Квітень — який знак зодіаку? 20 — 21 квітня який знак зодіаку: Овен або Телець?

Який знак зодіаку панує в квітні? До яким знакам зодіаку люди, народжені 20 і 21 квітня?

Дана стаття буде присвячена другого місяця весни — квітня, а також знакам зодіаку, панівним в цьому місяці.

Квітень: який знак зодіаку для чоловіків?

 • Знак Овен — з 21 березня по 20 квітня
 • Знак Тельця — з 21 квітня по 21 травня
Квітневий чоловік-Овен
 • Квітень поділений на дві нерівні частини двома парнокопитними знаками зодіаку — Овном і Тельцем. Проте, не дивлячись на свою приналежність до досить схожих між собою тварин, ці два знака кардинально різняться між собою.
 • Чоловіки-Овни — дуже енергійні, цілеспрямовані, самозакохані і самовпевнені натури. Вони люблять панувати і не терплять влади над собою. Тільки сам Овен-чоловік є для себе авторитетом. Тільки його думка — єдино правильне для нього та інших. При чому, часто цього знаку зодіаку дійсно вдається переконати оточуючих у своїй правоті і нав'язати свою точку зору.
 • Однак, не завжди уявна самовпевненість є істинною рисою характеру чоловіка-Овна. Найчастіше за цією ширмою він приховує невпевненість у собі, комплекси і купу сумнівів.
 • Чоловіки-Овни — досить мрійливі і живуть в своїй реальності. Вони ставлять перед собою та іншими просто незвичайні завдання, і навіть чути не хочуть про неможливість їх виконання. Найчастіше, їх мрії дійсно нездійсненні, а для того, щоб хоч на крок до них просунутися Овну варто лише прислухатися до мудрої поради. Але це не той знак, який буде когось там слухати — у нього є своє бачення всього і відступати від неї він не збирається. А пішов би хоч один чоловік-Овен хоч одній раді, міг би менше набити гуль.
 • Що стосується розчарувань і життєвих невдач, то їх цей знак зодіаку переживає набагато легше інших. В той час, як інші знаки будуть відходити від провального справи, Овен вже буде наступати на такі граблі.
 • Чоловіки-Овни — дуже запальні натури. Досить найменшої непокори або незгоди з їх думкою, і вони тут же стають дратівливими і злі. Цю, таку негативну, рису характеру Овна компенсує його душа нарозхрист, товариськість і доброзичливість. До того ж цей знак може зарядити енергією та натхненням.
 • З віком чоловік-Овен переглядає свої відвертість і прямоту. Він починає більш виважено підходити до кожного кроку, вчинку й слова. Його очі, при цьому відкриваються і на його нереальні, нездійсненні мрії. З часом вони змінюються більш приземленими, здійсненними бажаннями.
Чоловік-Овен квітневий
 • У сімейних відносинах чоловіки-Овни також звикли тримати пальму першості. Їх супутниці повинні розуміти, з ким вони зв'язалися, і покірно витримувати всі ті гнівні витівки і скандали, до яких так звикли Овни.
 • Нагородою для подружжя Овна буде швидка його отходчивость і зміна гніву на милість. Ще одним неоціненним достоїнством цього знака зодіаку можна назвати просто щенячью відданість і чуйну опіку над своїми близькими.
 • Закоханість Овна-чоловіки — це не таємне почуття, яке він буде довго виношувати і ховати від усіх. Відчувши щось до жінки, представник цього знака зодіаку тут же приголомшить її своїми відчуттями і потребує відповідної реакції. Проте, в цьому-то і вся сіль. Занадто раптово відповівши взаємністю, дама ризикує втратити прихильність Овна, який настільки ж швидко хладеет, наскільки швидко закохується. При цьому, затягнувши процес визнання своїх почуттів, вона також може відштовхнути від себе свого шанувальника. Ідеальна модель поведінки — спочатку трохи побудувати з себе недоторку, пустивши в хід флірт і кокетування, а потім цілком віддатися почуттям.
 • Кохана Овна-чоловіки повинна бути видною дамою, завжди добре виглядає. Її зовнішність повинна захоплювати, як самого її обранця, так і оточуючих. При цьому, не варто відкривати своєму суженному всіх секретів своєї краси — йому зовсім не варто знати, скільки зусиль вона коштує.
