Народити дитину від одруженого: чи він піде з сім'ї, де знайти підтримку — страхи і сумніви, поради. Народити дитину від одруженого: давати чоловікові брати участь у житті малюка?

Якщо ви вирішили народити дитину від одруженого, то постає питання про багатьох життєвих аспектах. Про них і піде мова в даній статті.

У нашому світі часто так трапляється, що жінка, сама того не бажаючи, опиняється в дуже близьких відносинах з одруженим чоловіком. Ніхто від цього не застрахований – адже буває і любов з першого погляду, і не розповів правду про стосунки з дружиною. І ще, звичайно, чоловіки люблять прибрехати розповівши, що «сплять з дружиною в різних кімнатах», «вона мене дістала» і тому подібне, давящее на нашу жалість брехня. А коли ми закохуємося і з часом ще й звикаємо до коханому чоловікові розлучитися вже сил немає.

Якщо ви ще не завагітніли і усвідомлено роздумуєте над тим, щоб народити дитину від одруженого чоловіка, ми сподіваємося, що наша стаття допоможе вам.

Народити дитину від одруженого: чи він піде з сім'ї?

Ситуації бувають різні. У деяких вік піджимає і треба народжувати, хто спочатку не хотів розбивати сім'ю, а ось дитинку хоче, а хтось просто завагітнів з необережності, і не хоче робити аборт. А, можливо, ваш коханець вмовляє вас народити дитину?

Судити про те, що добре, а що погано ми не будемо – у кожної своя життя і доля. А от зібрати пару корисних порад для вас ми можемо. Тим більше, що мережа сповнена жовчі до таких історій і знайти щось конструктивне серед неї дуже важко.

З одруженим
 • Якщо ви з тих наївних дівчат, які думають, що якщо їх коханець не пішов з сім'ї до появи дитини, то з появою дитини все зміниться – забудьте. За статистикою тільки троє чоловіків розлучаються і йдуть до коханки, і з них – тільки один не робить спроб незабаром після цього повернутися назад в сім'ю.
 • Навіть якщо чоловік, з яким ви зустрічаєтеся зараз говорить, що хоче від вас дитину і буде вас всіляко підтримувати – вам потрібно бути готовою до того, що він просто зникне з вашого життя, коли ви завагітнієте. Та готової не лише морально, але і, по можливості, матеріально.
 • Тобто, наважуючись народити дитину від одруженого чоловіка, будьте готові до того, що ви залишитеся одна. З його підтримкою або без, залежить тільки від душевного багатства (або недостатність) вашого обранця, але, на жаль, так уже повелося, що на душевні і благородні пориви наші чоловіки скупляться.
 • Якщо ви вже завагітніли або все ж таки зважилися на вагітність, і він розлучився – це одна історія. Не наша. Просто – щастя вам!
Дитина від одруженого

Якщо ви розумієте, що він не розлучиться або ви вже вагітні і він залишив вас – давайте розбиратися, що робити далі.

Народити дитину від одруженого: труднощі і страхи

Перші труднощі, з якими стикається жінка, яка вирішила народити дитину від одруженого чоловіка починаються з першого тесту і визнання. Будьте готові до неприємної реакції коханого, спробам змусити вас піти на аборт і, зрештою, до розриву. Навіть высокоинтеллигентные чоловіки розуміючи, що ризикують бути викритими, а також втратити те зручний для них становище, до якого вони звикли, можуть забути про виховання.

Дитя
 • Отже, на наступні аналізи, оплату квартири (якщо вона не ваша), збереження (не дай Бог, але трапляється різне) та інші потреби майбутньої мами і малюка вам доведеться заробити і відкласти самостійно. Звичайно, є ще рідні, але в нашому суспільстві не зовсім зрозуміло, як вони відреагують на новину про малюка від одруженого.
 • Жінкам, які зважилися піднімати дитину самостійно можна розраховувати в основному лише на себе.
 • Важко буде і морально – дивитися на парочки, що гуляють вагітними або з коляскою, на щасливі обличчя чоловіків, які приходять в пологовий будинок до дружин або забирають їх з пологового будинку, на пап, які приводять малюків в садок або граються з ними десь на майданчику.
 • Будуть і страхи – як залишитися одній, не впоратися, страхи за себе і малюка.
 • І найважче в цьому всьому, швидше, не матеріальна сторона, а почуття самотності. Але, як тільки народиться ваш малюк – ви вже ніколи не будете самотні. І багато мами-одиначки стверджують, що перша зустріч з дитиною назавжди зробила їх життя щасливим. Напевно, саме по собі поява маляти на світ – самий великий і важливий плюс, який перекриє всі мінуси ситуації.

Народити дитину від одруженого: давати чоловікові брати участь у житті малюка?

На це питання ніхто не може вам відповісти однозначно. З одного боку, дитині потрібен батько, а з іншого – ви можете бути морально не готові бачити цю людину поруч з собою, якщо розлучилися на негативній ноті. Почекайте деякий час, нехай вляжеться буря емоцій і образ. І тоді, звичайно, варто подумати про те, щоб дати дитині познайомитися з татом.

Здоров'я малюка

Це те, про що варто потурбуватися заздалегідь. Оскільки ви не можете бути впевненою, захоче чоловік, від якого ви народжуєте, брати участь у вашому житті, важливо до того, як ви розлучитеся, а ще краще до вагітності, довідатися про всі хвороби, які були у родині вашого коханого. І, в ідеалі, історія хвороб трьох поколінь. Обов'язково запишіть десь всю зібрану інформацію, можливо потім, коли вона вам знадобиться при оформленні медичної карти дитини або в якихось екстремальних ситуаціях, у вас не буде бажання телефонувати або писати батькові малюка.

