Як змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж: поради, способи

Кожна дівчина мріє почути від свого улюбленого заповітні слова: «Виходь за мене заміж». Але іноді трапляється так, що потрібно підштовхнути чоловіка зробити такий серйозний і відповідальний крок.

Жінки часто потрапляють у відносини, в яких відчувають себе невпевнено. Бажання знайти стабільність цілком з'ясовна — це захищеність і впевненість у взаємних почуттях. Як жінці уникнути такої долі – м'яко підштовхнути чоловіка прийняти життєво важливе рішення, і змусити одружитися? Кілька перевірених порад допоможуть впоратися з поставленим завданням.

Як змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж: поради, способи

Соціологи стверджують, на відміну від жінок, які вважають себе в будь-яких відносинах заміжніми, чоловіки, будують вільні відносини, схильні відносити себе до холостякам. Таке становище вигідне для чоловіків, але вкрай незручно для жінок.

До того ж будь-які відносини повинні мати розвиток. Більшість чоловіків у такому випадку намагаються ухилитися від цієї теми, а якщо розмови не уникнути – намагаються переконати жінку в тому, що відсутність штампу в паспорті не впливає на їх стосунки. Жінка в страху втратити коханого – погоджується на таку роль. Іноді такий стан триває роками, у пари можуть бути діти, але чоловік не поспішає щось змінювати.

Пропозиція
Отже, що ж робити:

 • Відмова від співжиття – найперше умова, яка жінка хоче жити в офіційному шлюбі, повинна поставити чоловікові. Чоловікам властива ясність – необхідно розставити пріоритети до початку відносин. Так чоловік зрозуміє, що жінка не має наміру вступати у відносини без зобов'язань. А жінку це вбереже від несерйозних кандидатів. Однак не варто проявляти ініціативу на першому побаченні – це може злякати будь-якого чоловіка. Слід врахувати, що чоловіки досить розважливі в таких питаннях і не приймають спонтанні рішення – розлучаються зі свободою з поважної причини.
 • Якщо обранець сумнівається в щирості почуттів – не варто чекати від нього блискавичного прийняття рішення. Це не означає, що жінка байдужа, чоловікові потрібно більше часу. Необхідно щоб в ньому накопичилися переконання — вона саме та єдина обраниця. Головне, обмірковування не повинна затягнутися на роки, жінці необхідно встановити рамки дозволеного часу. Статистика показує, оптимальні терміни – від 2 до 4 місяців. У цей період жінці краще зустрічатися з чоловіком на нейтральній території, вибираючи зручний для себе час для побачень. Не можна бути нав'язливою, краще створити дефіцит спілкування, але пам'ятати про природному чоловічому інстинкт мисливця. Тут важливо знайти правильний баланс – чоловік має скучити, а не подумати, що ним нехтують.
 • Чоловік може не здогадуватися, що ви хочете заміж. Якщо ви вже живете разом, то він вважає, що цього достатньо і навіть не замислюється, що треба зробити щось ще. Створіть ввечері романтичну атмосферу, приготуйте вечерю і після поговоріть зі своєю другою половинкою по душам і скажіть, що ви хочете весілля. Гра в мовчанку ніяк не підходить чоловікам, вони важко сприймають натяки або ж роблять вигляд, що не розуміють. А знак вашого мовчання говорить про те, що вас все влаштовує. Щоб чогось досягти, треба діяти і говорити про це.
Чоловік може не здогадуватися
 • Особистий простір необхідний для обох партнерів. Якщо так сталося, пара вже проживає разом, а офіційний шлюб не укладено, – причиною можуть бути страхи втратити залишки своєї свободи. Часто почавши спільний побут, жінка намагається встановити ретельний контроль над чоловіком: керівна роль в побутових питаннях, регламентоване спілкування з друзями, фінансові обмеження. Така поведінка відлякує чоловіка, пригнічує віру у власні сили. Створюється відчуття «батьківського контролю» не дозволяє чоловікові проявити авторитет глави сім'ї. Для жінки така згубна тактика – зайва відповідальність за прийняття рішень призводить до емоційного вигорання. Зайнявши чоловічу позицію – жінка втрачає свою жіночність і перестає подобатися чоловікові. Чоловік прагнути уникати спілкування з жінкою і що ще гірше – відновлює пошуки супутниці життя. Надайте чоловікові повну свободу, нічого не розпитуйте, ведіть себе байдуже. І тоді гуляючи з друзями, він почне замислюватися, що ж у цей час робите ви. Ось тоді і дійте, просіть зробити пропозицію.
 • Покажіть їй, що він може втратити, якщо відносини і далі будуть неофіційними. Наприклад, з'їздити до мами на місяць, не телефонуйте пару днів. Примусьте його нудьгувати і думати про вас. Якщо ж він відчуває у вас таку ж необхідність, як і ви, то по поверненню очікуйте приємний і довгоочікуваний сюрприз.
 • Партнери повинні давати один одному можливість проявляти ініціативу – свобода дій у розумній мірі здатна встановити довірчі стосунки між коханими. Жінці необхідно займатися саморозвитком, а не стеженням за чоловіком. Але також не варто впадати в крайнощі, свобода не повинна роз'єднувати інтереси партнерів. Необхідно знати міру, інакше це може призвести до охолодження почуттів. Добре, якщо жінці вдасться подружитися з колом друзів майбутнього чоловіка, де він проводить вільний від неї час – це допоможе заспокоїти власні сумніви, знайти позитивні сторони. Необхідно переконати чоловіка, що вступаючи в шлюб він не позбудеться самодостатності, і дорогих йому людей.
 • Примусьте улюбленого ревнувати. Покажіть, що ви подобаєтеся і цікаві іншим чоловікам. Підіть на вечірку або зустріч в шикарну сукню з відкритим декольте, сходіть в ресторан з кращим другом або колишнім однокласником, ненароком принесіть додому букет квітів, але не признавайтесь, що ви його купили самі. Коли ваш обранець почне ревнувати, натякніть йому, що пора б зробити пропозицію. Або ж він сам зрозуміє, що може вас втратити і зважитися на цей крок першим.
 • Союзники – будь-яке оточення чоловіка, що надає безпосередній вплив: рідні та близькі люди, друзі, сусіди, колеги або просто ті, ким він захоплюється, можуть змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж. Молодий чоловік слухається порад мами? Тоді дійте через неї. Познайомтеся з батьками нареченого. Створити гарне враження перед майбутньою свекрухою, і тоді ваш улюблений у вас в «кишені». Але пам'ятайте, що дуже важливо ретельно підготуватися до зустрічі. Дізнайтеся якомога більше інформації про переваги і смаки матері. Виберіть відповідний наряд, краще щоб це був скромний костюм або плаття. В гостях ведіть себе не зухвало, правильно висловлюйтеся про себе. Піднесіть його мамі невеликий подаруночок з її захопленням. Ненароком розкажіть, як смачно ви готуєте, якогось прекрасного сина вона виховала і що ви з пристойної сім'ї. Створивши позитивне враження про себе в очах батьків, ви заручитися їх підтримкою і зовсім скоро ви перейдете зі статусу дівчини в ролі дружини.
Знайдіть союзників
 • Якщо жінка зможе сподобатися людям, завоювати союзників – чоловік неодмінно оцінить. Як показує практика, думка найближчого оточення відіграють важливу роль, впливаючи на вибір і бажання чоловіка створити сім'ю. Добре, якщо це будуть міцні сімейні пари, які своїм прикладом можуть спровокувати чоловіка на рішучі дії.
 • Прагнення відповідати очікуванням свого оточення і схвалення з їх боку кандидатури підштовхне чоловіка, і пропозиція про заміжжя не змусить себе довго чекати. У цьому випадку, жінці важливо натякнути його оточенню про готовність узаконити стосунки між нею і партнером. Тільки не слід проявляти надмірну наполегливість, жінці необхідно розуміти, що такі союзники можуть поставитися критично до її бажань і насторожитися, що позначитися на її взаєминах з партнером. В цьому випадку слід проявляти делікатність, натякнути, не видавати підвищену зацікавленість, з почуттям гідності.