 • Разлюбив, Овен-чоловік не буде відтягувати моменту розставання, так як йому в тягар облуда і брехня. Швидше за все, він тут же запропонує своїй обраниці розлучитися, запропонувавши при цьому по-джентльменськи хороші відступні.
 • Викривши кохану в зраді, чоловік-Овен не буде мовчати — він тут же висловить свої підозри і розірве відносини. Його гордість не дозволить йому бути обдуреним, адже це саме він повинен бути господарем становища, а не хтось інший.
 • Чоловіки-Овни вважаються прекрасними коханцями, хоча часом вони здатні сумніватися у своїй чоловічій силі. Найчастіше ці сумніви абсолютно не виправдані і надумані. Можливо саме з цієї причини в сексуальні партнерки цей знак зодіаку дуже часто вибирає собі скромних і невпевнених у собі дівчат. Тільки з ними він відчуває свою велич і панування ще більше.
Квітневий чоловік-Телець
 • Чоловіки-Тельці звикли вести розмірений, неквапливий спосіб життя. Вони ніколи не метушаться і нікуди не поспішають. Змусити їх робити швидше — завдання абсолютно нездійсненне. Представники цього знака ніколи нічого не будуть виконувати з-під палиці.
 • Проте, не дивлячись на настільки спокійне, несуетливую життя, чоловіки-Тельці ніколи ні в чому не потребують. Вони люблять комфорт і достатню кількість грошей. Сім'я Тільця ніколи не буде ні в чому відчувати потребу - її голова зробить все від нього можливе для цього. Це говорить про високої працездатності і прагненні цього знака.
 • Відпочивати чоловік-Телець любить на природі за активними або помірними заняттями
 • У будинку у Тельця повинні панувати достаток, чистота і затишок.
 • Чоловіки-Тельці — дуже сімейні й надійні люди. Тому представниці прекрасної статі просто мріють затягнути їх під вінець. Однак, це не так-то просто. Жодна жіноча хитрість не допоможе жінці цього зробити, поки Телець сам цього не вирішить. Він буде бачити наскрізь жінку, і не буде звертати увагу на всі її штучки, якщо вона йому не імпонує.
 • Чоловіка-Тельця складно назвати влюбчивым, але якщо вже це прекрасне почуття його спіткало, він не зупиниться ні перед чим. Представник цього знаку буде осаджувати свою обраницю подарунками та компліментами, при цьому всі його дії будуть просочені несподіваною турботою і трепетом.
Чоловік-Телець, народжена в квітні
 • Своїх жінок (дружину, дочку, маму) чоловік-Телець буде просто обожнювати. Цим жінкам рідко буде відмовлено в шикарних покупках і обновках. Для того він, Телець, і живе на цьому світі, щоб дозволити своїм ніжним створінням відчувати себе, як за кам'яною стіною.
 • Чоловіки-Тельці вважаються вірними супутниками життя, і від своїх других половинок вони вимагають того ж. Однак, їх обраницям іноді доводиться нелегко, так як ці власники ще й неймовірно ревниві і можуть самі собі надумати зраду там, де її зовсім немає. Якщо ж ревнощі Тельця буде ненадуманной, то його кривдникам доведеться несолодко.
 • При цьому, чоловік-Телець дуже рідко обмежує свої інтимні стосунки лише однією партнеркою за все життя.
 • Чоловіка-Тельця навряд чи назвеш великим умільцем в сексі — він не потребує особливої різноманітності. Однак, завдяки своїй чуттєвості та ніжності, він здатний подарувати справжнє задоволення своєї обраниці.
 • Супутницею життя чоловіка-Тельця може стати приваблива, розумна, вихована і цікава жінка. При цьому вона повинна бути ще й доброю господинею, і пристрасною коханкою.
 • В товаристві малознайомих чи незнайомих людей чоловік-Телець буде відчувати себе скуто і навряд чи зможе розташувати до себе. Але як тільки він потрапить в коло своїх рідних і близьких, його можна буде не впізнати — він відразу перетвориться у джерело знань, гумору і чарівності.

