Чому почорніло срібне, золоте, обручка на пальці? Чому почорніло срібне кільце спаси і збережи? Почорніло кільце, що робити? Почорніло, потемніло золоту обручку: прикмети

Прикмети і причини потемніння золотих, срібних і обручок.

Всі представниці прекрасної статі просто обожнюють різноманітні ювелірні прикраси. Особливо якщо їх отримали в подарунок, або вони дісталися від матері, бабусі. Але іноді трапляється, що подібні ювелірні прикраси темніють. Це може бути пов'язано з декількома причинами, в цій статті ми розповімо про них.

Чому почорніло кільце на пальці?

Варто звернути увагу, що чим нижче проба ювелірного прикраси, тим більше вірогідність появи плям і нальоту. Вважається, що золото найвищої проби 999 дуже чисте, практично не вступає ні в які хімічні реакції. Але справа в тому, що з такого золота ніхто не виготовляє ювелірних прикрас, кілець, тому що воно по своїй природі дуже м'яке.

Причини, чому почорніло кільце:

 • Для виготовлення коштовностей застосовують адаптовані під носку сплави, в склад яких може входити мідь, цинк, нікель, платина. Зазвичай, найпопулярнішим варіантом золото є проба 585. З неї виготовляють обручки, а також ланцюжки та сережки.
 • Кільця з такою пробій також є досить стійкими до різних хімічних реагентів, і рідко покриваються темним нальотом. Чого не скажеш про більш доступних прикрасах, які ви могли придбати в магазині Дьюті-Фрі або на якомусь ринку під час подорожі по країнах.
 • Найбільш схильні до появи нальоту, а також потемніння, золоті прикраси з пробою 385. У складі сплаву багато міді, яка дуже активна і може вступати в реакцію з потім, також деякими хімічними реагентами, що використовуються в побуті.
Ювелірні прикраси

Чому почорніло кільце, стали чорніти пальці від золотих кілець?

Основні причини, чому почорніло кільце:

 • Застосування неякісної косметики і крему для рук. Якщо він прострочений, в його складі є агресивні фруктові кислоти, то не виключено, що після використання такого крему під кільцем може утворитися темна смужка.
 • Ремонтні роботи, а також відсутність захисту рук під час замішування цементних розчинів, а також фарб. Досить часто в процесі виконання роботи по шпаклівці стін, а також їх вирівнювання, шкіра під кільцем темніє. Це пов'язано з впливом на шкіру під кільцем частинок, що входять в будівельні суміші.
 • Захворювання печінки і нирок. Вважається, що дійсно, люди, які страждають захворюваннями цих органів, можуть побачити під обручкою або іншим золотою прикрасою, темну смужку. Це говорить про те, що золото вступає в реакцію з потім і можливо в ньому містяться агресивні хімічні компоненти. Найчастіше це зустрічається у людей, які страждають на подагру, а також у сечі можуть утворитися оксалати.

Має сенс звернутися до лікаря для того, щоб зробити УЗД нирок, а також печінки. Саме із-за підвищеного вмісту оксалатів, можуть утворюватися камені в нирках. Це свідчить про те, що неправильно працює видільна система, або ж ви споживаєте дуже багато солі та продуктів, що містять сечову кислоту.

Почорніло кільце

Почорніло кільце із золота: прикмета

Найцікавіше, що існують також певні народні прикмети, які відносяться до потемніння ювелірних виробів з срібла та золота. Зокрема, це стосується кілець. Якщо ви виявили під обручкою темну смугу, то чаклуни, а також представники, які займаються езотерикою, вважають, що можливо в вашу ауру завітали якісь потойбічні і не дуже хороші сили.

Особливості, чому почорніло кільце:

 • Вважається, що люди, на яких навели псування або пристріт, дійсно можуть виділяти токсини. З-за чого утворюється потемніння ювелірних виробів. Як зрозуміти, що є пристріт?
 • Якщо ж у вашому житті все нормально, є підвищення на роботі, а в сімейних справах тишь да гладь, то факт пристріту або псування розглядати не варто. Однак, якщо разом з потемнінням кільця ви помітили, що з рук все валиться, різко навалилися проблеми на роботі, є непорозуміння в родині, то має сенс звернутися до людей, які займаються езотерикою. Можливо, дійсно має місце пристріт або псування.
 • У давні часи вважали, що якщо під золотою прикрасою з'явилася чорна смуга, то незабаром ви розлучитеся зі своєю другою половинкою. Вважалося, що якщо під срібним кільцем, на якому пальці, з'явилася темна смуга, або прикраса потемніло, покрилося нальотом, то можливо молода дівчина ніколи не вийде заміж. Це може свідчити про своєрідний вінці безшлюбності, що часто стає причиною псування або пристріту.
Чорні пальці від кілець

Почорніло кільце — що робити?

