Як можна читати чужу переписку ВКонтакте? Програми-шпигуни для читання чужих повідомлень Вконтакте

Хочете прочитати чужу листування Вконтакте — дізнайтеся у нас.

Під поняття конфіденційної інформації, закритому від широкої громадськості, підпадає і листування в соціальній мережі ВКонтакте. Але іноді користувачам з якоїсь причини дуже потрібно дізнатися, які ведуть бесіди в інтернеті їх рідні, друзі або бізнес-партнери. Що ж робити, якщо не можна, а дуже хочеться? Звичайно ж, шукати шляхи для обходу горезвісного «не можна». Адже іноді від злому чужий листування залежить доля!

Хакерські послуги для злому листування Вконтакте

Попит, звісно, породжує пропозицію, тому мережа рясніє повідомленнями про злом будь-якого облікового запису за певну суму. Це дуже поганий варіант – причому, з різних точок зору.

Почнемо з того, що ви цих «фахівців» в очі не бачили, а працюють вони тільки за передоплатою (на телефон, картку або у віртуальний гаманець). Виславши аванс, можете назавжди розпрощатися з хакером – в 99% випадків після отримання певної суми вони просто обривають контакти з клієнтом, адже інтернет – простір анонімності.

Крім того, ви не можете бути впевнені в тому, що айтішник, до якого ви звернулися з відповідним замовленням, не зв'яжеться з тією людиною, спілкуванням якого ви цікавитеся, і не повідомить йому про це – за окрему плату, зрозуміло. І тоді ваше таємне бажання стане більш ніж очевидним.

Злом

Ну і найголовніше: злом чужого акаунту – це кримінальний злочин, що карається згідно з чинним законодавством. Якщо хакер попадеться, то злочинцем але буде і він, і ви – як замовник злочину. Ризикувати чи ні – вирішувати, звичайно, вам, але краще все-таки попередньо ознайомитися з Кримінальним кодексом (для росіян — ст. 137, 138, 138.1, для українців – ст. 163, 182, 359).

Інтернет пропонує користувачам, що прагне заглянути в чужі листи хоч одним оком, масу відповідних сервісів. В анонсах до них йдеться про абсолютну анонімності, захищеності і безкоштовності, але розсудливі люди повинні розуміти, що цього просто не може бути, адже безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Якщо ви зважилися скористатися однією з таких програм, будьте вкрай уважні. По-перше, разом з нею на ваш пристрій може проникнути вірусне ПО з троянами, що крадуть особисті дані, або блокувальники СМС. Також сервіс може запропонувати відіслати повідомлення для його встановлення, яке насправді влетить вам у копієчку.

Як розробники ВКонтакте дбають про збереження персональних даних?

Творці ВКонтакте дбають про захист інтересів своїх користувачів – з цією метою над забезпеченням безпеки постійно працює цілий штат програмістів. Але, як відомо, те, що зробила одна людина, яка завжди зможе зламати інший, тому хакери теж не стоять на місці, іноді навіть випереджаючи офіційне розвиток цифрових технологій.

Як показує практика, найбільш уразливі місця для зчитування ваших логінів і паролів – це мобільний телефон та електронна пошта. Якщо комп'ютерний «умілець» зможе зламати ваш «мило», то відіслати запит на відновлення паролю – це всього лише пара дрібниць.

Вконтакте максимально захищає своїх користувачів

Іноді навіть зламувати ящик не доводиться: довірливі користувачі з необережності самі відправляють шахраям свої логіни і паролі, відповідаючи на липові запити нібито від техпідтримки соцмережі – наприклад, для відновлення доступу.

Розробникам ВКонтакте складно протистояти ще одним варіантом несанкціонованого проникнення: підбору пароля при відомому логін з допомогою спеціальних програм. Радує одне, це, як правило, займає багато часу і не завжди приносить зловмисникам бажаний результат.

Читання чужої листування Вконтакте: найпростіший варіант

Якщо вам потрібно заглянути в листування людини, яка живе або працює поруч з вами, то не треба ускладнювати собі життя – спробуйте чимось відволікти його під час активного листування (щоб він не встиг вийти з ВКонтакте) і швидко прочитати цікаві діалоги.

Якщо з комп'ютером або ноутбуком фокус не пройде, то потрібно вгадати зручний момент і поритися в телефоні – за статистикою, більшість користувачів або запам'ятовують паролі для мобільних додатків, або просто не виходять з них.

У телефоні зберігаються дані

У більш складному випадку можна спробувати власними силами зламати аккаунт. Для цього потрібно заздалегідь озброїтися максимально широким набором відомостей про «жертву» — адже саме особиста інформація (дівоче прізвище мами, кличка домашнього вихованця і так далі) часто стає відповіддю на запитання, що дає право на зміну пароля. Потім слід увійти в ВКонтакт від імені того, чию переписку ви жадаєте побачити, і відправити запит на зміну пароля. Якщо людина вам попався без манії переслідування, то відповідь на секретне питання буде цілком передбачуваним.

Програми-шпигуни для читання чужих повідомлень Вконтакте

Шпигунська програмарозкриває листування користувачів Вконтакті, запускається, якщо відомий ID власника аккаунта і у нього відключено антивірусне ПО. Якщо ж антивирусник активований, то шпигун буде відразу виявлено та нейтралізовано.

Якщо вам будуть пропонувати обійти антивірусну блокаду за допомогою відправки СМС на якийсь номер, то майте на увазі, що гроші з вашого мобільника зникнуть, як за помахом чарівної палички.

Онлайн програми для входу в чужу переписку будуть запитувати отримання доступу на ваш аккаунт. Підсумком таких експериментів може стати блокування вашої персональної сторінки – чи готові ви йти на такі жертви?

Універсальна програма-логер Reptilicus – для використання потрібно завантажити сервіс та встановити на свій пристрій, а потім запустити його, після чого активується реєстрація та на сайті створюється обліковий запис.

Логер

За відгуками користувачів, Reptilicus простий у використанні, вміє перехоплювати повідомлення всіх популярних мессендж-додатків і відсилати їх на вказану електронну скриньку у вигляді скріншотів, і навіть дозволяє слухати чужі розмови. Також сервіс заточений під охорону даних власника, допоможе запеленгувати вкрадений або зниклий гаджет, при необхідності може дистанційно заблокувати його. А ще — працює як окрема соцмережа (дозволяє обмінюватися повідомленнями, лишати коментарі, переглядати стрічку).

Програма Бробот – позиціонується на ринку як надійний і безвідмовний спосіб, перевірений часом. Захист користувача гарантується тим фактом, що його персональні дані сервіс не запитує.

Для роботи з програмою потрібно створити фейковую сторінку, запустити Бробот для накрутки друзів і збору лайків (це додасть аккаунту натуральності), а потім послати запрошення жертві для залишення коментаря. Для цього потрібно буде пройти авторизацію – і чоловік, разом із його логінами і паролями – у вас в кишені!

Відео: Як читати чужу переписку Вконтакте?