Квітень: який знак зодіаку для жінок?

Квітнева жінка-Овен
 • Знак Овен — з 21 березня по 20 квітня
 • Знак Тельця — з 21 квітня по 21 травня
 • На жінок, народжених у квітні, в незалежності від того, до якого знаку зодіаку вони належать — Овну або Тельцю, завжди буде помітний відбиток, пануючої в цей період, планети Венера.
 • Жінка-Овен — це безперервний потік енергії і дій. Вона ніколи не сидить без діла, її завжди скрізь видно і чутно.
 • Жінка-Овен — самовпевнена, пихата особа з товстим-товстим стрижнем всередині. Часом здається, що вона може робити все і за себе, і за інших. При цьому виконувати чиїсь команди або чекати від когось допомоги вона ніколи не буде і, в принципі, не вміє.
 • Сильний, чоловічий характер жінки-Овна не дає їй спокою ні вдень, ні вночі. Наскільки вона вимогливо ставиться до себе, настільки ж вона вимоглива і до оточуючих, а тим більше до підлеглих. Ненаситна жага контролю і всевладдя штовхає її регулярно моніторити роботу інших.
 • В сім'ї жінки-Овна головою може бути лише вона і ніхто інший. Не дивлячись на свою домінуючу позицію, вона є гарною матір'ю і господинею.
 • Супутником життя жінки-Овна повинен бути сильний духом і фізично чоловік, що дозволяє своєї улюбленої залишатися незалежною та регулярно захоплюється нею. Дуже часто представниці цього знаку так і не знаходять того гідного, тому і ведуть холостяцький спосіб життя. При цьому вони примудряються бути щасливими і гармонійними.
Квітнева жінка-Овен
 • Жінки-Овни віддають перевагу жіночому товариству чоловіче — тільки серед представників сильної половини людства вони відчувають себе, як у своїй тарілці. Чоловікам же така компанія зовсім не чужа, так як вони знаходять в дамах-Овнах гідних співрозмовників.
 • У любовних стосунках жінки-Овни не здають кермо правління — вони ніколи не дозволять чоловікові вибирати — вибір завжди залишається за ними. Свою жертву вони довго зачаровують, завойовують і лише тоді дозволяють їй бути обраною.
 • Не дивлячись на всю мужність свого характеру, жінка-Овен любить і цінує у відносинах романтику. Їй потрібні постійні прояви почуттів — вона повинна знати, що вона найулюбленіша і найпрекрасніша. Про це її обранцю потрібно регулярно їй повторювати. При цьому, сама нариватися на компліменти жінка-Овен не буде — не в її манері щось у когось просити.
 • Для жінки-Овна немає нічого страшнішого прохань, жалю і приниження. Вона ніколи не дозволить відчувати на собі жалісливий погляд, ніколи ні у кого нічого не попросить і, вже тим більше, ні про що не благати.
 • Жінка-Овен — вірний, надійний союзник і партнер. Від свого обранця вона буде вимагати того ж. Зрада або швидкоплинний флірт не пройдуть повз її всевидющого ока. Деколи псевдо-зради представниці цього знака вигадують самі, в силу характерною їм, часто абсолютно необґрунтованою, ревнощів.
 • В інтимній близькості жінки-Овни не поступаються свої лідируючі позиції — вони звикли приймати дарунки, а не розтрачуватися на них. Однак, таке відбувається лише у випадкових, мінливих зв'язках. Свого істинного обранця жінка-Овен буде всіма зусиллями чинити і догоджати.
 • Якщо говорити начистоту, то жінки-Овни, як правило, — одинаки. Їм складно знайти того чоловіка, який буде їх вартий. На їх шляху їм частіше трапляються немічні, безсилі чоловіки, які потребують опіки та ласки. Такі варіанти цих жінок вже точно не влаштують.
Жінка-Телець, народжена в квітні
 • Жінка-Телець — це межа мрій кожного чоловіка. Її позитивні якості просто не перелічити, але все ж можна спробувати це зробити.
 • Жінки-Тельці завжди оточені великою кількістю подруг, друзів та близьких. Все це відбувається в силу їх неперевершеного вміння вести бесіду — вони завжди уважно слухають свого співрозмовника, дають слушні поради і намагаються згладити нерівні кути у розмові.
 • Жінки-Тельці мають просто безмежним почуттям гумору, при цьому вони намагаються не ображати людей своїми жартами.
 • При зустрічі жінка-Телець буде завжди привітно і відкрито посміхається, що просто не може не підкупити будь-якого.
 • Завдяки своїй приголомшливої краси, почуття стилю в одязі і доглянутою фігурі жінки-Тельці ніколи не залишать байдужим жодного чоловіка. Але собі в супутники ці дами обирають лише найкращих — красивих, відомих і заможних чоловіків. Так, фінансове становище представника сильної статі завжди буде відігравати важливу роль для жінки-Тельця, адже вона любить красиві залицяння, дорогі подарунки і незвичайні визнання.
Квітнева жінка-Телець
 • Жінки-Тельці — чудові господині і дбайливі матері. В їхньому домі завжди панує затишок, чистота, гармонія і стиль. У своїх мамочках діти Тельців завжди бачать досвідченого порадника і впевнену опору. Як правило, жінки-Тельці стає другом для своїх дітей навіть в підлітковому віці їх нащадки мають до них великі повагу і любов.
 • Жінки-Тельці завжди себе контролюють — їх дуже складно вивести з себе. На всі зауваження у свою сторону вони або будуть покірно мовчати, або давати обґрунтовані отпоры. Однак, якщо регулярно і безпідставно робити випади в бік представниць цього знака зодіаку, можна нарватися на грубість і отримати в їх особі дуже небезпечного ворога.
 • Жінки-Тельці, не дивлячись на всю свою ідеальність, все ж мають одну слабкість — ревнощі. Вони можуть терпіти підозри у флірті з боку своїх обранців. Однак, їх терпіння не вічне — якщо представниця цього знаку втомиться від свого почуття ревнощів або ж воно підтвердиться, то їх супутнику доведеться пройти всі кола пекла — мабуть, ні знака, більш запеклої і нещадної в гніві.
 • Маючи естетичний смак і потяг до мистецтва, жінки-Тельці не терплять несмаку і в сексі. Заняття любов'ю з такою жінкою повинні бути бездоганні і нести цілий спектр насолод. При цьому, партнер Тільця також буде відчувати просто непередавані відчуття. Якщо ж подарувати такі емоції чоловік не здатний, то йому не по дорозі з представницею цього знака.
 • Жінки-Тельці — полігамні. Вони можуть уживатися одночасно з кількома партнерами і дорожити стосунками з кожним з них. Але якщо така жінка полюбить щирою, самовідданою любов'ю, то вона може стати взірцем вірності і моногамії.

