Хто такий мамин синок і чи варто зв'язуватися з таким чоловіком? Як розпізнати мамія: ознаки

У даній статті ми поговоримо про те, яких чоловіків називають матусиними синками і чи варто з ними пов'язувати своє життя.

Всіх жінок приваблюють чоловіки, які шанобливо ставляться до своєї матері. Це перша жінка в його житті і те, як він ставиться до неї, обов'язково відбивається на інших представниць прекрасної статі. От тільки коли чоловік мамин синок — це дуже погано. Давайте дізнаємося, як розпізнати такого чоловіка, ніж він гарний і чи варто боротися за нього.

Хто такий мамин синок?

Хто такий мамин синок?

Малюк і мама від природи тісно пов'язані. Коли дитина народжується, то він отримує від мами харчування, догляд і турботу. Чим дорослішою стає, тим сильніше на нього впливають стереотипи суспільства, які наказують, що хлопчик повинен бути розумним, залишатися мужнім незалежно від ситуації і ні від кого не залежати. На жаль, не завжди матері вдається зберігати тоненьку межу, що розділяє довіру і прихильність. Так, коли чоловік виростає, він отримує певний набір якостей, властивих для маминого синка.

Він дуже сильно прив'язаний до матері. Він завжди порівнює з нею інших жінок і, звичайно, вони програють у цій битві. І тут навіть не приймається в розрахунок привабливість і сексуальність.

Важливо відзначити, що ця риса характеру виявляється не відразу, а тільки тоді, коли ви постійно спілкуєтеся і вже починаєте довіряти один одному.

Матусині синки часто не впевнені, що їм дійсно потрібно одружуватися і міняти своє життя, бо з мамою зручно і комфортно, а з іншою дівчиною доведеться до цього звикати. Тут навіть неважливо, наскільки приємна йому дівчина, у будь-якому випадку йому буде складно.

Чому чоловік стає маминим синочком?

Чому чоловік стає маминим?

Зрозуміти, що чоловік страждає від подібної психологічної проблеми відразу неможливо. При першому знайомстві і не регулярному спілкуванні ви цього і не дізнаєтеся. Якщо у чоловіка є хоч якийсь досвід спілкування з жінками, то він розуміє, що має цей недолік. Крім того, мама і сам чоловік розуміють, що не всі дівчата зважаться на відносини з такою людиною. Причини появи такої залежності такі:

 • У дитинстві йому було важко спілкуватися з однолітками або вони знущалися над зовнішнім виглядом
 • Мати є владною жінкою і не здатна приймати чужу думку, виключно своє і все в будинку повинні його дотримуватися
 • Мати виражено схвалює будь-які вчинки сина, навіть якщо вони неправильні з точки зору моралі
 • Мати створює ілюзію, що вона постійно потрібна синові, причому кожній ситуації його життя

Як зрозуміти, що чоловік мамин синок: ознаки

Незважаючи на те, що відразу розпізнати мамія складно, але це можливо. Як правило, залежність від матері проявляється кількома ознаками:

