Гель-лак для нігтів 3Д кішки. Гель-лак котяче око хамелеон: ідеї манікюру, фото, огляд 3D кішок на Алиэкспресс

Варіанти манікюру з 3Д кішкою.

На ринку дуже давно з'явилися магнітні лаки, які називаються кішками або з ефектом котячого ока. Представляють вони з собою суміш звичайного пігменту з металевими магнітними частинками, які притягаються до магніту. У цій статті ми розповімо про новий товар, який не так давно з'явився на ринку, і називається 3D кішкою або гель-лаком хамелеон.

Що таке гель-лак для нігтів 3D кішки, хамелеон?

Практично у кожного бренду в колекції є такий лак. Його склад дещо відрізняється від звичайного лаку котяче око наявністю металевих частинок і їх кольором. Якщо раніше в магнітному лаку були частинки тільки одного кольору, то зараз продавці стали додавати магнітні крупинки різних кольорів. Завдяки цьому в результаті намагнічування, вдається досягти ефекту зоряного неба або пилу, яка переливається різними кольорами, завдяки колірним відтінкам магнітних частинок, що входять до складу даного лаку.

Магнітні 3Д кішки

Варто зазначити, що сфера використання даних гель-лаків набагато ширше, ніж у звичайного, тому як кількість дизайнів, які можна з ними зробити, істотно збільшується. Це можливо якраз завдяки різноманітним забарвленням магнітної пилу, що знаходиться у складі таких лаків. В одному флакончику може бути кілька відтінків магнітного пилу, при чим вона відрізняється не тільки кольором, але і силою намагнічування. Відповідно деякі частинки притягуються ближче до поверхні покриття, а деякі залишаються у самого нігтьового ложа.

Гель-лак для нігтів 3D кішки

3D кішки на Алиэкспресс

Варто відзначити, що зараз на AliExpress представлено не дуже велика кількість подібних лаків, і тільки деякі з них користуються величезною популярністю. Так як дійсно володіють 3D ефектом. З їх допомогою можна створити манікюр з ефектом зоряного неба або космосу. Його ще часто називають космічним манікюром.

Каталог з 3Д кішками можна знайти тут.

Зпісок 3Д кішок на Алиэкспресс:

 1. Однією з найбільш популярних марок є Борн Преті. Флакончики такого лаку є невеликі по 5 мл, або більші, по 10 мл Відповідно ціна таких флакончиків відрізняється. Маленькі флакони створені як раз для домашніх користувачів, які прагнуть різноманітності в манікюрі, але не готові віддавати величезні гроші за пляшечку з гель-лаком. Палітра не дуже велика, всього 5 злаків, які відрізняються різноманітними переливами магнітних частинок у складі. Для того щоб домогтися несподіваного, цікавого ефекту, а також вигнутих ліній, рекомендуємо купувати додатково магніт. Він відрізняється від звичайної лопаточки, яка продавалася раніше до звичайних лакам котяче око. Тепер на кінчику палички є ще й кружечок, круглий магніт, який створює незвичайні переливи і хвилю. <>
  Борн Претті
 2. Також на AliExpress є й інші лаки з ефектом 3D кішки або хамелеон. Одним з них є Modelones, ефект також цікавий, незвичайний, але багато хто відзначає, що не такий виражений, як у попереднього. Хоча і ціна таких лаків трохи нижче, ніж у попереднього бренду, незважаючи на те, що ефект 3D і різноманітність не таке велике. Такий лак реагує на різноманітні магніти. В залежності від їх використання, змінюється і отриманий малюнок. Якщо намагнічування здійснюється звичайним плоским магнітом, в результаті ви отримаєте 2 або 3 паралельні смужки, які розташовані один за одним. Вони будуть відрізнятися різним кольором. Якщо ж ви будете використовувати круглий магніт, то вийде ефект зоряного неба або хвилеподібну смугу, яка буде переливатися різними кольорами. Називається хамелеон-магніт.

  Modelones
 3. Ще одним брендом, який пропонує 3D лак хамелеон котяче око, єSugar . Лаки досить якісні, проте багато покупці відзначають, що магнітних частинок у самому засобі не така велика кількість, тому блик виходить не настільки насиченим. Хоча в шкарпетці лак набагато краще, ніж у бренду, який зазначений першим у списку.

  Sugar

Як працювати і створювати манікюр з 3Д кішками?

Насправді політ фантазії просто величезний. Справа в тому, що ці лаки реагують не тільки на покупні магніти, які спеціально продаються для нігтьового сервісу. Ви можете поекспериментувати з магнітиками, які є у вас на холодильнику. Досить активно подібні лаки реагують і на магнітну ручку від дошки для дітей, яка є практично в кожній родині, в якій є дитина.

Завдяки такій ручці, вам вдасться намалювати на нігтях вензелі, смуги або хвилясті лінії. Все залежить від ваших фантазій. Якщо ви не хочете так морочитися, можете придбати готові магніти, в яких вирізані смужки, хвилі або різноманітні малюнки. В залежності від цих малюнків ви отримаєте відповідне візерунки на нігтях з магнітних смужок.

