Місячний календар поїздок і подорожей на вересень 2019 року: таблиця, сприятливі і несприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у вересні 2019 року

Сприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у вересні 2019 року. Подорожі та поїздки змушують думати, мріяти, відкритися світові. Будь-яка подорож починається з маленького першого кроку. Як зробити вдалий перший крок підкаже місячний календар.

Місячний календар поїздок і подорожей на вересень 2019 року: сприятливі і несприятливі дати

Більш детально про сприятливих дати дивіться в наведеній нижче таблиці.

Місячні добу. Рух Місяця по зодіакальному колі Календарна дата Особливості поїздки
2, 3 — Місяць у будинку Ваг. 01.09.19
02.09.19

Несприятливий період для початку тривалих подорожей. Нейтральний день для ділових поїздок, пов'язаних з вирішенням рутинних питань, вирішенням конфліктних ситуацій, проміжними переговорами і зустрічами. День підходить для короткочасних поїздок, турпоходів (1-2 дні) романтичних коротких подорожей, ділових коротких відряджень або поїздок до родичів. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
4, 5 — Місяць у будинку Скорпіона 03.09.19
04.09.19

Сприятливі дні для всіх видів поїздок, в т. ч. спонтанних. Однак дні не підходять для початку подорожі з комфортом і спокоєм. Починати подорож у ці дні можна любителям нового досвіду від поїздок, не дивлячись на труднощі і небезпеки. Гарний час для відвідування термальних джерел. Важливо: відрядження, пов'язані з землею або будівництвом не принесуть очікуваного результату.
6, 7, 8 — Місяць у будинку Стрільця. 05.09.19
06.09.19
07.09.19
Хороший день для початку активних туристичних подорожей, заради спорту, пошуку нових друзів, полювання, риболовлі, далеких зарубіжних відряджень, відвідування «місць сили». По можливості, уникайте поїздок у гори. Вдалий час для поїздок, пов'язаних з викладанням, освітою або рішенням правових і бюрократичних питань. Не принесуть результату поїздки, пов'язані з будівництвом. Взагалі ділові поїздки краще перенести на більш сприятливий день.
9, 10 — Місяць у будинку Козерога. 08.09.19
09.09.19

Вдалий період для початку тривалої подорожі, пов'язаного з водою. Місяць у будинку Козерога особливо благоволить мандрівникам, які вирушають у гори. Вдалими будуть поїздки, пов'язані з альпінізмом, і гірськолижним спортом. Успішними будуть всі ділові поїздки. Однак це невдалий час для поїздок, присвячених спілкуванню з представниками держорганів та інших владних структур. Результативними будуть поїздки організаційного характеру. Сприятливий час для ділової поїздки, пов'язаної з новим складним проектом, проведення геологорозвідувальних експедицій та відряджень, пов'язаних з гірничодобувною промисловістю.
11, 12, 13 — Місяць у будинку Водолія. 10.09.19
11.09.19
12.09.19
Вдалий період для початку тривалої подорожі, в т. ч. зарубіжного і спонтанних поїздок. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. По можливості, не відмовте собі в задоволенні зробити, нехай навіть коротку прогулянку по гористій місцевості або помилуватися незвичайними природними утвореннями. Споглядання незвичайних пейзажів і гір додасть сил і наснаги, дозволить знайти відповіді на тривожні питання. Величезний мінус Місяця в Козерозі: виникає схильність до спонтанності, азарту і відсутності раціональності, зміни початкових планів, що може створювати певні труднощі в дорозі. Успішними будуть всі ділові поїздки. Результативними будуть поїздки, пов'язані з інвестиціями, нерухомістю. Єдине «але»: все буде йти не за планом. І ще одне «але»: якщо ви зважилися на якусь дію — дійте, скасувати рішення буде собі дорожче! Результат того вартий. Цей період характеризує наступний афоризм: «Все буде так, як повинно бути. Навіть якщо буде інакше». Будьте обережні з новими проектами: їх запуск може бути не зовсім вдалим.
14 — Місяць у будинку Риб 13.09.19 Один з кращих періодів для початку тривалої поїздки, у т. ч. ділової або закордонною. Головна умова, подорож має бути ретельно сплановано. Дні сприятливі для подорожей по воді та біля води. Важливо: уникайте поїздок, пов'язаних гористою місцевістю. Рекомендований ландшафт — рівнинна. Чудовий час для спільних поїздок з дітьми. Добре в цей день відвідати музеї, театри, картинні галереї, цирк, зоопарк. Вдалий час для активного, але не екстремального, відпочинку. В цілому, хороший період для всіх, хто в дорозі. Будуть результативними бізнес-поїздки для вирішення юридичних питань, поїздки, пов'язані з (само)освітою. Вдало пройдуть поїздки на конференції і громадські або політичні збори.
15 — Місяць у будинку Риб 14.09.19 повний Місяць.
Несприятливий період для початку поїздки.
16, 17, 18 — Місяць у будинку Овна 15.09.19
16.09.19
17.09.19

