Місячний календар поїздок і подорожей на серпень 2019 року: таблиця, сприятливі і несприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у серпні 2019 року

Сприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у серпні 2019 року. Серпень характеризується ретроградностью Меркурія. І тим не менш, день, який ми проводимо поза домом, іноді може дати більше, ніж роки, прожиті в знайомій обстановці. А значить — пора в дорогу.

Місячний календар поїздок і подорожей на серпень 2019 року: сприятливі і несприятливі дати

Більш детально про сприятливих дати дивіться в наведеній нижче таблиці.

Місячні добу. Рух Місяця по зодіакальному колі Календарна дата Особливості поїздки
30 — Місяць у будинку Лева. 01.08.19
Молодик.
Несприятливий період для початку поїздки.
1 — Місяць у будинку Лева.

02.08.19

Сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком або бізнесом. Це час відпочинку та розваг. Особливо вдалими будуть романтичні поїздки для двох ближче до піщаним пляжам. Прийміть однак під увагу: Місяць у Леві пробуджує схильність до авантюризму, але дорога не прощає молодецтва. Особливо добре в цей час насолоджуватися ледачим пляжним відпочинком. Сприятливий період для коротких поїздок, пов'язаних з плануванням майбутніх проектів (за умови, що ви добре знаєте своїх бізнес-партнерів). Зверніть увагу: безрезультатними будуть поїздки, пов'язані з інвестиціями і нерухомістю.
2, 3 — Місяць у будинку Діви. 03.08.19
04.08.19
Не зловживайте поїздками, пов'язаними з водою або водним транспортом. В іншому чудовий день для подорожей, пов'язаних з відпочинком. У цей час добре вирушати в піші походи по горбистій місцевості. Будьте обережні з діловими поїздками: це час рутинних справ, а не рішень. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
4, 5 — Місяць у будинку Ваг. 05.08.19
06.08.19

Несприятливий період для початку тривалих подорожей. Нейтральний день для ділових поїздок, пов'язаних з вирішенням рутинних питань, вирішенням конфліктних ситуацій, проміжними переговорами і зустрічами. День підходить для короткочасних поїздок, турпоходів (1-2 дні) романтичних коротких подорожей, ділових коротких відряджень або поїздок до родичів. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
6, 7 — Місяць у будинку Скорпіона 07.08.19
08.08.19

Сприятливі дні для всіх видів поїздок, в т. ч. спонтанних. Однак дні не підходять для початку подорожі з комфортом і спокоєм. Починати подорож у ці дні можна любителям нового досвіду від поїздок, не дивлячись на труднощі і небезпеки. Гарний час для відвідування термальних джерел. Важливо: відрядження, пов'язані з землею або будівництвом не принесуть очікуваного результату.
8, 9 — Місяць у будинку Стрільця. 09.08.19
10.08.19
Хороший день для початку активних туристичних подорожей, заради спорту, пошуку нових друзів, полювання, риболовлі, далеких закордонних відряджень. По можливості, уникайте поїздок у гори. Вдалий час для поїздок, пов'язаних з освітою або рішенням правових і бюрократичних питань. Не принесуть результату поїздки, пов'язані з будівництвом.
10, 11, 12 — Місяць у будинку Козерога. 11.08.19
12.08.19
13.08.19
Вдалий період для початку тривалої подорожі, пов'язаного з водою. Місяць у будинку Козерога особливо благоволить мандрівникам, які вирушають у гори. Успішними будуть всі ділові поїздки. Однак це невдалий час для поїздок, присвячених спілкуванню з представниками держорганів та інших владних структур. Результативними будуть поїздки організаційного характеру. Сприятливий час для ділової поїздки, пов'язаної з новим складним проектом, проведення геологорозвідувальних експедицій та відряджень, пов'язаних з гірничодобувною промисловістю. Єдине «але»: все буде йти не за планом. Проте, результат того вартий. Цей період характеризує наступний афоризм: «Все буде так, як повинно бути. Навіть якщо буде інакше».
13 — Місяць у будинку Водолія. 14.08.19 Вдалий період для початку тривалої подорожі, в т. ч. зарубіжного. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. По можливості, не відмовте собі в задоволенні зробити, нехай навіть коротку прогулянку по гористій місцевості або помилуватися незвичайними природними утвореннями. Споглядання незвичайних пейзажів дозволить знайти відповіді на тривожні питання. Величезний мінус Місяця в Козерозі: виникає схильність до спонтанності, азарту і відсутності раціональності, зміни початкових планів, що може створювати певні труднощі в дорозі. Успішними будуть всі ділові поїздки. Результативними будуть поїздки, пов'язані з інвестиціями, нерухомістю. Будьте обережні з новими проектами: їх запуск може бути не зовсім вдалим.
14 — Місяць у будинку Водолія. 15.08.19 повний Місяць.
Несприятливий період для початку поїздки.
15, 16, 17 — Місяць у будинку Риб 16.08.19
17.08.19
18.08.19