20 квітня — знак зодіаку Овен або Телець?

Який знак зодіаку в народжених 20 квітня?
 • Народжені 20 квітня, люди належать до знака зодіаку — Овен.
 • Межа Овна і Тільця зробила таких людей досить складними особистостями. Їм властива надзвичайна вимогливість до себе і оточуючих. Народжені 20 квітня, Овни можуть, як їм здається абсолютно обґрунтовано, образити слабких, безсилих людей.
 • Прямолінійність і правдивість Овнів дуже часто відштовхує від них оточуючих. Порятунком у цій ситуації виступає лише зворушливість і і сентиментальність цього знака зодіаку, здатна стерти всі негативне враження від їх поведінки.
 • Народжені 20 квітня — дуже цілеспрямовані та наполегливі люди. Вони завжди йдуть до своєї мети, не зважаючи на обличчя, і, руйнуючи всі перешкоди.
 • Лідерські якості і відповідальність за своїх підлеглих часто грають з ними злий жарт — їх поважають оточуючі, але не розуміють рідні.
 • Такі, здавалося б, несумісні якості, як прагматичність і романтизм, роблять цих людей привабливими для суспільства.
 • Овни, народжені 20 квітня, мають просто недюженными силою волі і енергетикою. Спіткнувшись або опинившись на самому дні, вони не опускають руки, а з потрійним завзяттям беруться за підкорення колишніх і нових вершин.

21 квітня — який знак зодіаку Овен або Телець?

Який знак зодіаку в народжених 21 квітня?
 • З 21 квітня починається ера панування знака зодіаку — Телець.
 • Люди, народжені 21 квітня, наділяються просто нереальними здібностями, силою волі, енергією і завзятістю. Вони здатні досягати успіхів у всьому, за що б не взялися.
 • Є у, народжених 21 квітня, і одна маленька слабкість — пристрасть до смачної їжі. У цьому насолоді вони собі ну ніяк не можуть відмовити.
 • Ще одним якістю Тельців, не найулюбленішим їх близькими, є їх потреба у тривалому сні і обов'язковий відпочинок після ударних днів. Тільки так Тельці можуть відновити сили і зарядитися енергією.
 • Жінки-Тельці, що з'явилися на світ 21 квітня, в молоді роки цілком присвячують себе родині. Лише в зрілому віці вони починають відчувати бажання самореалізації та кар'єрного зростання.
 • Телята, народжені 21 квітня, дуже обережні у своїх контактах — їм властиво вибирати близькі люди лише настільки ж цільних, впевнених в собі і надійних натур, як і вони самі. Балакуни і хвалькуваті люди їм не попутники.
 • Народжені 21 квітня люди, як правило, займають керівні посади, обертаються у вищих колах і дбають про свою репутацію та авторитет.
 • Телята, народжені 21 квітня, є хорошими компаньйонами в стресових ситуаціях — вони залишаються холоднокровними і тверезо мислячими. Однак, в умовах жорсткого конфлікту спрогнозувати їх поведінку вкрай складно.

Знак зодіаку Овен: Відео

Знак зодіаку Телець: Відео