 • Сімейні цінності – фільми, книги, життєві ситуації з подібною тематикою, які можуть змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж. Використовувати можна будь-які методи, в яких є згадка про щасливих сімейних відносинах і явних перевагах шлюбу. У хід можуть піти та кумедні історії про якихось старих знайомих, яким на користь пішла сімейне життя. Краще якщо цю історію розкажуть спільні друзі або родичі – інформація набуде більший сенс для чоловіка. Подивитися фільм про сімейні цінності — разом помріяти вголос про майбутнє спільної сім'ї: будинок, обстановка, діти, домашні вихованці, загальні свята. Це допомагає чоловікові виявити загальні цілі, візуалізувати сім'ю – жінка направить плани і надії для спільної реалізації.
 • Фінансове питання – жінка матеріально незалежна, статусом вище, повинна не афішувати достаток перед чоловіком. Так повелося, що чоловіки не люблять віддавати першість жінкам, особливо якщо це стосується грошових питань. Це можна зрозуміти – бажання бути добувачем, а не здобиччю. Не варто оголошувати ціну речей всякий раз, коли ви робите покупки. Чоловік може злякатися, що не подужає забезпечити таку «дорогу жінку» і воліє бачити дружиною жінку більш порівнянну з його доходами. У спільному побуті краще, якщо чоловік виділяє необхідну частину грошей для ведення господарства. Не можна забирати все до копійки або критикувати чоловіка за недостатній бюджет, так буде складно змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж.
 • Розумна жінка завжди підтримає і допоможе чоловікові знайти додаткові джерела заробітку. Чоловік швидше зробить пропозицію тій жінці, яка не марнотратна і вміє вести господарство, здатна правильно розпорядитися бюджетом. Тому, якщо чоловік вимушений приховувати частину грошей або не дає їх зовсім, з-за запитів жінки постійно в боргах або пропадає на роботі, слід замислитися – можливо, він не поспішає узаконити стосунки з причини фінансової неспроможності. Така жінка не додає впевненості. Чоловік боїться розоритися і втратити стійке положення в суспільстві. Зворотною стороною може стати скупість жінки: відмова від шлюбу може бути викликаний переживанням не досягти самореалізації в такому союзі, страхом перед жадібністю і бідністю. Чоловік, швидше за все, вважатиме що в такому шлюбі він не досягне бажаних результатів, а будинок його не буде повною чашею.
Отримати кільце
 • Вагітність – один з поширених методів змусити чоловіка зробити пропозицію. Такий спосіб вельми суперечливий, оскільки залежить від того, наскільки сильним було бажання партнера – мати дітей. Життєві ситуації показують, що це діє лише на тих чоловіків, які раніше перебували в шлюбі і розлучилися через відсутність дітей у ньому. З рештою ця тактика не спрацьовує в тій мірі, як хотілося б. Навіть якщо жінці вдавалося одружити на собі чоловіка, незабаром шлюб розпадався. Щоб отчается на такий метод жінка повинна чітко знати про намір чоловіки обзавестися потомством. Слід зауважити, що часто, бажаючи мати дитини, після її народження чоловіки продовжували давати порожні обіцянки, залишаючись в колишньому статусі холостяка. Враховуючи вищесказане, напрошується висновок — за допомогою вагітності одружити на собі можливо, але це не приносить щастя.
 • Важливі дати – свята або які-небудь знакові події. Можна використовувати можливість і змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж у визначену дату, наприклад: день Святого Валентина, дата народження одного з партнерів, в день сім'ї та шлюбу. Обранець вірить ворожінь і гороскопам – вдатися до послуг астролога, ворожки, для визначення сприятливих днів.
 • Подорожі – романтична поїздка може сприятливо вплинути на обранця, щоб змусити чоловіка зробити пропозицію вийти заміж. Багато туристичні агентства надають спеціальні тури. Поїздка в екзотичну країну, розслабить чоловіка в компанії з улюбленою жінкою і допоможе прийняти вірне рішення. Жінці головне не упустити можливість проявити себе в кращому світлі. Під час поїздки не можна нагадувати чоловікові про житейські труднощі, роботи – постаратися говорити про позитивні моменти, як добре відпочивати в парі.
 • Якщо чоловік все одно не проявить ініціативу, не зробить пропозицію – не варто засмучуватися, можливо, це станеться по приїзду додому. На весь період подорожі повинна бути атмосфера справжнього «медового місяця» — чоловікові захочеться повторити приємні моменти після весілля. Фото, привезені з поїздки необхідно розставити в домашньому інтер'єрі, гарно оформити та подарувати коханому, – нехай фотознімки знаходяться у полі зору як нагадування про приємне спільному відпочинку, викликаючи у чоловіка позитивні емоції, що асоціюються з коханою. Бажання утримати приємні почуття призведе до шлюбу.
Отримати кільце
 • Обмежте чоловіка в інтимних відносинах. Скажіть, що він вам не чоловік, і ви більше не бажаєте підтримувати таку зв'язок без штампа в паспорті, не хочете залишитися матір'ю-одиначкою. Але такий прийом іноді стає небезпечним, тому, що партнер може знайти іншу пасію. А швидше за все, це й на краще, відразу зрозумієте, що ця людина не ваш.
 • Пообіцяйте хлопцеві, що коли ви одружитеся, то все буде інакше. Ваше життя стане яскравішим, буде справжня родина, ви будете смачно готувати, менше витрачати грошей. Опишіть всі переваги заміжньої життя. Але не забудьте відповісти за свої слова, коли суджений запропонує вийти заміж.
 • Зробіть пропозицію самостійно. Надягніть костюм, купите обручку і при романтичному вечері запитайте чи готовий він стати вашим чоловіком. Вашій молодій людині стане не по собі і швидше за все він сам перепитає вас про це. Ну, або навпаки і ви всі пройшли даремно.
 • Крайній захід – слід застосувати, у разі якщо жоден з методів не спрацював. Тут необхідно врахувати — подібні заяви не повинні звучати як шантаж і підтверджуватися бездіяльністю. А це завжди ризиковано – партнер може розгубитися і припинити відносини зовсім. Якщо відносини зайшли в глухий кут і жінці не дуже комфортно в них, то варто спробувати. Для цього необхідно чітко заявити про своє бажання припинити подібні безперспективні відносини, викласти мотивацію свого вчинку: не бажання обранця одружитися, сумніви в його прагненні мати сім'ю, дітей, спільний побут. І вказати на вихід із ситуації, а саме на те, що вирішити цю проблему можна тільки узаконивши відносини.
 • Важливо не потрапляти на вмовляння партнера про те, що офіційний шлюб не впливає на щирість його відносин, що треба трохи почекати поки, зважитися чергова нерозгадана завдання, піддавшись, жінка, ризикує знову піти по замкнутому колу вільних відносин і назавжди залишитися в тому статусі невизначеності, в якому вона знаходиться зараз. Необхідно пам'ятати, що чоловікам властива ясність, так от її й треба вимагати від нього. Відповідь чоловіки повинен звучати однозначно – «так» або «ні». Якщо чоловік відмовляється давати вичерпну відповідь – відносини краще припинити.
Змусити

