Тату для знака зодіаку Діва — ідеї наколок для дівчат: кольорова гама, стиль

Тату є не просто картинкою, але і певним символом, що несуть смислове навантаження.

Астрологи радять тим, чий знак зодіаку Діва, дочекатися 26-го місячного дня для того, щоб прикрасити себе татуюванням. А наносить її краще на талію або зовнішню сторону руки, хоча часто малюнки розташовуються і на інших частинах тіла: спині, боці, на грудях або на плечі і т. д.

Тату знак зодіаку Діва для дівчат

Діви дуже прискіпливі, допитливі і надзвичайно уважні до деталей, і найчастіше приходять до майстра вже з готовим і «затвердженого» ними самими ескізом, вимагаючи відтворити його в абсолютній точності. Та й під час нанесення малюнка встигнуть дати багато порад, домагаючись повного втілення їх задуму.

Самим природним тату для Дів, безумовно, буде сам символ Діви. Він принесе з собою успіх, допоможе не тільки знайти себе, але і розкритися у всіх напрямках і гранях талантів. Найбільш вигідно і цікаво такий малюнок виглядає на талії, можна також розташувати його на будь-якій із сторін. Таке розташування буде підкреслювати, що ви здатні правильно розставити пріоритети, знаєте, коли краще промовчати, а коли почуття та емоції краще не приховувати.

Тату

Зображення Діви залежить від того, культура якогось народу найбільш близька власниці тату. Наприклад, християнська Діва Марія чи єгипетська Исида, безневинна грецька Артеміда або ж обожнена фракійська Діва, а символом для французів є Жанна д'арк, Орлеанська Діва.

Будь-яке відтворення образів цих та інших персонажів буде відповідати знаку Діви.

Варіанти зображення символу Діви:

  1. Дівчина у вигляді ангела з символізують духовність з крилами. І не тільки духовність. Чистота, скромність, гармонійність – всі ці якості притаманні тій, яка вибрала таке зображення. Навіть якщо насправді дівчина не володіє цими якостями, малюнок допоможе їй стати ніжніше, розкриє її жіночність, зробивши загальною улюбленицею.

    Ангел
  2. Дуже лаконічним, стильним, вишуканим виглядає тату для Дів, чимось схоже на латинську літеру М. І знову, як і в попередньому випадку, ним зазначається чуйність, скромність, доброта, м'якість, властиві власниці тату або, принаймні, прагнення до подібним якостям.

    З дівчиною
  3. Діву можна зобразити з квітами. Будучи певним символом родючості, квіти також символізують юність, красу, граціозність, крихкість, і як не можна більш доречно на тілі молодої дівчини.
  4. Зображення завзятою дівчатка в стилі аніме. Це – вибір епатажної шибайголови, яка прагне до драйву в житті, суцільного позитиву, ну, і, звичайно, до оригінальності.

Діва існує в стихії землі, тому їй притаманна любов до природи. Дівчатам, народженим під цим знаком, підійдуть тату з зображенням птахів і тварин, дерев і квітів.

Птахи

А враховуючи, що даний знак розташований на стику літа і осені, дуже доречні дари щедрого врожаю цього часу: плоди, ягоди, фрукти, як окремими малюнками, так і натюрмортом.

Плоди

Одне з популярних тату для Діви – ієрогліфи. Характеру Дів, чуйному і готовим прийти на допомогу, відповідає зображення японського ієрогліфа «доброта».

Доброта

Тату знак зодіаку Діва для дівчат: что не варто наносити?

Астрологи стверджують, що Діви – однолюби. Можливо, тому, як свідчать спостереження, нанесення на тіло імені коханої людини часом загрожує для них накладенням вінця безшлюбності у разі розриву з коханим.

Тату знак зодіаку Діва для дівчат: ескізи

З безлічі відтінків представницям цього знаку зодіаку найбільше підходять темно-сірі, чорні кольори і палітра сріблястих відтінків. Вони гармонійно відображають м'якість їх натури, схильність до прекрасного. А тату Діви Марії часто зображується в канонічному стилі, загорнуту в бірюзову накидку.

Діва Марія
Дівам

В стилі мінімалізму укладені непомітні і лаконічні штрихи, невеликі розміри. Все це додає малюнку естетичність і витонченість.

Сіра
Яскрава

Техніка під назвою «лайнворк» передбачає нанесення ліній і штрихів, з яких можна творити будь-які візерунки, причому, вони виконуються, як правило, в чорному кольорі. Графіку притаманна здатність найбільш точно відображати безкомпромісний характер Діви, для яких є чорне і біле.

Лайнворк

Використовуючи техніку в стилі реалізму, справжній майстер може відтворити у всіх деталях, точність яких так цінує Діва, портрети і зображення, обрані замовником.

Яскраво Діві

Відео: Тату для Дів