 • Цитати матері. Якщо він постійно починає говорити зі слів «Мама каже...», то варто задуматися. Від нього ви точно не почуєте нічиїх інших висловлювань. Він завжди буде говорити про своєї матері і говорити про її думках, тому що вона знає відповідь на будь-яке питання, причому він завжди правильний.
Ознаки мамія
 • Її перше ім'я в списку дзвінків. Дуже часто, коли чоловік дуже добре спілкується матір'ю, тепло до неї ставиться і поважає, то це ставлення переноситься і на слабку стать. Так що нічого поганого в хороших відносинах немає. А ось якщо він постійно висить на телефоні і говорить з мамою, то, швидше за все, він мамин синочок. Мама такого чоловіка повинна знати все і про всіх навколишніх, а також вона постійно контролює його життя і рішення. Можливо, поки це для вас не проблема, а в майбутньому це може вилитися в роздратування і скандали.
 • Мама в курсі вашого життя, причому у всіх подробицях. Як правило, чоловіки і жінки повинні бути свої секрети і якісь особисті ситуації. Коли з'являється третя людина — мама, то відразу починаються проблеми. Мамій постійно розповідає все матері і вона знає про кожну дрібницю, навіть те, що відбувається у вашому ліжку. Можливо, спочатку вам буде не дуже важливо, що так відбувається, але постійне вмешивание вам швидко набридне.
 • Через неї проходить навіть його нижня білизна. На жаль, психологія мамія така, що він залишається дитиною в будь-якому віці і не поспішає дорослішати, точніше навіть не хоче. Він завжди впевнений, що мама про все подбає і у нього навіть не виникає в голові, що треба щось вдома зробити. Жінці, яка живе з таким чоловіком, залишається тільки співчувати. Якщо вона хоче прожити з ним довго і щасливо, то доведеться стати гарною заміною для мами за нього.
 • Він завжди на її боці. Якщо чоловік надто сильно прив'язаний до матері, то ви для нього вона завжди буде першою незалежно від ситуації. Якщо перед ним постане вибір, чиїми почуттями пожертвувати, то будьте готові до того, що він зробить його не на вашу користь. Навіть якщо мати буде не права, то він все одно буде стояти на її захист. Ви в цьому не винні, така його психологія.
 • Порівнює вас з матір'ю. Він завжди вас порівнює? Якщо ви постійно чуєте, що він робить порівняння між вами і матір'ю, то це явно вказує на прихильність матері. Особливість в тому, що якщо це відбувається, то ви точно не будете ніколи робити все так, як вона і у вас не вийде ідеально.
 • Її побажання — закон. Мамин синок може без докорів сумління зруйнувати всі ваші плани, якщо це потрібно його мамі. Всі її бажання, він виконує швидко і цю секунду, а ви можете і почекати. І навіть не здумайте скандалити. Адже тоді ви опинитеся черствою і бездушною, а його мама бідна і нещасна одна і ніхто крім нього їй не допоможе.
Син любить маму
 • Він уникає конфліктів і труднощів. Такі чоловіки не звикли нічого чинити опір. Вони до такої міри бояться конфлікту, що намагаються уникнути їх будь-якими способами. Точно також він колись поступав з матір'ю. Якщо вам потрібне термінове вирішення проблеми, то чоловік стає схожим на хлопчиська дитини. Все своє життя тільки й робить, що надходить як хоче мама, щоб не лаятися, а тому в суперечці він завжди мовчить.
 • Він не може приймати рішення самостійно. Коли стосунки матері і сина здорові, то чоловік може сказати тверде «ні» і наполягати на своєму. Якщо ваш партнер робить так, як каже мама, просто тому, що вона краще знає і взагалі її слово закон, то він точно мамин синок. Зазвичай такі чоловіки виявляються психологічно готовими до дорослого життя. Вони не вміють приймати рішення і навіть прості життєві рішення приймають тільки після ради мами.
 • Навіть після 30 він живе у матері і матеріально від неї залежить. Так як мама робить все, щоб дитина була від неї залежним, то і дорослішати він не поспішає. Часто він залежить від неї матеріально, навіть коли йому вже пора б обзавестися власною сім'єю. Чоловік навіть не уявляє, як може жити окремо, а якщо це і відбувається, то він все одно селиться поруч. Нерідко такі чоловіки не мають роботи, тому що їм здається, що всі посади їх негідним і чекають чогось дійсно грандіозної і стоїть на їхню думку.

Якщо ви побачили всі ці ознаки, то обирати, жити з таким чоловіком — тільки вам. При виборі тактики поведінки не варто навіть намагатися переключити його на себе від матері. Ви в цій битві обов'язково програєте.

Чи варто жити з маминим синочком?

Чи варто жити з матусині синочком?

Перш ніж приймати рішення, чи варто жити з таким чоловіком, подивіться реально на речі і подумайте добре, з чим вам доведеться зіткнутися. Це дозволить вам зрозуміти, чи готові до такого життя.

