Як скасувати або змінити замовлення на Asos? Протягом якого часу можна скасовувати замовлення на Asos, оформлені поштовою доставкою і кур'єром?

Невелика стаття про скасування замовлення на Asos: чи можна відмінити замовлення на Асос і як це зробити?

Необхідність скасування замовлення може виникнути в багатьох випадках. Наприклад, якщо ви раптом різко передумали купувати річ, або знайшли те, що вам подобається більше. В таких випадках служба підтримки Asos йде назустріч своїм клієнтам.

Протягом якого часу можна скасовувати замовлення на Asos, оформлені поштовою доставкою?

Скасувати замовлення на Asos, за умови, що оформлена доставка поштою реально. Кнопка відміни замовлення знаходиться у вашому Особистому кабінеті поряд з останнім замовленням.

Важливо! Скасувати замовлення поштою на сайті Asos можливо, за умови, що з моменту оформлення замовлення минуло не більше 60 хвилин.

Кошти за скасований товар вам повернуть у будь-якому випадку. Якщо відбулося списання коштів з картки, то швидше за все їх банк зарезервував для здійснення покупки. У таких випадках банк зобов'язаний «розморозити» ваші кошти протягом 10 або 30 робочих днів.

Протягом якого часу можна скасовувати замовлення на Asos, оформлені кур'єром?

Замовлення, оформлені кур'єрською доставкою можливо скасувати лише протягом 30 хвилин з моменту оформлення. Після цього замовлення скасувати буде неможливо. Однак, якщо ви його вже оплатили, то вам залишається тільки дочекатися отримання замовлення і оформити його повернення. На щастя, для цього не обов'язкова наявність шлюбу речі. Ви можете повернути товар, навіть якщо вам не підійшов колір.

Поставтеся до вибору відповідально товару

Чи можна змінити замовлення на Asos?

Змінити замовлення на сайті Asos не можна, але можна його скасувати у Особистому кабінеті протягом 30 хвилин для доставки кур'єром та протягом 60 хвилин, якщо ви вибрали доставку поштою.

Процедура скасування замовлення на Asos

Дана процедура дуже проста і включає в себе кілька кроків. Щоб скасувати замовлення, потрібно зробити наступне:

  1. Зайти на сайт Asos.
  2. Перейти в Особистий кабінет.
  3. Знайти останнє замовлення.
  4. Переконатися, що поруч із замовленням активна кнопка «Скасувати замовлення». Кнопка активна протягом 30 або 60 хвилин в залежності від обраної вами доставки.
  5. Натиснути кнопку скасування замовлення.
  6. Підтвердити скасування замовлення.

Якщо ви все зробили вірно, то замовлення буде скасовано.

Контактні дані Asos

У разі виникнення питань, рекомендуємо звернутися в службу підтримки Asos. Знайти її ви зможете за цим посиланням:

Відео: Як зробити замовлення в інтернет-магазині ASOS.COM?