку можуть робити від шиї, а можуть створювати різні обриси, ще є такий варіант зачіски, як «Їжачок». Точніше вгорі майстер выстригает всім відому зачіску їжачок, а далі йде м'яка драбинка по всій довжині пасма.

ВАЖЛИВО: Представницям густої шевелюри з товстими волоссям буде дещо проблематично рівномірно зістригти волосся у формі каскаду. Таким жінкам доцільніше сходити в салон краси до хорошого майстра. Шкода буде, якщо перший досвід зіпсує не тільки зачіску, але і настрій.

Як самій собі зробити стрижку каскад — інструкція, відео: різноманітність технік

Перший варіант

Давайте детально вивчимо один із способів, як зробити зачіску каскад.

Суть процесу:

 1. Важливо виділити контрольну пасмо. Для цього береться частина волосків із зони верхівки, потім її витягають наперед, щоб пасмо діставала до перенісся і обрізають ножицями. Довжина пасма приблизно варіюється в межах 9-10 сантиметрів. Після чого складаються сусідні пасма, їх так само випрямляють біля обличчя. І відрізають за контрольною, поки всі прядки не стануть певної довжини.
 2. Щоб розділити рівномірно всі прядки застосовують систему драбинки. Всі локони поділяються на різні рівні. Їх необхідно поетапно заводити до лиця і контрольної прядки робити остригание. Рух відбувається від потиличної частини до лобовій зоні.
Каскад на середні локони

Далі читайте детальний опис стрижки:

Підготовчий процес:

 • Ретельно вимийте свої пасма волосся і розчешіть їх звичайної гребінцем. Намагайтеся розплутати локони, інакше стрижка не вийде.
 • Працюйте з вологим волоссям, використовуйте допоміжні засоби (крабики, гумки для захоплення волосся).
Каскад без чубчика

Покрокова інструкція:

 1. Для того, щоб зайві волосся не плуталися під руками розділіть їх на якісь області. А точніше, виділіть зони: тім'яну, дві бічні і потиличну.
 2. В районі верхівки посередині візьміть невеликий пучок локонів — це буде контрольна прядка або КП.
 3. Не втрачайте цю пасмо саме по її довжині і буде дорівнювати довжина всіх інших прядок на шевелюрі. Для цього її відтягують і обрізають на необхідну довжину — це величину вибираєте ви. В залежності від того, яку стрижку ви хочете отримати — коротку або довгу.
 4. Для пишної шевелюри на стрижку знадобиться багато часу. Вам доведеться брати пасмо за пасмом і рівняти ножицями, поки не подстрижете останній до потрібної довжини.
 5. Наберіться терпіння для стрижки пасм ні в якому разі не втрачайте КП. Щоб волосся не заважали підстрижені локони, подкалывайте крабиками, тоді ви точно будете знати, скільки ще залишилося вам рівняти волосся.
 6. У вас вийде, що кожна наступна прядка буде довше попередньої.
 7. У тому випадку, якщо ззаду не вистачає довжини, то короткі локони вже рівняють за попереднім пасмам, відтягуючи попередню КП горизонтально. І так само выстригайте всі інші прядки ззаду.
 8. Коли задня частина шевелюри буде готова, переходьте на боковушки. За першої контрольної порядок знадобиться поравнять і волосся скроневої частини голови.
 9. КП тримайте вертикально, починайте підтягувати до неї волосся тонкими локонами з бічної зони голови та состригайте.
 10. У тому випадку, коли ви не збираєтеся оформляти чубок, можете зістригти прядки рівномірно, щоб вийшов рівний проділ на голові, і волосся вилися з боків.
 11. Якщо чубчик все ж буде, то выстригайте її контрольної пасма, як і всі інші локони. Красиво, якщо ви будете використовувати філіровочние ножиці.
 12. Якщо таких немає, то зробіть кантовку звичайним інструментом, тільки тримайте їх під кутом. Такий кант виглядає оригінально.
 13. Після того, як стрижка готова, просушіть вологі пасма феном і зробіть укладку круглої спеціальної гребінцем. Кінці прядок направляйте вниз.
 14. Поставте два дзеркала, щоб було чітко видно і перед, і зад голови, переконайтеся, що стрижка вийшла ідеальною. Якщо десь залишилися невеликі огріхи, то підправте зачіску ножицями.
Схема стрижки Каскад

ВАЖЛИВО: Рідкісні волосся можна підрізати просто, зібрати хвіст в зоні верхівки, відтягнути його вперед і зрізати відразу все волосся по наміченій лінії.

Завдяки саме такому плавного переходу пасом з однієї довжини в іншу і виходить ефект обсягу, пишноти, легкості волосся. Стильно, красиво виглядає зачіска, якщо ви зможете самостійно створити обрамлення зони обличчя. Зробити укладку так, щоб пасма підкреслювали плавний перехід довжини локонів півколом або літерою П (залежно від варіанту стрижки чубка).

Каскад з чубком

Давайте розглянемо ще один варіант зачіски каскад:

Можна зістригти волосся у формі каскад ще й іншим методом, менш стомлюючим. Для цього потрібно проводити підстригання, починаючи зверху і до самого низу.

Процес:

 1. Пасма розділені на шари по черзі зачесують просто наперед. Зістригають їх на рівні кінчика носа.
 2. Для зручності пасма поділяють завчасно і заколюють крабиками, щоб не заважали і не плуталися.
 3. Цікаво, що кожну наступну пасмо стрижуть трохи довше попередньої для кращого ефекту.
 4. Коли процес підстригання закінчено, можна робити укладку.
Пишна зачіска на короткі локони

Якщо уважно розглянути отриману зачіску, то буде видно, що самі довгі локони будуть перебувати на потиличній частині голови, а короткі вгорі, в лобовій зоні.

Стрижка каскад — методи укладання: фото

Красиво оформлена стрижка каскад вже після миття волосся і сушити феном з круглої гребінцем виглядає об'ємно, стильно, святково. Ще, для більш урочистих випадків локони можна накрутити на бігуді. Тоді ви будете виглядати сексуально, романтично. На коротких пасмах добре виглядає легкий безлад, що надає образу певної екстравагантності, яскравості, впевненості в собі.

Каскад з асиметричною чубчиком
Каскад з косим проділом
Красиві укладання для стрижки Каскад
Стрижка Каскад — блондинкам

Щоб змінити звичний образ, ви можете робити зачіску з різними видами проділів: косим, прямим або зигзагоподібним. Ще гарно, коли є чубчик, яку так само не складно укласти різними варіантами. Завдяки цьому може змінитися ваша зовнішність: виразніший стати риси обличчя і т. п. Якщо ви хочете виглядати приголомшливо, то зробіть укладку за допомогою стайлера, тоді ваша шевелюра буде пишною і кучерявою.

Відео: Як самій собі зробити стрижку каскад?

Відео: Стрижка каскад — своїми руками