Один з кращих періодів для початку тривалої поїздки, у т. ч. ділової або закордонною. Головна умова, подорож має бути ретельно сплановано. Дні сприятливі для подорожей по воді та біля води. Важливо: уникайте поїздок, пов'язаних гористою місцевістю. Рекомендований ландшафт — рівнинна. Добре в цей день відвідати музеї, театри, картинні галереї. Вдалий час для активного відпочинку. В цілому, хороший період для всіх, хто в дорозі. Будуть результативними бізнес-поїздки для вирішення юридичних питань, поїздки, пов'язані з (само)освітою. Вдало пройдуть поїздки на конференції і громадські або політичні збори.
18, 19 — Місяць у будинку Овна 19.08.19
20.08.19

Сприятливий період для короткочасних поїздок: як ділових, так і пов'язаних з відпочинком/оздоровленням. Особливо вдалий час для тих, хто любить екстремальний відпочинок. Добре також в цей період опинитися якомога ближче до лісу. Під час ділових поїздок постарайтеся зберігати тверезість думки і раціональність мислення. По можливості, відмовтеся від подорожей водним або повітряним транспортом. Любителям комфорту краще залишитися вдома. Ділові зустрічі краще планувати на період, коли Місяць перебуває в будинку Тільця.
20, 21, 22 — Місяць у будинку Тільця 21.08.19
22.08.19
23.08.19
Дуже сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком, комфортом, ділові. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. Загалом, якщо ви любите подорожі — короткочасна поїздка принесе вам задоволення. Якщо дорога вам в тягар — залишіться вдома. Досить вдалими будуть поїздки, пов'язані з нерухомістю і вирішенням майнових питань.
23, 24 — Місяць у будинку Близнюків 24.08.19
25.08.19

Хороший день для маленьких приємних подорожей з дітьми, у т. ч. своїм автомобілем. Наприклад, до бабусі і дідуся. Загалом, будь-сухопутні переміщення будуть комфортними. Допускається короткочасний переліт (але не більше). Вдалим буде відпочинок біля води або прогулянки навколо озера. Вдалий день для ділових поїздок, пов'язаних із зустрічами, переговорами, новими робочими контрактами.
25, 26— Місяць у будинку Раку 26.08.19
27.08.19

Місяць у будинку Раку — час для відвідання родичів або рідних місць. Добре пройдуть поїздки, пов'язані з сімейними справами, водою і рівнинною місцевістю. Допускається короткочасний переліт. Під забороною поїздки в гори. Всі бізнес-поїздки будуть вдалими. Ділові поїздки краще приурочити проведення презентацій або масових заходів.
27, 28 — Місяць у будинку Лева 28.08.19
29.08.19
Несприятливий час для початку подорожей. Будьте обережні, якщо ви вже в дорозі.
29 — Місяць у будинку Діви 30.08.19
Молодий місяць
Несприятливий період для початку поїздки.
30 — Місяць у будинку Діви 31.08.19 Не зловживайте поїздками, пов'язаними з водою або водним транспортом. В іншому чудовий день для подорожей, пов'язаних з відпочинком. У цей час добре вирушати в піші походи по горбистій місцевості. Єдина умова: поїздки повинні бути добре сплановані. Будьте обережні з діловими поїздками: це час рутинних справ, а не рішень. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.

Скласти плани щодо поїздок і подорожей допоможуть місячні календарі на січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2019 року.

Відео: ЛАЙФХАКИ | Що взяти з собою в літак? Як заощадити місце в багажі?