Як дізнатися і сплатити заборгованість у судових приставів по прізвища, імені, по батькові онлайн? Судові пристави: як перевірити заборону на виїзд за кордон? Можуть пристави позбавити водійських прав?

Як судові пристави стягують борги з громадян? Читайте інформацію у статті.

Зміст

У кожного автовласника може виникнути така ситуація, потрапляючи в яку доводиться нехтувати правилами дорожнього руху. В окремих випадках це відбувається усвідомлено, а в основному — ні.

  • Часто із-за таких ситуацій автовласник отримує штрафи. Але не завжди він знає про накладені штрафні санкції. Це може відбуватися із-за того, що людина живе не там, де прописаний або повідомлення про заборгованість прийшло випадково хибною адресою не тому одержувачу.
  • Якщо штраф не сплатити своєчасно, то справа передається до суду, а суддя після винесення вердикту, віддає справу приставам.
  • Вони повинні шукати боржника і стягувати з нього необхідну суму.
  • Чи можна дізнатися заборгованість у судових приставів через інтернет, і як? Яким чином відбувається процес стягнення і як можна оплатити заборгованість? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в наведеній нижче статті.

Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафів і аліментів за прізвищем, ім'ям, по батькові онлайн?

У глобальній мережі є сайт судових приставів. Перейти на нього можна за цим посиланням. Цей ресурс розроблений для того, щоб користувачі могли отримувати дані про те, значаться на їх прізвища невиконані рішення суду чи ні. На цьому ресурсі відображаються відомості не лише по штрафним санкціям, але і за аліментника, боргів по оплаті ЖКГ та інше. Оперативно і легко ви можете дізнатися всю необхідну інформацію про судових приписах.

Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафів і аліментів за прізвищем, ім'ям, по батькові онлайн? Інструкція:

На головній сторінці сайту є перелік сервісів, які доступні користувачам. Натисніть на першу активну посилання, як показано на картинці вище — «Банк даних виконавчих проваджень».

Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафів і аліментів за прізвищем, ім'ям, по батькові онлайн?
Знайти».
Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафів і аліментів за прізвища, імені, по батькові?

Якщо штрафів і аліментів за потрібною людиною не числиться, то з'явиться графа вгорі зеленого кольору з інформацією про те, що за запитом нічого не знайдено.

Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафів і аліментів за прізвищем онлайн?

Також можна здійснювати пошук за реєстром виконавчих проваджень, активне посилання на цей розділ також знаходиться на головній сторінці.

На сторінці, що відкриється, вкажіть свої дані і регіон. Натисніть «Знайти». Також ви можете зробити розширений пошук, натиснувши на відповідну кнопку. В цьому випадку доведеться ввести номер розшукової справи і вказати об'єкт розшуку.

Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафів і аліментів за прізвища?

Після цього з'являться дані про боржника або ви побачите зелену графу, якщо інформація відсутня.

Як дізнатися заборгованість у судових приставів по штрафах і аліментах: результат

Як сплатити заборгованість у судових приставів: способи

Сплатити кнопкою на самому сервісі.

Система знайшла в банку даних виконавчих проваджень вашу заборгованість. Інформація з'явилася у вигляді таблиці. В одному з стовпців є кнопка жовтого кольору «Оплатити». Натисніть на неї.

Як сплатити заборгованість у судових приставів: способи

Вам буде запропоновано кілька варіантів оплати з різних платіжних систем і банків. Вибирайте зручний спосіб і натисніть на іконку з активним посиланням.

Як сплатити заборгованість у судових приставів?

Важливо: За переклад вам доведеться заплатити комісію від 2,5 до 3,5%, крім Ківі. З системи Ківі можна оплатити штрафи та інші заборгованості без комісії.

Якщо у вас є карта Ощадбанку, то скористайтеся можливістю оплати через інтернет-банк. Зайдіть в Особистий кабінет і знайдіть рядок з оплатою штрафів у вкладці «Платежі та перекази».

Через мобільний додаток.

Мобільний додаток». Натисніть на неї.
Як сплатити заборгованість у судових приставів через мобільний додаток

Перед вами з'явиться опис цього додатка і три версії для скачування. Вибирайте і починайте завантаження та установку.

Як сплатити заборгованість у судових приставів: установка програми

Після установки програми на телефон, здійснюєте оплату в два кліка через електронні платіжні системи — швидко і зручно.

Оплата через термінал.

Термінали є в банках, аеропортах, на вулицях і навіть у територіальних відділах ФССП. Натисніть вкладку «Сплатити штрафи», вказуйте номер виконавчого провадження та суму з урахуванням комісії, і вносите гроші в купюроприймач апарату.

 Оплата в банківській установі по квитанції.

На сайті ФССП є опція «Квитанція». Ви її побачите, коли з'явиться інформація про наявність заборгованості. Роздрукуйте на принтері та оплатіть в будь-якому банку.

Як сплатити заборгованість у судових приставів: квитанція для оплати

Як пристави стягують борги з фізичних осіб?

Як пристави стягують борги з фізичних осіб?

Судові пристави вживають заходів до боржників, описані в Законі «Про виконавче провадження». Цих заходів багато, але найбільш поширених кілька. Ось приклади стягнення боргів з фізичних осіб:

  • З заробітної плати. Боржник повинен бути влаштований на роботу офіційно, тоді судовим приставам не складе труднощів знайти людину по базі даних.
  • Стягнення майна, грошей і цінних паперів. Судовий пристав має право виселити боржника з житлової площі. Але ця міра має місце бути, якщо сума боргу велика.
  • Заборона на виїзд за кордон. Такий захід також часто використовується, хоча багато людей думають, що судові пристави не мають право накладати подібні заборони.

Порада: Судові пристави можуть вдатися до різних мір покарання, і всі вони в рамках Закону. Тому стежте за наявністю заборгованості та своєчасно її оплачуйте.

Можуть пристави позбавити водійських прав?

Можуть пристави позбавити водійських прав?

Судові пристави: як перевірити заборону на виїзд за кордон?

Судові пристави: як перевірити заборону на виїзд за кордон?

Заборона на виїзд за кордон — це самий неприємний казус, особливо, під час відпусток. Судові пристави накладають заборону, якщо сума боргу перевищує 10 тисяч рублів. Якщо ця сума буде менше, ніхто не має права заборонити вам їхати відпочивати.

Як перевірити заборону на виїзд за кордон? Це буде доступно при використанні декількох способів:

  • На сайті ФССП. Зайдіть в базу реєстрів, введіть своє прізвище і починайте пошук. Якщо висвітиться зелена рядок з написом, що боргів за вами немає, значить, все нормально. Якщо з'явиться номер виконавчого пр-ва, покваптеся заплатити штраф. Також ви можете особисто відвідати відділення ФССП з паспортом і дізнатися необхідну інформацію у судового виконавця.
  • На сайті ИФНС. Для цього створіть Особистий кабінет з логіном і паролем, виданими в ИФНС. У Особистому кабінеті відображається вся необхідна інформація.
  • На сайті держпослуг. На цьому ресурсі також потрібно пройти процедуру створення Особистого кабінету. Потім зайдіть на сторінку МВС у відповідній вкладці. Знайдіть рядок «Виписані штрафи», введіть номер водійського посвідчення, номер машини і натисніть «Пошук». На наступній сторінці перед вами відкриються всі неоплачені штрафи.

Своєчасно сплачуйте свої штрафи, щоб не доводити наявність заборгованості до судового провадження, і тоді у вас не буде заборон на виїзд за кордон, і ви збережете свої заощадження.

Відео: Судові пристави, виконавче провадження, стягнення боргів