Як намалювати ведмедика Тедді олівцем: ведмедик Тедді з квіткою, з сердечком, малюнок мишка Тедді для початківців. Як намалювати ведмедика Тедді на нігтях: опис

Ведмедик Тедді: як намалювати олівцем, фарбами?

Якщо ви вважаєте, що намалювати красивий малюнок зможете тільки після кількох років тренувань і сотні замальовок, то ви помиляєтеся. Слідуючи спрощеним методам створення картинок, які ми для вас підібрали, ви не тільки впораєтеся зі складних, на перший погляд, процесом малювання, але і зможете навчити цьому дитину.

Як намалювати ведмедика Тедді з квіткою: поетапне керівництво малювання простим олівцем

 • Відкриваємо декілька хитрощів, завдяки яким перенести вподобане зображення ведмедика Тедді на папір буде набагато простіше. Складності можуть виникнути на етапі малювання мордочки. Однак не варто зупиняти роботу.
 • Ми докладно розповімо вам, як перейти до наступного кроку. Навіть не маючи особливих знань або вмінь, ви оволодієте навичками малювання, доступними навіть для дітей. А під вашим чуйним керівництвом, ваша дитина запросто зробить свій перший малюнок добре знайомого і улюбленого образу — ведмедики Тедді.
Ведмедик тедді і солодощі

 

Які ж прийоми ми будемо використовувати при малюванні?

 • Додавати потрібні лінії по проведеним заздалегідь контурів геометричних фігур.
 • Будемо використовувати зошитові листи (в клітину).
 • Скористаємося готовими схемами
 • Усе це допоможе нам добитися бажаного результату – отримати естетичний малюнок, дотримуючись пропорції і не використовувати багато зайвих допоміжних ліній.

Класичний Тедді – це сірий ведмедик з яскраво вираженими швами і латками. В лапах у мишка можуть бути всілякі предмети: іграшка, ромашка або велике серце. Завдяки латкам, цей образ іграшкового ведмедя став впізнаваним.

Ведмедики тедді

Малюємо ведмедика з квіткою

 • Прямими лініями без натиску на простий олівець окреслюємо межі майбутнього малюнка. Після цього проводимо дві окружності голови і тулуба. Коло для голови ділимо прямою лінією на дві половини – верхню і нижню.
Малюємо дві окружності
 • Проводимо ще одну розділову лінію — вертикальну. У нас повинна вийти фігура у вигляді хреста. Завдяки цим допоміжним лініях ми зможемо симетрично розташувати інші елементи мордочки ведмедя.
Проводимо допоміжні лінії
 • Трохи відступивши від горизонтальної лінії, проводимо короткий відрізок. Це буде верхній контур мордочки ведмедика. Намічаємо короткими кривими вуха ведмедя. Додаємо лапки. Зверніть увагу: нижня частина лапок трохи закруглюється, що надає кінцівки мишка клишоногості.
 • Переходимо до промальовуванні мордочки. Домальовували овал під горизонтальною допоміжною лінією, продовжуючи проведений раннє відрізок. Всередині цього овалу малюємо ще один – поменше. Це буде ніс ведмедика.
Малюємо мордочку і лапки
 • Над носом прямо на горизонтальній лінії малюємо дві маленькі кола. Це будуть очі ведмедика. Щоб малюнок мишка вийшов милим і зворушливим, краї цих кіл опускаємо трохи вниз.
Додаємо важливі деталі
 • Зліва домальовували латку. Витираємо допоміжні лінії. Домальовували відсутні деталі: латку на животі з рідкісними стібками у вигляді рисок, шви на голові, щоках і голові ведмедика.
Домальовували пелюстки
 • Малюємо стебло ромашки в лапі ведмедика. Додаємо овал – серцевину. Домальовували пелюстки. Розташовуємо їх по колу. Прикрашаємо.

Як намалювати ведмедика Тедді з сердечком?

Малюнки, де милі звірятка або янголята притискають до себе велике серце, — відмінний варіант подарунка на День Закоханих, День Ангела, та й просто без приводу, щоб порадувати близьку людину. Адже неможливо залишатися байдужим, дивлячись на зворушливий малюнок маленького ведмедика.

Поради:

 • Щоб намалювати який-небудь предмет в лапах у мишка, потрібно зобразити кінцівки трохи висунутими вперед. Контур серця малюється стандартним. Незважаючи на схематичне зображення серця, виглядає вельми оригінально в пухнастих лапах мишка.
 • Якщо малюнок з серцем ви вважаєте банальним, то зобразіть у лапах у мишка подарунок, перев'язаний блискучою стрічкою. Також можна намалювати букет квітів або один великий квітка, кілька повітряних куль. Останній варіант – найбільш простий у виконанні: малюється ниточка, а зверху додається овал або круг – кулька.

