3Д слайдери для нігтів з Алиэкспресс. Як користуватися і які бувають 3Д слайдери? Геометрія на нігтях 3Д слайдерами: фото. Чому слайдери злазять з нігтів?

Особливості вибору і кріплення 3Д слайдерів для нігтів.

Останнім часом дуже популярні різноманітні варіанти дизайну нігтів. Одним з них є 3D слайдери. У цій статті ми розповімо, що ж собою являють дані новинки нейл-арту і як їх необхідно кріпити.

Які бувають 3Д слайдери?

Варто відзначити, що 3D слайдери — це наклейки для нігтів, але вони дещо відрізняються від звичайних своїм зображенням. Існує кілька варіантів 3D слайдерів.

Види 3Д-слайдерів:

 • Звичайні плоскі наклейки, які відрізняються дуже чітким, красивим і об'ємним малюнком. Завдяки різноманітності кольорів, здаються досить об'ємним і натуралістичними.
 • Металізовані. Є досить опуклими і кріпляться на нігті без використання води, а з-за того, що у них є клейка основа.
 • Улюблена клієнтами майстрів манікюру та педикюру геометрія на нігтях. Це опуклі наклейки, які являють собою малюнки, що складаються з певних прямих ліній.

Останнім часом дуже популярна мордочка вовка або звичайна геометрія на нігтях у вигляді різноманітних трикутників, які поєднуються один з одним. З використанням таких 3D слайдерів можна домогтися дуже красивого геометричного дизайну. Їх можна використовувати як самостійний варіант, так і зафарбовувати порожнечі, створюючи більш складні варіанти манікюру.

Об'ємні слайдери

Як користуватися 3Д слайдерами?

Існує кілька способів кріплення 3D слайдерів, які залежать від варіанту клейкої поверхні. Перший спосіб — це використання води. Простіше кажучи це водні переказні 3Д слайдери. Для того щоб їх наклеїти на ніготь, необхідно докласти до вологого ватному диску. Після цього ковзаючими рухами, за допомогою пінцета, підчепити і зняти з підкладки.

Але існує кілька тонкощів використання 3D слайдерів, завдяки яким вони не завжди добре тримаються на нігтях. Особливо це стосується аплікації, тобто не невеликих елементів, які кріпляться до нігтя, а слайдерів, що покривають повністю весь ніготь і перетворюючи його покриття. У таких випадках дуже часто слайдери зачіпляються з торця нігтя і легко знімаються з верхнім покриттям. Тому існує кілька варіантів кріплення таких слайдерів.

Об'ємні слайдери

Інструкція по кріпленню 3Д слайдерів:

 • Ніготь готується стандартним чином: виконати манікюр, прошліфувати ніготь до глянцю. Далі, все покривається тонким шаром бази, після цього наноситься основа будь-якого з вибраних кольорів в один або два щільних шару, щоб натуральний ніготь не просвічувався. Всі висушується в лампі.
 • Після цього накладається дуже тонкий шар бази втирающими рухами. Тепер на мокру, не зовсім просушену базу необхідно докласти 3Д слайдер і акуратно розрівняти його. Робити це потрібно за допомогою силіконової кисті. Таким чином не залишиться ніяких жирних слідів на слайдері, а також ворсинок.
 • Після цього разом зі слайдером ніготь сушиться протягом 30 секунд. База схоплює цей слайдер, приклеюючи його. Далі, поверхню необхідно покрити шаром бази і тільки потім закріплювати топом. Так 3Д слайдер буде триматися дуже довго і не відклеїться навіть при виконання щоденних маніпуляції з миття посуду і підлоги.
 • Також варто звернути увагу, що такий варіант кріплення ідеально підходить для слайдерів, що кріпляться у вигляді аплікацій, тобто не на весь ніготь, а тільки на його частину. Якщо у вас слайдери, які імітують покриття, їх необхідно кріпити до всієї поверхні нігтя. Початкове їх вирізують за формою ложа, прикладають до вологого диску, якщо це водний слайдер, або просто отклеивают від підкладки. За допомогою пінцета укладають на нанесений шар бази і висушують.
 • Далі, існує кілька варіантів. Щоб прибрати залишки слайдера з торців, і щоб вони не зачепилися за будь-яку одяг і волосся, потрібно промазати праймером. У ньому міститься кислота, яка роз'їдає залишки слайдера. Можна вдатися до іншого методу. Після того як ви просушіть слайдер, потрібно знову перекрити його шаром бази і висушити. Тепер візьміть звичайну пилку для обробки натуральних нігтів, крупністю 240 грит і пройдіться по торцях нігтя. Таким чином ви спиляєте залишки наклейки.
 • Варто перекрити дуже товстим шаром топа, не забуваючи фарбувати торці, для того щоб перекрити місця, в яких ви проходили пилкою. Таким чином ніяких задирок, щербин на торцях нігтя не залишиться і наклейка буде закріплена між двома шарами бази, а також перекрита шаром топа.
3Д слайдери

Чому 3Д слайдери злазять з нігтів?

Дуже часто слайдери просто сходять з нігтів після тижня шкарпетки. Це звичайно буває на торцях нігтя, коли вони не обробляються, зачіпляються. Це відбувається з кількох причин:

 • Слайдер наноситься не на мокру базу, а на сухий матеріал, тобто на шар топа або основного покриття. Таким чином дуже складно на майже сухій поверхні розподілити наклейку, вона береться буграми і складками, які згодом складно перекриваються і вони дуже швидко відстають від нігтів.
 • Тому варто завжди наносити 3Д слайдери на мокру базу. Також слайдер сколюється з нігтя причини тонкого шару топа. Багато майстрів манікюру радять запечатувати слайдери товстим шаром бази з вирівнюванням, а потім шаром топа.
 • Зверніть увагу, що ідеальним варіантом стане використання топа з липким шаром. Це поліпшить зчеплення шарів між собою і зведе до нуля можливість сколювання слайдера з поверхні нігтя.

Геометрія на нігтях 3Д слайдерами: фото

Промальовування наклейок з геометрією
Слайдери геометрія
Наклейки з промальовуванням
Слайдери геометрія
Слайдери з промальовуванням
Наклейки з промальовуванням
Слайдери з промальовуванням

3Д слайдери для нігтів з Алиэкспресс

На AliExpress існує величезний вибір 3D слайдерів. Тут можна вибрати плоскі варіанти, так і об'ємні.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Модні варіанти:

 • Геометрія. Як говорилося вище, особливо популярними є слайдери з геометрією, це мордочка вовка, лева, які створені за допомогою прямих ліній і трикутників. Такі слайдери можна доповнювати промальовуванням блискітками, гелевими фарбами або ж бульонками, а також стразами. Виглядає це гармонійно.

  Геометрія
 • Квіти. Можна перекривати весь ніготь або наносити у вигляді аплікації зонально.

  Квіти
 • Тропічний дизайн і фламінго. Відмінний варіант для літа і пляжного відпочинку, або відпустки у теплих країнах.

  Тропіки

Багато майстри стверджують, що 3D слайдери, яка опуклі, повинні залишатися опуклими і виділятися під шаром топа. Але справа в тому, що в більшості випадків такий дизайн не підходить для тривалого носіння із-за того, що опукла поверхня чіпляється практично за все: за волосся, одяг, і дуже швидко злазить. Тому радимо вам вибирати плоскі варіанти і добре запечатувати їх під шаром бази і топа, для того щоб не було ніяких шорстких ділянок.

ВІДЕО: 3Д слайдери на нігті