Дзеркальна захист людини і будинки від пристріту і псування: як провести ритуал самостійно?

Щоб захистити себе і будинок від негативу, використовуйте дзеркала. Детальна інструкція наведена в статті.

Дзеркало є предметом, який ми використовуємо щодня, але навіть не замислюємося про його значення. Дзеркала відносять до магічних інструментів.

Професійні цілителі стверджують, що при знятті псування, все передається виконавцю. Його починають мучити недуги і повертається все те погане, що він побажав іншій людині. Дізнавшись про руйнівному впливі краще відразу звернутися до фахівців у цій справі, для більшого ефекту. Захист допоможе убезпечити себе і рідних від згубного впливу чорних сил.

Дзеркальна захист людини: як захиститися самостійно?

Дуже часто людина не знає, що він потрапив під вплив псування, але його енергія і сили з кожним днем зменшуються. Важливо, що коли починаєте позбавлятися від стороннього впливу, не ділитися з чужими й рідними людьми про це. Оскільки інформація може дійти до того, хто навів на вас весь негатив, і найчастіше це виявляються особи з близького оточення.

Дзеркала
 • Вроки не завжди шлються людиною усвідомлено, це може бути заздрість або ж гнів в певній ситуації, але це все одно несе за собою негативну енергію і впливає на біополе людини.
 • Наслідки чорної магії куди гірше. У таких випадках використовують спеціальні атрибути, ритуали, і все це називається псуванням. Навмисне бажання нашкодити і зіпсувати комусь життя представляє виняткову небезпеку, адже зняти деякі види псування буває дуже нелегко.

Провести дзеркальну захист можна самостійно. Для цього використовуються різні замовляння, амулети і талісмани.

Дзеркальна захист досить сильна. Допоможе вберегти кожного від пристріту і іншого чаклунського впливу, також сприятиме усуненню несприятливих явищ природного характеру.

Дзеркало – це спеціальний інструмент. Не для всіх людей він підходить, так як вплив на кожного різне.

Ритуал допомагає оточити тіло якимось коконом, і людина відчуває себе захищеним і оточеним в якусь плівку. Такий захист не підпустити до особи поганого людини, або ж буде усілякими шляхами обмежувати з ним спілкування, яке в підсумку буде розірвано.

Дія ритуалу

 • Потоки енергії існують у кожній людині, спілкуючись, люди обмінюються ними, предметами та іншими речами. Так само як проходять потоки позитивного заряду, так і приймаються погані, і поступово все закручується в енергетичну псування.
 • Потоки чистої енергії дозволяють очиститися від псування.
 • Дзеркальна захист допомагає вберегти ауру від негативного впливу і злих людей. Але не всім такий оберіг підходить. Якщо ваша робота пов'язана безпосередньо з людьми: від кількості людей залежить ваш прибуток, прийняття важливих рішень, проведення переговорів, укладення угод, то захист дзеркалами не підпустити до вас більшість людей, і ви втратите можливість розвиватися в даній сфері.
Споглядання

Процес проведення дзеркальної захисту

Використання відображають інструментів допоможе прочинити двері в потойбічний світ, направити псування, допоможе передбачити майбутнє, приворожити другу половинку, вберегти від пристріту і багато іншого.

 • Бажає захистити себе від псування таким способом повинен придбати двостороннє кругле дзеркало діаметром від 3,5 до 4 див.
 • Після цього відріжте шматок чорної шкіри і обшийте повністю предмет.
 • Обов'язково носіть амулет з собою, поклавши його біля серця або повісивши на шиї.

Дзеркальна захист на два дзеркала

 • В першу чергу виберете відповідний день для ритуалу. Найбільш вдалими вважаються дні народження, хрещення й іменини.
 • Візьміть 2 дзеркала, в яких ви будете бачити себе в повний зріст.
 • Поставте їх один проти одного, приблизну відстань між ними повинно бути два метри. Встаньте посередині двох дзеркал і до одного станьте обличчям.
 • Виконавець змови повинен побачити кілька відбиттів себе.
 • Далі треба вдивитися в кожному з них свої очі і вимовити слова змови.
Обережное
 • Після виконання всіх зазначених дій, потрібно ще трохи постояти посередині дзеркал і прислухатися до своїх відчуттів. Ви повинні відчути спокій і безтурботність.
 • Тільки тоді виходьте з дзеркал і подякуйте Господа. Коли саме завершувати обряд потрібно відчути, але це дуже тонка грань.
 • Маги визначають кінець змови світом, який наростає в дзеркалах. Однак людина, яка не володіє даром, не зможе відразу розібрати це.

