Можна розплачуватися за покупки дебетовою карткою банку на Алиэкспресс? Чи можна оплатити замовлення на Алиэкспресс дебетовою карткою Ощадбанку, Тінькофф Алиэкспресс?

Стаття про те, як заплатити за покупку на Алиэкспресс дебетовою карткою.

Алиэкспресс — величезна онлайн-майданчик, де придбати товар часом можна набагато дешевше, ніж в оффлайн магазинах. Багатьох цікавить, чому ціна на товари на Алиэкспресс така низька. Тут слід врахувати два фактори: частоту здійснення замовлень і відсутність необхідності в оренду приміщення під сам магазин.

Оскільки все відбувається онлайн, пропадає необхідність оплати готівкою. Для виплати вартості товарів використовують картки, мобільний платіж, електронні гаманці. У цій статті ми розповімо вам, можна розплачуватися дебетовою карткою на Алиэкспресс і як саме це зробити.

А якщо ви новачок і у вас немає облікового запису на Алиэкспресс, рекомендуємо до ознайомлення дану статтю, в якій детально описана процедура реєстрації нового користувача.

Платити карткою дуже зручно

Можна розплачуватися за покупки дебетовою карткою на Алиэкспресс?

Дебетова карта служить для оплати будь-яких покупок. Вона підходить і для онлайн-платежу, і для здійснення покупок оффлайн. Алиэкспресс приймає дебетові карти наступного типу:

  • Visa
  • MasterCard
  • Maestro

Далі докладно розповімо про здійснення покупок онлайн за допомогою дебетової картки.


Чи можна оплатити замовлення на Алиэкспресс дебетовою карткою Ощадбанку, Тінькофф Алиэкспресс?

Оплатити замовлення на Алиэкспресс дійсно можна за допомогою дебетової картки різних банків. Надійніше і швидше за все проходять оплату замовлення, зроблені через карти Ощадбанку.

У банку Тінькофф є спеціальні карти для Алиэкспресс. Здійснювати покупку за ним вигідніше, ніж по звичайних картах. Більше про картах для Алиэкспресс ви дізнаєтеся з цієї статті, написаної авторами нашого сайту.

Так виглядає карта Тінькофф для Алиэкспресс

Оплата товару на Алиэкспресс дебетовою карткою: інструкція

У цій частині статті ми розповімо, як же все-таки швидко і легко оплатити замовлення на Алиэкспресс за допомогою дебетової картки.

Отже, ви зайшли на сайт Алиэкспресс. Використовуючи фільтри і ключові слова знайшли товар, який ви бажаєте замовити.

Крок 1

Далі ви обираєте колір моделі і розмір, якщо це можливо. Натискаєте «Купити зараз».

Крок 2

Після цього ви потрапите на сторінку оплати. Там вам запропонують вибрати адресу доставки, перевірити правильність введених даних, а також спосіб оплати. Нас цікавить саме оплата картою. Тому перегорніть сторінку до упору вниз і виберіть «Використовувати іншу карту», якщо у вас не заповнено поле «Карти» у профілі. Якщо заповнено — виберіть одну з прикріплених карт.

Заповніть всі поля (номер картки, строк дії, код безпеки, ім'я та прізвище власника) та натисніть «Готово».

Крок 3

Перевірте введені дані і натисніть кнопку «Підтвердити і оплатити». Якщо у вас є купони, на цьому кроці ви зможете їх застосувати. Підсумкова сума буде вказана внизу сторінки з урахуванням усіх знижок.

Крок 4

Вам залишається дочекатися проведення оплати банком. Зазвичай це займає не більше 72 годин.

Також рекомендуємо ознайомитися з наступним відео, в якому також наводиться інструкція з рекомендаціями по оплаті дебетовими картами замовлень з Алиэкспресс.

Відео: Як оплачувати замовлення на Алиэкспресс через карту?