Як залишити відгуки про роботу інтернет-магазину Ламода і якості товару?

Із статті ви дізнаєтесь, як залишити свій відгук про товар, куплений на Ламода, а також про роботу інтернет-магазину.

Фахівці онлайн – маркетингу привели цікаві статистичні дані: 3 з 4 покупців в Інтернеті приймають рішення про придбання того чи іншого товару лише після того, як вивчать відгуки про нього. Саме в них можна знайти максимум інформації про властивості товару і якості роботи Інтернет-магазину. На Ламода, величезному, популярному, зарекомендував себе інтернет-магазині, також є функція, що дозволяє залишити відгук. Давайте розберемося, як їй скористатися.

Як написати відгук на Ламода про якість товару, про роботу інтернет-магазину?

ВАЖЛИВО: Для першого замовлення на сайті Ламода, прочитайте інструкцію на сайті тут, або зателефонуйте фахівцям менеджерам, які ввічливо допоможуть оформити замовлення. Безкоштовні цілодобові номери телефонів:
Для жителів Москви: +7 (495) 134-00-40
Для регіонів: 8 800 333-14-48
Додаткову інформацію можна подивитися на сайті http://www.lamoda.ru/help/

Припустимо, ви вже знаєте, що на Ламода продається брендовий одяг, взуття та аксесуари для всієї родини дешевше, ніж в бутіках. Наприклад, жіночу вітровку. І ви хочете купити щось таке. Розібравшись з інтерфейсом сайту, ви заходить в розділ «Жінкам» та вибираєте категорію «Верхній одяг», а в ній – «Легкі куртки і ветровки».
У цій категорії понад 400 найменувань, ви фільтруєте їх за ціною, бренду, матеріалом, кольором, на інше, і, нарешті, вибираєте вподобану вам модель. Нехай це буде коротка вітровка oodji модного в цьому сезоні м'ятного кольору.

Картка товару на Ламода.

Відкрийте картку товару. Тут для вас наведена інформація про товар, а також є кілька фото вітровки, які дозволяють вам оцінити, як вона виглядає «наживо», на фігурі. Опустіться трохи нижче, ви побачите «Відгуки» і «Питання». Почитайте, що пишуть про даної моделі куртки ті, хто вже купив. Можливо, відгуки допоможуть вам зорієнтуватися з вибором розміру. Якщо виникли питання, задайте їх консультантів Ламода.

«Відгуки» і «Питання»: можливо, тут ви знайдете цінну інформацію про товар.

Вас все влаштовує? Тоді вибирайте розмір, робіть замовлення! Вам допоможе стаття «Як замовляти товар на Ламода? Як замовити одяг, зробити і оформити замовлення на Ламода, як відбувається примірка, як оплачувати?«.

В термін ви отримали вашу ветровочку, розпакували її і приміряли. Не полінуйтеся, поверніться на сайт Ламода і залиште свій відгук про неї. Можливо, викладена в ньому інформація буде корисною для інших покупців інтернет – магазину.
Під вже опублікованими відгуками про товар знайдіть синю кнопку «Залишити відгук», клікніть на неї.

Якщо ви хочете залишити відгук на Ламода, натисніть цю кнопку.

Перед вами з'явиться вікно, де Ламода просить вас відповісти на питання «Вам сподобався товар, коли ви його приміряли?». Поставте товару оцінку від 1 до 5, вибравши відповідну кількість зірок. Напишіть текст відгуку. У ньому зазначте усе, що вважаєте за потрібне:

  • чи відповідає товар в реальності опису в картці
  • чи відповідає розмір
  • яка якість товару
  • є речі сторонній запах
  • як довго товар доставлявся
  • вівся діалог з магазином під час доставки, тощо
Свій відгук ви можете залишити в цьому вікні.

Вкажіть ваше ім'я, а також адреса електронної пошти. За бажанням підпишіться на розсилку новин про знижки.

Поставте товару зірки і напишіть все, що вважаєте за потрібне, щодо його якості, а також особливостей роботи магазину Ламода.

Після цього ваш відгук буде надіслано на модерацію відразу ж після неї він з'явиться на сайті Ламода.

Після перевірки модератором ваш відгук з'явиться на сайті.

ВАЖЛИВО: Відгуки про роботу магазину Ламода і якість пропонованих на ньому товарів ви також можете залишити на сайтах Яндекс Маркет, irecommend.ru, СПР, Отзовик, Відгуки Про і тому подібних.

ВІДЕО: Ламода: відгуки