Малюємо поетапно ведмедика Тедді з серцем простим олівцем

Крок 1:

 • Починаємо з простих начерків, завдяки яким ми зможемо правильно побудувати композицію майбутнього малюнка Тедді з величезним серцем. Проводимо лінії контуру серця. Воно займає більшу частину переднього плану на малюнку. На задньому плані проводимо легкими лініями начерк тіла і голови ведмедика. Пам'ятаємо про те, що тиснути на олівець не потрібно.
 • Уточнюємо контур серця, намагаючись малювати плавними рівними лініями. Головне, не виходити за межі раніше змальованого контуру.
Легкими контурами намічаємо початкові лінії
Уточнюємо контур серця

Крок 2:

 • Переходимо до малювання контуру голови ведмедика. Домальовували маленькі вуха.
 • Настала черга промальовування мордочки ведмедя. Тут у класичного Тедді зазвичай красуються латки з нерівними швами. Це характерна риса таких ведмедиків. Тому обов'язково промальовуємо всі дрібні деталі. Уточнюємо контур носика ведмедики і маленьких оченят.
Уточнюємо контур тіла ведмедики
Малюємо ніс, очі і латочку

Крок 3:

 • Промальовуємо контур тулуба, лапок грушки, в яких ведмедик тримає серце. Знову додаємо мишка ефект зістареної шляхом промальовування швів на клаптику-заплатке.
 • Малюємо трохи клишоногі лапки ведмедя. Не забуваємо про те, що ведмедик у нас старенький, а, значить, в деяких місцях сильно протерся. Тому для кращого збереження його трохи заштопали. Покажемо ці шви кількома штрихами.
 • Фінальні штрихи – рідкісні штрихи уздовж всього тіла і голови ведмедики, які додадуть іграшці пухнастий вигляд. Щоб передати всю плюшевість Тедді, малюємо штрихи, орієнтуючись на оригінал картинки.
Малюємо лапу і шви на ній
Малюємо задні лапи
Малюємо задні лапи
З допомогою коротких штрихів позначимо шерть ведмедики
 • Тепер залишилося тільки прикрасити ведмедика сірим кольором, мишкін ніс – блакитним, а серце – червоним.
Розмальовуємо малюнок

Деякі тонкощі малювання ведмедики Тедді простим олівцем:

 • Перевагами малювання простим олівцем є те, що будь-яку помилку можна виправити, лише скориставшись гумкою.
 • Щоб надати зображеним на картинці предметів обсяг, додаються тіні – штрихові лінії. Початківець художник за допомогою світлотіні може зробити малюнок тривимірним або неабияк зіпсувати зображення. Адже не завжди вдається правильно нанести тонування.
 • Намалювати ведмедика Тедді можна і крейдою на мольберті. Промальовуванні гри світла і тіні і в цьому випадку приділяється увага. Завдання в будь-якому випадку залишається однією і тією ж – сформувати повноцінне зображення ведмедика. Навіть при використанні простих ліній, картинка вийде вельми цікавою і незвичайною. Треба тільки бути уважним і переносити лінії згідно з оригіналом.
 • Малювати ж тушшю набагато складніше. Адже в цьому випадку необхідна максимальна точність ліній. Малюнок, виконаний тушшю, безумовно, виглядає досить барвистим, однак, у процесі малювання один невірний мазок може зіпсувати всю картинку.
 • Тому, перед тим, як починати малювати ведмедика Тедді фарбами або тушшю, потренуйтеся проводити потрібні лінії простим олівцем, набийте руку.

Важливо: ще однією складністю при малюванні іграшок може стати необхідність продемонструвати фактуру м'якою шерсткою. Щоб усім було зрозуміло, що на картинці плюшевий ведмедик, виконуйте малюнок спрощеними лініями.

Тедді з серцем

Цікавий факт: іграшки, виконані в техніці Тедді, стають об'єктами колекціонування. Захоплює тема створення Тедді як любителів, так і професіоналів. У різних музеях, розкиданих по світу (їх близько 20), плюшеві ведмеді є експонатами, їх розігрують на спеціальних аукціонних торгах. Одного з найдорожчих ведмедиків Тедді продали на подібному аукціоні за 90 тисяч доларів.

Відео: Як намалювати ведмедика Тедді з сердечком олівцем?

Як намалювати ведмедика Тедді на нігтях?

Дизайн нігтів починається після обробки нігтьових пластин:

 • Видаляється старе покриття. Проводиться обробка краю нігтьової пластини. Надається потрібна форма і довжина, знімається кутикула. Далі на нігті наноситься базове покриття і шар кольорового лаку. Після того, як основа висохне, можна приступати до малювання Тедді на кожному ноготке.
 • Починаємо з голови. Для ведмедика беремо акрил сірого кольору. Білим кольором малюємо мордочку, а чорним промальовуємо дрібні деталі – ніс і очі.
 • При відсутності чорного кольору, можна скористатися темно синім. Домальовували шапочку і шарф акрилом рожевого або світло-блакитного кольору. Чорним кольором обводимо контури. Коли малюнок мишки буде готовий, покриваємо нігтьову пластину шаром закріплювача.

Важливо: малюнок ведмедики Тедді на нігтях буде виглядати привабливіше, якщо пропрацювати ретельно і акуратно дрібні деталі.

Ведмедик тедді: манікюр в рожевих тонах
Ведмедик тедді: манікюр
Тедді: манікюр з сердечками
Тедді: новорічний манікюр

Відео: Teddy Bear NailArt