Як видалити відео з ВК — з комп'ютера, з телефону: чуже, в повідомленнях, всі відео. Як відновити і подивитися віддалене відео ВК?

Не знаєте, як видалити відео ВК? Шукайте інструкції і поради в цій статті.

Навіть досвідчені користувачі ВК часто задаються таким питанням: як видалити відеозапису ВК, адже поруч з роликом немає такої кнопки? У цій статті ви знайдете інструкцію, як це можна зробити за пару кліків.

Як видалити відео з ВК з комп'ютера?

Ми вже розповідали, як завантажити відео ВК на комп'ютері і телефон. Прочитати цю статтю можна за цим посиланням. Зараз ми розглянемо, як видалити відео. Це також просто і займає за часом не більше декількох секунд. Ось інструкція:

Зайдіть в розділ ваших відеозаписів
 • Зайдіть у свій профіль ВК. Зліва в меню сторінки є вкладка «Відео» — натисніть на неї.
 • Потім натисніть на «Мої відеозаписи». У цьому розділі розміщені всі ваші відео.
 • Наведіть мишку на відеозапис, яку потрібно видалити. З'явиться три знака, один з яких буде «х» — видалити.
 • Натисніть на цей знак і відео зникне з вашого розділу.
Натисніть на «х» у кутку праворуч

Залишилося тільки перезавантажити сторінку. Все — відеозапис назавжди зникла з розділу відеофайлів.

Як відновити і подивитися віддалене відео ВК?

Відновіть відео, якщо потрібно

Якщо ви видалили відео, але ще не перезавантажили сторінку, то його можна відновити за допомогою посилання, яка вказана на цьому віддаленому відеофайлі. Відновлюйте відео та переглядайте.

Якщо ви вже перезавантажили сторінку, а потім зрозуміли, що відеофайл вам потрібен, тоді його вже не відновити. Поради:

 • Можна спробувати завантажити його знову з каналу Ютуб.
 • Напишіть у службу підтримки і поясніть ситуацію. Зазвичай адміни у таких проханнях йдуть назустріч.
 • Якщо ви видалили діфку, а не повноцінне відео, тоді її формат зберігається в браузері. Читайте в цій статті, як відновити відео в форматі Gif, WEBm, Coub.

Як бачите, безвихідних ситуацій не існує. Все можна виправити, тільки не переживайте.

Як видалити всі відео з ВК?

Ви можете видаляти відео по одному. Але, якщо вам потрібно видалити 200 або 500 відеороликів відразу, то це буде проблематично. Вконтакті не передбачена функція видалення всіх відео відразу. Тому доведеться скористатися спеціальною програмою Vkbot. Скачати її можна за цим посиланням.

Програма допомагає видалити всі відео ВК

Після завантаження програми, виконайте наступне:

 • Запустіть програму.
 • Авторизуйтесь паролем і логіном ВК.
 • Натисніть «Увійти».
 • На екрані з'явиться вікно з різними видами чищення. Натисніть такі кнопки: «Профіль», «Чистка», «Видалити Медіа», «Видалити всі відеозаписи».
 • Підтвердіть процес, натискаючи на відповідну кнопку.

Все — заходьте тепер ВК і ви побачите, що на вашій сторінці немає жодного відеозапису. Існують ще й інші програми. Принцип їх дії такий же, як у бота. Наприклад, VKOpt. Посилання для скачування цієї програми з офіційного сайту.

Важливо: Скачивайте програми тільки з офіційних сайтів (посилання дани). Завантаження програм з невідомих джерел може привести ваш ПК до зараження вірусами.

Як видалити чуже відео з ВК?

Ви побачили в групі або на сторінці користувача непристойну відеозапис? Вашого друга сфотографували під час застілля, коли він був під впливом спиртних напоїв, і виклали ВК? Хочете видалити небажані відеозапису? Можна тільки поспівчувати, так як чужу відеозапис видалити не вийде.

Що можна зробити? Ви можете написати в службу підтримки та пояснити ситуацію. Адміни розглянуть вашу заявку і якщо вважатимуть відео непристойним, тоді вони видалять його з ВК. Якщо на відео ваш друг або ви, тоді приготуйтеся доводити особистість — без цього ніяк. Коли ваша особистість буде встановлена і модератори підтвердять, що на відео саме ви, вони видалять його, якщо ви будете про це просити.

Як видалити відео ВК у повідомленнях?

Якщо відео в повідомлення кинули ви зі своїх завантажених відео, співрозмовник все одно його прогляне. Щоб він його не зміг відкрити, потрібно знищити джерело.

Якщо автор відео ви, просто видаліть його і все. Якщо ви завантажили відео з інтернету, тоді співрозмовник його все одно подивиться.

Виділіть повідомлення

Ви можете спробувати видалити відео, як повідомлення. Відзначте галочкою зліва від миниаватарки і натисніть на значок сміттєвого бачка вгорі. Все — повідомлення, а значить, і відео буде видалено, але тільки в ваших повідомленнях.

Натисніть на Кошик

Як видалити відео з ВК з телефону?

З телефону видаляти відео також просто, як з ПК. Виконайте наступні етапи:

Видалення відеозапису з телефону
 • Зайдіть на свою сторінку.
 • Перейдіть в розділ «Відео».
 • Відразу відкриється розділ з відеозаписами. Знайдіть відеозапис, яку потрібно видалити.
 • Поруч з нею, праворуч, є значок «три крапки» — натисніть на нього.
 • З'явиться випадаюче меню. Натисніть на «Видалити».
 • Потім підтвердіть свої дії і натисніть «Так».

Все — відеозапис буде відразу ж видалена. Відновити її не вийде, як на комп'ютері. Відеофайл відразу зникає з розділу. Тому рішення має бути зваженим.

Тепер ви знаєте, як видалити відеофайли ВК. Такі знання можуть стати в нагоді вам, якщо відео вже завантажені давно і набридли, або з інших причин. Тому видаляйте, і якщо треба — відновлюйте і знову переглядайте. Удачі!

Відео: Як видалити всі відео з Вконтакте відразу?