 • Мама для нього є кумиром, на якого він мало не молиться. Від вас чекають того ж, а тому ви повинні ставитися до свекрухи як і він. Її день народження і 8 березня є знаменним днем і в цей час його точно не буде поруч.
 • Чоловік може днями просиджувати у мами, розмовляючи про все, в тому числі і інтимне. Так що не варто дивуватися, якщо ви почуєте від свекрухи, якісь поради чи питання з приводу особистих ситуацій.
 • Маму ніхто не замінить, а от замість вас можна знайти варіант і краще.
 • Інтереси матері завжди понад усе. Ви опинилися в лікарні і вам терміново потрібно придбати ліки? Звичайно, чоловік поспішить допомогти вам, але якщо мати не встигне його попросити про щось. Якщо вона це зробить, то вам доведеться чекати довго.
 • Не дай вам боже посперечатися зі свекрухою. Адже тоді ви станете найгіршою на світі, причому і для чоловіка теж. Він вас стане звинувачувати, що ви погано ставитеся до його мами. А якщо вона ще зобразить, що у неї болить голова, скандалу не уникнути.
 • Свекруха може в будь-який час заглянути в гості, в будь-який час доби і на будь-який термін. Будьте готові до того, що вас будуть засуджувати. Не так ви готуєте, миєте, прибираєте. Ви можете намагатися скільки завгодно, але ніколи не зможете їй догодити.

Мамин синок чи варто зв'язуватися: переваги та недоліки

Переваги мамія

Коли у чоловіка подібна психологічна обстановка в сім'ї, то в основному жінки знаходять тільки мінуси. Відразу помітно, що у нього м'який податливий характер і він у всьому лояльний до матері. Мамин синок у відносинах виглядає як один великий мінус, але плюси теж можна знайти:

 • Він романтик. Так як чоловік переймає деяку частину жіночої натури, то він точно відчуває душевну організацію. Вони найчастіше підбирають правильні подарунки і для них найкращим варіантом є духи або квіти.
 • Поступливість. Він дуже легко змінює точку зору, якої дотримувався пару хвилин тому.
 • Велика турбота. Він завжди готовий прибігла на допомогу, якщо це потрібно.

Якщо ви вибрали такого чоловіка, то вам обов'язково потрібно приготуватися до того, що на вас в повній мірі будуть відображені всі наслідки життя з самої. До таких належать:

 • Він безынициативен. Всі важливі рішення доведеться приймати самостійно, так і не дуже важливі
 • Йому потрібна підвищена увага. Він як вередлива дитина
 • Думка мами — це закон і він не обговорюється
 • Відповідальність для нього чужа, а щоб її не брати на себе, він перекладає її на плечі жінки
 • Він боїться приймати рішення, тому що ніколи цього не робив

Чи можна перевиховати маминого синка?

Чи можна змінити маминого синка?

На думку психологів, такі чоловіки виростають в неповноцінних сім'ях, де психологічний комфорт порушений. Якщо мати владна жінка, то найчастіше вона розчарована в чоловіках. Так, батько теж може бути, але він бере участь у прийнятті рішень, радше номінально.

Мамин синок все життя вважає, що всі навколо нього крутиться і розуміє, що ніхто краще мами не вгадає його бажання. Якщо ви вирішили жити з таким чоловіком, то вам доведеться набратися терпіння і мати наступні якості:

 • Ви завжди повинні бути незворушними при спілкуванні з родиною
 • Будьте розважливими під час відносин і кожен крок робіть обережно і обдумано
 • Будьте терплячими, поки чоловік відвикає від матері

Взагалі, багато журнали стверджують, що спілкування з маминим синочком не має майбутнього. Нібито це назавжди і не передається перевиховання. Психологи не настільки категоричні і вважають, що не все втрачено. Безперечно, можна розірвати зв'язок матері і сина, але доведеться чекати і терпіти, адже це вкрай непросто. Щоб стати переможницею в цій битві, вам потрібно вести себе таким чином:

 • Не вести війну у відкриту. Ваш чоловік не повинен бачити, що ви відчуваєте неприязнь до його матері. Ніяких насмішок і образ бути не повинно. Переконайте його, що все добре, він не повинен ні про що здогадуватися.
 • Позначте межі особистого. Якщо у вас відсутній прямий конфлікт, то буде складно встановити межі особистого, куди матері вхід заборонено. Це складно, але цілком реально.
 • Врахуйте чужі помилки. Якщо ваш чоловік вже був одружений, то після розлучення він один раз вже зробив вибір на користь мами. Врахуйте це і не повторюйте таку помилку, тим більше що він ображений і насторожено ставиться до жінок.

Відео: Мамин синок? Як розпізнати в чоловікові маминого синка?