Магніти для 3Д кішок

Інструкція:

 • За допомогою магнітних 3Д кішок, гель-лаків хамелеон, можна створити незвичайні, цікаві дизайни. Все залежить від вашої фантазії. Одним з найпоширеніших варіантів є створення ефекту зоряного неба. Для цього береться триколірний гель-лак, наприклад з магнітними частинками сірого, синього і фіолетового кольорів. Для намагнічування використовується цілий магніт, завдяки якому створюється хвиля. Після цього можна домалювати готовий дизайн.
 • За допомогою гель-фарби або пасти, виконується звичайне прорисовывание. Наносяться білі зірочки, які з'єднуються дуже тонкими лініями. У підсумку це нагадує щось на зразок сузір'я. Виглядає дизайн досить ефектно, але це не єдиний варіант, який можна створити за допомогою гель-лаків. Дуже часто роблять дизайн імітацією зміїної шкіри. Виконується він дуже просто. Для цього необхідно нанести на ніготь чорну підкладку, після попередньої підготовки.
 • Нігтьова пластина готується так, як перед нанесенням звичайного гель-лаку. Прибирається птеригий, наноситься знежирювачах, праймер, потім база втирающими рухами. Якщо необхідно, то вирівнювання. Найчастіше під 3D лак наноситься якийсь основний колір, це може бути чорний або підкладка будь-якого іншого кольору.
 • В основному такі лаки ефектно виглядають на чорній підкладці. Тобто на ніготь необхідно в два, або один щільний шар, нанести чорний гель-лак, просушити, після цього нанести гель-лак. Далі необхідно виконати маніпуляції з магнітами. Виберіть вподобаний магніт і завдяки цьому отримаєте цікавий перелив магнітних смужок на нігтях.
Лак Хамелеон

Гель-лак котяче око хамелеон: ідеї манікюру з 3D кішками

Зміїний манікюр 3D кішками

Інструкція:

 • Для того щоб створити ефект зміїної шкіри за допомогою 3D лаку, необхідно нанести на ніготь один шар чорної підкладки, висушити його. Після цього наноситься наступний шар чорного гель-лаку і знову прослуховується. Після цього необхідно покрити нігтики одним товстим шаром 3D кішки, а тонкої і гострої пензлем забирати панелі дуже рідкий топ, поруч виставляючи великі краплі.
 • Завдяки цьому вийде ефект розтікання, бо як 3D кішка буде мокрою, по ній буде активно розтікатися рідкий топ. Як тільки ви отримаєте овали і кола необхідного розміру, потрібно скористатися магнітом і швидко висушити нігті в лампі. Все покривається тонким шаром топа. Для того щоб додати об'ємність малюнку, в центрі кожного кола або овалу, які імітують зміїну луску, необхідно ставити краплі дуже густим гель лаком, можна скористатися навіть конструирующим гелем.
 • Робити необхідно швидкий сушити краплі по одній, щоб вони не встигали розтікатися і були опуклими. Після цього знімається липкий шар. Якщо є бажання, то подібний дизайн можна також поєднати з золотистою або сріблястою втиркой, яка втирається безпосередньо в опуклі частини на дизайні, перекривається тонким шаром топа.
Рептилія з лаком Хамелеон
Рептилія 3Д лаками

Матовий дизайн на кішках 3D

Інструкція:

 • 3D кішки можна покривати не тільки глянцевим, але і матовим топом. Найцікавіше що за допомогою такої техніки можна грати з квітами, а також текстурами. Дуже незвично виглядає космічний дизайн із застосуванням 3D кішок.
 • Для цього необхідно підготувати нігті, нанести підкладку чорного гель-лаку, висушити його. Покрити нігті 3D кішкою або хамелеоном, нанести певний малюнок, за допомогою магніту сформувався прямі або хвилясті лінії.
 • Після цього всі висушується в лампі. Далі дизайн покривається матовим топом для гель-лаку. Після цього точково пензликом можна виставити невеликі крапельки глянцевим топом і швидко висушити. Це необхідно зробити, поки опуклі крапельки не розтеклися.
 • Таким чином вдається домогтися ефекту крапельок роси. Комбінуючи такий дизайн з промальовуванням, можна створити різноманітні флористичні дизайни і квіти, траву або космічні варіанти декору для нігтів.

Манікюр 3Д котяче око, хамелеон: фото

Зоряне небо
Хамелеон під матовим топом
Хамелеон
3Д кішка
Зоряне небо
Зоряне небо
Космос на нігтях

3D кішки для нігтів виглядають дуже красиво самі по собі, і дозволяють істотно заощадити час на створення незвичайного і цікавого манікюру. Досить рідко нігтики повністю покриваються 3D кішкою, бо буде виглядати нав'язливо. В основному декор здійснюється на безіменних і середніх пальцях.

ВІДЕО: 3Д кішки