Дивіться на здоров'я

Правовий питання

З народженням малюка у мами може виникнути величезна кількість питань. Наприклад, варто змушувати коханця визнавати батьківство або просто записати, що у дитини немає батька.

 • Напевно, для того, щоб відповісти на це питання, потрібно зрозуміти, чого ви чекаєте від того, що змусите його визнати батьківство (або, можливо, він сам її визнає)? Матеріальну допомогу? Аліменти? Прізвище чоловіка, які не залишився з вами і вашою дитиною?
 • Подивіться на це з іншого боку – якщо чоловік захоче вас матеріально підтримувати, він це буде робити в розмірі значно більшому, ніж аліменти. А якщо не захоче платити аліменти, то знайде тисячу способів це не робити, а сума аліментів надто мізерна, щоб постійно подавати на нього заяви та досягати їх.
 • Крім того, якщо він визнає батьківство у вас з'явиться величезна кількість головного болю у вигляді дозволів на різні процедури, які вам доведеться брати у батька, при цьому постійно контактуючи з ним. Це і найпоширеніше – згода на вивезення дитини за кордон. Його не можна оформити один раз і на все життя – щоразу вирушаючи на відпочинок з малюком вам доведеться просити його у батька і оформляти нотаріально. І дозвіл на виписку дитини з квартири, і для отримання вкладиша про громадянство малюка потрібні документи його батька.
 • Або інша ситуація – ви знайдете прекрасну людину, яку полюбить і який полюбить вас і вашого малюка (а це безсумнівно, обов'язково станеться). І він захоче усиновити вашу дитину. Але, на жаль, це неможливо без офіційної відмови від батька дитини. І взагалі до вісімнадцятиріччя дитини може виникнути маса ситуацій, в яких вам доведеться звертатися до батька за відповідними дозволами.
Правовий запитання дитини

У цій ситуації ідеальним варіантом юристи вважають дати дитині своє прізвище і оформити у відповідних органах довідку про те, що у дитини немає батька. Гордість, звичайно, буде обмежена, але й допомогу від держави як мати-одиначка будете отримувати, і зможете самостійно розпоряджатися життям свого малюка, не трепая нерви паперовою тяганиною.

Народити дитину від одруженого: де знайти підтримку?

У складній ситуації, в якій ви опинитеся вам, безсумнівно, необхідна буде моральна підтримка.

 • Якщо у вас хороші стосунки з батьками, і вони розділяють ваше рішення народити дитину від одруженого, і не стануть підливати масла у вогонь, поки не згаслі почуття і переживання – найкращим варіантом буде поїхати на час вагітності і перші місяці з малюком до них, або покликати їх до себе в гості.
 • На жаль, ваша ситуація ускладнюється тим, що подруги і суспільство в цілому не можуть проявити достатньо співчуття до жінки, яка зважилася народити від одруженого чоловіка. Вашим співробітникам і подругам цілком достатньо тієї інформації, що ви мати-одиначка. Не потрібно розповідати вашу історію всім підряд – можете розповісти самим близьким, тим, у чиїй безумовної допомоги і підтримки ви впевнені.
 • Якщо ви не хочете почути море гидоти в свою сторону – не шукайте підтримки на жіночих форумах, там ви знайдете тільки велика кількість озлоблених і обмежених жінок, які з задоволенням виллють на вас відро-інше своєї жовчі.
Чадо
 • Ведіть щоденник. Він допоможе вам не тільки позбутися від сумних думок – з часом його приємно перечитати і зрозуміти, як змінювалися ваші почуття і як множилися ваші радощі і здобутки. Крім того, він нікому не розповість і не зробить вас і малюка головною пліток року.

Народити дитину від одруженого: поради

Нижче ми наведемо кілька порад від жінок, які потрапили в ситуацію, яку ми розглядаємо в цій статті.

 • Наташа, 34 роки, синові Олександру 2 рочки: «Не потрібно відмовлятися, якщо ваш малюк намагається вам допомогти у дрібних домашніх справах. Таким чином ви разом і пограєте, і стрес від того, що все робите сама знімете, і виховаєте в дитині хорошу звичку!»
 • Дана, 30 років, дочці Оленці 1,5 року: «Незважаючи ні на що – вірте в хороше. Якщо ви мрієте про щось- все обов'язково збудеться!»
 • Аліна, 21 рік, вагітна 25 тижнів: «Намагайтеся не залишатися одна. Якщо розумієте, що вас накриває депресією – вмикайте музику, танцюйте, кличте друзів. Подумайте про те, скільки хорошого у вашому положенні! Все, що не робиться – робиться на краще. Добре, що він пішов і не стане вашим чоловіком і не буде псувати вам нерви! А любов – вона обов'язково прийде! І буде взаємною».
 • Ганна, 32 роки, доньці Юлі 8 місяців: «Якщо ви розумієте, що обставини складаються так, що ви будете самостійної мамою – відкиньте сльози і депресії і зробіть все, щоб у вас і малюка була хороша матеріальна база».

І наостанок – якщо ви почитаєте в інтернеті історії матусь, ви зрозумієте, що ніхто з них не шкодує про свій вибір. Не особливо важливо, від кого дитина – приходячи в наше життя він дарує радість і промінчик надії.

Відео: Народження дитини від одруженого