Сприятливий період для короткочасних поїздок: як ділових, так і пов'язаних з відпочинком/оздоровленням. Особливо вдалий час для тих, хто любить екстремальний відпочинок. Добре також в цей період опинитися якомога ближче до лісу. По можливості, відмовтеся від подорожей водним або повітряним транспортом. Любителям комфорту краще залишитися вдома. Під час ділових поїздок постарайтеся зберігати тверезість думки і раціональність мислення. В цей період кожна кома в документі, кожне слово в розмові, кожна подія грають свою роль. Якщо ви не впевнені, що розшифруєте всі знаки правильно, відкладіть ділові зустрічі краще на період, коли Місяць перебуває в будинку Тільця.
19, 20 — Місяць у будинку Тільця 18.09.19
19.09.19

Дуже сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком, комфортом, ділові. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. Загалом, якщо ви любите подорожі — короткочасна поїздка принесе вам задоволення. Якщо дорога вам в тягар — залишіться вдома. Досить вдалими будуть поїздки, пов'язані з нерухомістю і вирішенням майнових питань. Сприятливий період для поїздок, пов'язаних із укладанням нових контрактів, відкриттям філій і т. д. Але не навпаки: розрив або припинення будь-якої діяльності буде мати незворотні наслідки.
21, 22 — Місяць у будинку Близнюків 20.09.19
21.09.19

Хороший день для маленьких приємних подорожей з дітьми, у т. ч. своїм автомобілем. Наприклад, до бабусі і дідуся. Загалом, будь-сухопутні переміщення будуть комфортними. Допускається короткочасний переліт (але не більше). Вдалим буде відпочинок біля води або прогулянки навколо озера. Вдалий день для ділових поїздок, пов'язаних із зустрічами, переговорами, новими робочими контрактами.
23, 24, 25 — Місяць у будинку Раку 22.09.19
23.09.19
24.09.19
Місяць у будинку Раку — час для відвідання родичів або рідних місць. Добре пройдуть поїздки, пов'язані з сімейними справами, водою і рівнинною місцевістю. Допускається короткочасний переліт. Під забороною поїздки в гори. Всі бізнес-поїздки будуть вдалими. Ділові поїздки краще приурочити проведення презентацій або масових заходів.
26, 27 — Місяць у будинку Лева 25.09.19
26.09.19
Сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком або бізнесом. Це час відпочинку, спілкування і розваг, а не прийняття доленосних рішень. Особливо вдалими будуть романтичні поїздки для двох ближче до піщаним пляжам. Добре в цей час насолоджуватися ледачим пляжним відпочинком. Прийміть однак під увагу: Місяць у Леві пробуджує схильність до авантюризму, але дорога і бізнес не прощає молодецтва. Сприятливий період для коротких поїздок, пов'язаних з саме(освітою), з плануванням майбутніх проектів (за умови, що ви добре знаєте своїх бізнес-партнерів). Ділові поїздки краще поєднати з презентаціями або корпоративними заходами. Зверніть увагу: безрезультатними будуть поїздки, пов'язані з інвестиціями і нерухомістю.
28 — Місяць у будинку Діви 27.09.19 Не зловживайте поїздками, пов'язаними з водою або водним транспортом. В іншому чудовий день для подорожей, пов'язаних з відпочинком. У цей час добре вирушати в піші походи по горбистій місцевості. Єдина умова: поїздки повинні бути добре сплановані. Будьте обережні з діловими поїздками: це час рутинних справ, а не рішень. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
29 — Місяць у будинку Діви 28.09.19
Молодий місяць
Несприятливий період для початку поїздки.
1, 2 — Місяць у будинку Ваги 29.09.19
30.09.19
Несприятливий період для початку тривалих і спонтанних подорожей. Нейтральний день для ділових поїздок, пов'язаних з вирішенням рутинних питань, вирішенням конфліктних ситуацій, проміжними переговорами і зустрічами, з благодійністю. День підходить для добре спланованих короткочасних поїздок, турпоходів (1-2 дні) романтичних коротких подорожей, ділових коротких відряджень або поїздок до родичів. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.

Місячний календар поїздок і подорожей на січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, жовтень, листопад, грудень 2019 року підкаже, як уникнути проблем у дорозі.

Відео: Як вести себе в аеропорту? Інструкція від Шереметьєво і Першого каналу.