Місячний календар поїздок і подорожей на травень 2019 року: таблиця. Сприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у травні 2019 року: таблиця

Сприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у травні 2019 року. Головне призначення місячного календаря подорожей — зробити вашу поїздку максимально комфортною і попередити вас про можливі труднощі. Зважуйте всі «за»/«проти» і вирушайте в дорогу.

Місячні добу. Рух Місяця по зодіакальному колі Календарна дата Особливості поїздки
27, 28 — Місяць у будинку Риби

01.05.19

Один з кращих періодів для початку тривалої поїздки, у т. ч. ділової або закордонною. Головна умова, подорож має бути ретельно сплановано. Дні сприятливі для подорожей по воді та біля води.
29 — Місяць у будинку Овна 02.05.19
03.05.19
Сприятливий період для короткочасних поїздок: як ділових, так і пов'язаних з відпочинком/оздоровленням. Особливо вдалий час для тих, хто любить екстремальний відпочинок. Добре також в цей період опинитися якомога ближче до лісу. Під час ділових поїздок постарайтеся зберігати тверезість думки і раціональність мислення. По можливості, відмовтеся від подорожей водним або повітряним транспортом. Ділові зустрічі краще планувати на період, коли Місяць перебуває в будинку Тільця.
29 — Місяць у будинку Тільця. 04.05.19 День не підходить для поїздок на якому виді транспорту.
1 — Місяць у будинку Тільця. 05.05.19
Молодий місяць
Несприятливий час для початку подорожей. Будьте обережні, якщо ви вже в дорозі.
2, 3 — Місяць у будинку Близнюків. 06.05.19
07.05.19
Хороший день для маленьких приємних подорожей з дітьми, у т. ч. своїм автомобілем. Наприклад, до бабусі і дідуся. Загалом, будь-сухопутні переміщення будуть комфортними. Допускається короткочасний переліт (але не більше). Вдалим буде відпочинок біля води або прогулянки навколо озера. Вдалий день для ділових поїздок, пов'язаних із зустрічами, переговорами, новими робочими контрактами.
4, 5, 6 — Місяць у будинку Раку 08.05.19
09.05.19
10.05.19
Місяць у будинку Раку — час для відвідання родичів або рідних місць. Добре пройдуть поїздки, пов'язані з сімейними справами, водою і рівнинною місцевістю. Допускається короткочасний переліт. Під забороною поїздки в гори. Всі бізнес-поїздки будуть вдалими.
7, 8 — Місяць у будинку Лева. 11.05.19
12.05.19

Сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком або бізнесом. Особливо вдалими будуть романтичні поїздки для двох ближче до піщаним пляжам. Прийміть однак під увагу: Місяць у Леві пробуджує схильність до авантюризму, але дорога не прощає молодецтва.
9, 10 — Місяць у будинку Діви. 13.05.19
14.05.19
Не зловживайте поїздками, пов'язаними з водою або водним транспортом. В іншому чудовий день для подорожей, пов'язаних з відпочинком. Будьте обережні з діловими поїздками: це час рутинних справ, а не рішень. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
11, 12 — Місяць у будинку Ваг. 15.05.19
16.05.19
Несприятливий період для початку тривалих подорожей. Нейтральний день для ділових поїздок, пов'язаних з вирішенням рутинних питань, вирішенням конфліктних ситуацій, проміжними переговорами і зустрічами. День підходить для короткочасних поїздок, турпоходів. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
13, 14 — Місяць у будинку Скорпіона 17.05.19
18.05.19
Сприятливі дні для всіх видів поїздок, в т. ч. спонтанних. Однак дні не підходять для початку подорожі з комфортом і спокоєм. Починати подорож у ці дні можна любителям нового досвіду від поїздок, не дивлячись на труднощі і небезпеки. Важливо: відрядження, пов'язані з землею або будівництвом не принесуть очікуваного результату.
15 — Місяць у будинку Стрільця. 19.05.19 повний Місяць. Несприятливий період для початку поїздки.
16 — Місяць у будинку Стрільця <>20.05.19

Хороший день для початку активних туристичних подорожей, заради спорту, пошуку нових друзів, полювання, риболовлі, далеких закордонних відряджень. По можливості, уникайте поїздок у гори. Вдалий час для поїздок, пов'язаних з освітою або вирішенням правових питань.
17, 18, 19 — Місяць у будинку Козерога. 21.05.19
22.05.19
23.05.19
Вдалий період для початку тривалої подорожі, пов'язаного з водою або горами. Успішними будуть всі ділові поїздки. Сприятливий час для проведення геологорозвідувальних експедицій та відряджень, пов'язаних з гірничодобувною промисловістю. Єдине «але»: все буде йти не за планом. Проте, результат того вартий.
20, 21 — Місяць у будинку Водолія. 24.05.19
25.05.19
Вдалий період для початку тривалої подорожі, в т. ч. зарубіжного. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. Споглядання незвичайних пейзажів дозволить знайти відповіді на тривожні питання. Величезний мінус Місяця в Козерозі: виникає схильність до спонтанності і відсутність раціональності, що може створювати певні труднощі в дорозі. Успішними будуть всі ділові поїздки. Будьте обережні з новими проектами: їх запуск може бути не зовсім вдалим.
22, 23, 24 — Місяць у будинку Риб 26.05.19
27.05.19
28.05.19
Один з кращих періодів для початку тривалої поїздки, у т. ч. ділової або закордонною. Головна умова, подорож має бути ретельно сплановано. Дні сприятливі для подорожей по воді та біля води
25, 26 — Місяць у будинку Овна 29.05.19
30.05.19
Сприятливий період для короткочасних поїздок: як ділових, так і пов'язаних з відпочинком/оздоровленням. Особливо вдалий час для тих, хто любить екстремальний відпочинок. Добре також в цей період опинитися якомога ближче до лісу. Під час ділових поїздок постарайтеся зберігати тверезість думки і раціональність мислення. По можливості, відмовтеся від подорожей водним або повітряним транспортом. Ділові зустрічі краще планувати на період, коли Місяць перебуває в будинку Тільця.
27 — Місяць у будинку Тільця 31.05.19 Дуже сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком, комфортом, ділові. Загалом, якщо ви любите подорожі — короткочасна поїздка принесе вам задоволення. Якщо дорога вам в тягар — залишіться вдома. Досить вдалими будуть поїздки, пов'язані з нерухомістю і вирішенням майнових питань.

Місячний календар на січень, лютий, березень, квітень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2019 року дозволить спланувати подорожі на весь рік.

Відео: Куди поїхати відпочивати? Дешеві безвізові країни.