Змова на цукор — вірний спосіб «підсолодити» життя!

Щоб досягти бажаної мети багато людей звертаються до магії. У даному матеріалі мова піде про використання змови на цукор.

Вважається, що цукор – це речовина, яка, з одного боку, необхідно людині для його нормальної життєдіяльності, а з іншого – є справжнім білим отрутою. Істина, напевно, десь посередині, тобто і об'їдатися солодким кристалами напевно не варто, але і повністю відмовлятися від них вкрай небажано.

Але існує і третій «цукровий» аспект, про який знають далеко не всі. Виявляється, цукор — як кристалічна структура — дуже добре вбирає в себе всілякі змови і протягом століть успішно використовується в магічних практиках – як на благо, так і на шкоду людині.

Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі декілька прикладів, як за допомогою звичайного цукру можна притягнути у своє життя удачу, здоров'я і багатство.

Цукор: магія і прикмети

Цукор – це один з тих продуктів, які широко використовуються по всьому світу – як у побуті, так і в окультних практиках. Згадки про нього можна зустріти в переказах і легендах, міфах і всіляких приказках, а також – у змовах та описах ритуалів.

Ось один із свіжих прикладів, що підтверджують зазначену інформацію. Тільки недавно англійські вчені з подивом виявили, що у віруваннях африканців з приводу загоюють властивостей цукру, є раціональне зерно. В ході досліджень з'ясувалося, що цукор, який потрапляє в рану, сприяє її активному загоєнню завдяки знищенню хвороботворних організмів і очищенню пошкоджень.

  • У народі помічено, що розсипалися кристалики цукру пророкують пристрасть і величезне щастя (за аналогією з розсипаною сіллю, яка загрожує сварками і скандалами).
  • До речі, уберегтися від руйнівної дії просыпанной солі можна за допомогою того ж цукру, кинувши три солодких щіпки поверх розсипаних солоних кристаликів.
  • А якщо ви випадково підсолодіть, наприклад, яєчню, то незабаром несподівано розбагатієте.

Таких прикладів побутової магії з використанням цукру – незліченна безліч. А нижче ми розглянемо більш складні ритуали на залучення удачі, багатства і здоров'я за допомогою солодкого чарівництва.

Змова на цукор, щоб процвітала торгівля

Якщо ви займаєтеся торгівлею і хочете, щоб як можна більше людей купували ваш товар, то спробуйте зробити невеликий ритуал за допомогою звичайного цукрового піску – і ви будете вражені різким збільшенням обсягу ваших продажів.

  • Варіант перший. Для ритуалу вам знадобиться зовсім небагато цукру (близько щіпки), який потрібно взяти правою рукою (обов'язково ввечері, коли стемніє) і, вставши посередині свого торгового приміщення, тричі повторити наступні слова:
Для торгівлі

Коли магічні слова тричі прозвучать, потрібно розсипати цукровий пісок по трохи в кожному кутку і по кожній стінці. На різке зростання прибутку ви можете розраховувати вже з наступного ранку!

  • Варіант другий. Підходить для людей, готових грунтовно попрацювати для досягнення високих торговельних показників. Отже, для чародійства вам знадобляться осикові дрова і цукор у вигляді рафінаду.

Глухої ночі слід розпалити піч або камін за допомогою заготовлених полін, заклавши в піддувало два шматочки цукру.

Дочекайтеся, щоб полум'я загучало, і починайте творити змова на цукор:

Для людей

Коли магічні слова вимовлені, слід дочекатися, щоб полум'я згасло, і обов'язково правою рукою вийняти цукор, не очищаючи від нагару і попелу. Чарівний рафінад покладіть прямо на робочому місці – і у вас просто відбою не буде від клієнтів, так і бізнес в цілому буде процвітати.

Змова на цукор на удачу

Для залучення удачі цукру знадобиться більше, ніж у попередньому ритуалі – приблизно півкіло.

Цукровий пісок треба засипати в скляну півлітрову банку, вставити в нього ложечку і плавно, круговими рухами за годинниковою стрілкою, повторювати наступний змову:

Фортуна посміхнеться

Після того, як магічні слова вимовлені, цукор потрібно використовувати за прямим призначенням – тобто вживати в їжу всією родиною. Причому час проведення ритуалу в даному випадку не грає абсолютно ніякої ролі.

Змова на цукор для багатства

Перед проведенням ритуалу на залучення багатства слід провести попередню підготовку. Для початку гарненько подумайте і дуже детально розпишіть на папері за списком всі ті матеріальні блага, яких ви потребуєте.

Готовий список слід акуратно скласти і покласти в чисто білий паперовий конверт, туди ж розмістити грошову купюру (будь-якої гідності і в будь-якій валюті) і присипати все це цукровим піском.

Коли запечатаний конверт, вимовте наступний магічний текст:

Для достатку

Якщо ви послідовно виконали всі перераховані вище дії, то стали щасливим володарем могутнього амулета, який слід або постійно носити з собою, або заховати будинку.

Коли всі записані вами цілі будуть досягнуті, конверт потрібно буде розкрити, присипаний цукром список спалити і розвіяти отриманий попіл за вітром.

Змова на цукор, щоб любов була міцною

Солодкий приворот допоможе зміцнити любов або запалити її в предметі ваших солодких мрій. Вважається, що він не тягне за собою таких серйозних кармічних наслідків, як звернення до чаклунів.

  • Для солодкого привороту вам знадобляться п'ять воскових свічок (які продають в церкві), червоне покриття на стіл (скатертину або відріз тканини), золоте блюдце і трохи рафінаду.
  • Якщо всі перераховані вище предмети вже заготовлені, то вам залишилося лише дочекатися зростаючої фази Місяця, застелити стіл червоним покривалом і розставити на ньому п'ять свічок у формі серця. Підготовлені кубики рафінаду покладіть на золоту тарілочку і помістіть її всередину серця зі свічок, які після цього слід запалити.

Уважно вдивляючись у коливні вогники воскових свічок, спробуйте зануритися в подобу медитації, думаючи про предмет вашої любові і розслабляючись. Не забувайте тричі повторити чарівний змова – плавно і співуче:

На любов

Закінчивши промовляти приворот, не відводьте погляду від вогників, поки свічки не догорять до кінця, мріючи про щасливе спільне життя з вашим обранцем чи обраницею. А потім лягайте в ліжко і постарайтеся швидше заснути, щоб вже на наступний день потайки підсунути вашій другій половинці енергетично заряджений рафінад.

На любов

Годуєте свого коханого або кохану чарівним цукром протягом декількох днів – і ніхто і ніщо не зможе вас розлучити.

Тільки гарненько подумайте, чи потрібно проводити цей потужний ритуал. Адже зворотної сили приворот не має!

Відео: Цукровий змова для удачі