Дзеркальна захист з використанням семи дзеркал

 • Цей ритуал дуже потужний. Необхідні 7 дзеркал в зростання. Ближче до дванадцятої години ночі поставте все відображають елементи по колу. Зону навколо дзеркал обведіть білою крейдою.
 • Перед кожним предметом запаліть свічку. Потім встаньте в центр, закрийте очі і зосередьтеся на найбільш світлих і яскравих моментів у вашому житті.
 • У такому положенні потрібно провести не менше двадцяти хвилин. Після чого по черзі відверніть дзеркала від себе проти руху стрілки на годиннику.
 • Коли ви повертаєте відображення, відразу гасіть свічку і вимовляєте слова змови.
На 7 дзеркал
 • Коли ритуал буде завершено, складіть всі магічні предмети в затишне місце, щоб ніхто їх не бачив.

Такий обряд вважається складним і вимагає багато енергетичних сил. Якщо ж провести його неправильно, то виконавець відчує нездужання вже протягом двох днів.

Дзеркальна захист з використанням кишенькового дзеркала

Такий захист носиться з собою. Це один з найлегших способів, який ви зможете зробити самостійно.

 • Для цього купите в свої іменини невеличке кругле дзеркальце. Насипте в миску солі і розчиніть її водою.
 • Занурте дзеркало на чверть години в сольовий розчин, потім промийте трохи в проточній воді і добре просушіть рушником.
 • Запаліть свічку і піднесіть близько до дзеркала, дивиться на своє відображення і 10 разів промовте змова.
Амулети
 • Такий амулет завжди беріть з собою, але нікому не показуйте та не згадуйте про ритуалі. Це ваша потужна дзеркальна захист.

Таку енергетичну захист можна зробити на будь-якої людини, якому ви бажаєте допомогти.

Дзеркальна захист будинку: як провести ритуал самостійно?

Метод підходити не тільки для особистого захисту, але і для захисту місця проживання сім'ї. Захистить від заздрісних і недоброзичливих сусідів і знайомих.

Спосіб № 1

 • У магазині придбайте нові запаковані дзеркала однакового розміру. Важливо, щоб їх було парне кількість. Порахуйте скільки отворів дверей і вікон в будинку і стільки потрібно відбивних інструментів. Якщо у вас непарна кількість, то додайте на одне більше.
 • Обряд проводиться в повний місяць. Дзеркала приклейте до вікон і дверей відбиває стороною назовні. Коли будете встановлювати їх, прочитайте над кожним молитву: «Отче наш». Це потрібно для запуску механізму.
 • Не забувайте стежити за ними, оскільки якщо дзеркало пропаде або розіб'ється, то це означає, що ваші вороги задумали недобре.
 • І змова доведеться повторити заново. Зверніть увагу, дзеркала які ви принесли з магазину. Якщо є бите скло, значить, в будинку присутній псування. В такому випадку, спочатку потрібно очистити будинок, а тільки потім ставити відбивачі зла.
Домашнє

Спосіб № 2

Повторити всі ті ж дії, що і в першому способі. Обряд проводити в молодика. Поставте дзеркала біля входів і вікон. Після установки кожного відображення прочитайте зазначене вище, при цьому дивлячись в очі собі в дзеркалі. Коли ви здійснюєте такі ритуали дуже важливо вірити в їх здатність допомогти, тоді магічну дію вступить в силу, встановиться дзеркальна захист для вашого будинку.

Дзеркало, яке використовувалося для магічного дії, здатне розсіяти негативний вплив на вас і ваш будинок. Воно не доходить до мети і розсіюється в просторі. Нічого хорошого не чекає і наговорщика псування, тому що знятий негатив повертається його власнику в тій кількості, в якому він був посланий. Але також, можна відобразити псування в потрійному розмірі, здійснивши певний ритуал на дзеркалі. Таким прийомом користуються ті, хто хоче не тільки повернути надіслані проблеми і біди, але і покарати свого недоброзичливця.

Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно зробити такі замовляння на захист, то краще звернутися до професійних магам. Неправильний ритуал може викликати протилежний ефект, ви відчуєте слабкість і нездужання, ослаблення життєвої енергії.

Захищаємо будинок

Послуги професіоналів іноді коштують не дуже дешево, тому постарайтеся розібратися і самостійно поставити дзеркальну захист від пристріту і псування. Пам'ятайте, що необхідно чітко виконувати всі кроки і проговорювати змови.

Існує багато й інших різноманітних способів надійно захистити вашу енергетику і будинок. Самої безпечної та надійної захистом вважається молитва. Головне вірити і щиро молитися.

Відео: Магія дзеркал