Якщо задуматися про серйозність цих рад, то запитайте самі себе: «чи Можна змусити чоловіка зробити пропозицію?», «Чи вийде з цього щось хороше?». Найголовніше в шлюбі – це щастя і взаєморозуміння, повага обох партнерів. А будь-яке обмеження або примус людини до чого-небудь дає протилежний ефект. Чоловік, який не готовий до одруження, швидше за все, просто не буде вести себе як чоловік і вважати, що він нічого не повинен робити для створення міцної сім'ї і в тому числі в будинку.

Жінці необхідно зрозуміти – їй потрібен такий чоловік, якого необхідно змушувати одружитися? Це протиприродно і не має нічого спільного з щасливим шлюбом. В щасливому союзі стосунки вибудовуються на компромісах і обопільній згоді, а не маніпуляції і хитрощах. Шлюби, збудовані на нещирих бажання – не дуже довговічні.

Чоловік розуміє, що одружився не з любові – рано чи пізно відіграється на дружині. Такий чоловік виявиться абсолютно неготовим до виконання зобов'язань, нав'язаних дружиною, що призведе до розлучення. Використовувати ці методи можливо лише за умови, що жінці необхідно остаточно визначитися зі своїм вибором партнера – він гідний її уваги чи не варто витрачати на такого обранця час.

Відео: Змушуємо чоловіка вийти заміж