Вироби з срібла в давні часи вважалися самими чистими, і представляли собою цноту, святі помисли. Саме тому срібні прикраси використовувалися при виготовленні церковної атрибутики, як хрести, чаші і лампадки. Якщо вироби з срібла, в тому числі кільця темніють, у часи наших предків це вважалося поганим знаком. Якщо срібне кільце потемніло, це говорить про майбутні неприємності, проблеми зі здоров'ям.

При виявленні такого явища, часто зверталися до магів і чаклунів, для того щоб провести обряд очищення. Віруючі люди часто вирушали в церкву, щоб поставити свічки за здоров'я та упокій своїх померлих родичів. Багато хто з наших предків, після того як побачили темний наліт на срібному кільці, часто ходили до батюшки, сповідалися, причащалися, і відвідували службу. Вважалося, що подібний обряд допоможе уникнути важких наслідків.

При потемнении кільця, спробуйте повернути йому первісний вигляд за допомогою спеціальних паст або народних методів. Як чистити срібло і золото можна дізнатися тут. Якщо у вас немає часу, можете скористатися послугами ювеліра. Якщо проблема, яка виникла з вашим здоров'ям, не зникла, то кільце через час все одно потемніє. Тому, якщо ви підозрюєте, що виною всьому стан здоров'я і ліки, почекати з носінням ювелірної прикраси. Чи не проводьте очищення до тих пір, поки не закінчите лікування.

Срібне кільце

Почорніло срібне кільце Спаси і збережи, чому?

Кажуть, що якщо буквально в один період потемніло кільце Спаси і збережи, то це свідчить про можливу злості, йде потік потужної негативної енергетики.

Причини, чому почорніло кільце:

 • Швидше за все, це пристріт або псування. Можливо, ви комусь перейшли дорогу або сказали не дуже хороші слова, що раздосадовало людини. Кільце Спаси і збережи вважається своєрідним оберегом, і допомагає попередити захворювання, зберігає і покращує ауру людини.
 • Саме тому все, що пов'язано з потемнінням цього кільця, чи його пошкодженням, говорить про виконання функцій. Його основне завдання — оберігати вас. Тому, якщо таке кільце потемніло або урвався, засмучуватися не варто, значить, воно повністю виконало свою функцію.
 • Якщо кільце просто потемніло або покрилося коричневим, зеленим або синім нальотом, його необхідно почистити. Як це зробити, можна дізнатися тут.
Ювелірна прикраса

Обручку потемніло: прикмети

Все що стосується вам обручок, вимагає дуже багато уваги. Найцікавіше, що, якщо трапиться якесь нещастя з цим ювелірною прикрасою, найчастіше це позначається на сімейному житті. Якщо кільце ламається, темніше, покривається шорсткістю, все це позначається на особистому житті.

Причини, чому почорніло кільце:

 • Якщо потемніло обручку, це говорить про погіршення відносин між подружжям, аж до розриву. Не варто приймати це близько до серця, особливо якщо сплав неякісні, і проба нижче, ніж 585. Сплави з пробою 385 дійсно можуть чорніти з-за високого вмісту міді.
 • Якщо мають якісь роботи по прибиранню будинку, або пов'язані з будівництвом, бажано знімати обручку. Його можна не тільки подряпати, але і спровокувати потемніння, зміна кольору.
 • Всі хімічні засоби, що застосовуються для прибирання будинку, можуть містити кислоти і луги, які частково можуть вступати в реакцію з елементами, що входять до складу сплаву і ювелірної прикраси.
Обручку

Коли прикмети на прикраси не поширюються? Це відбувається в тому випадку, якщо ви почали вживати якісь ліки, таблетки. Часто це відбувається в тому випадку, якщо жінкам призначають гормони. Істотно впливати на зміну кольору кільця можуть також сечогінні препарати. Вони зменшують кількість солі в поту, відповідно може змінюватися і колір прикраси. Тому, якщо ви чимось хворієте, приймаєте лікарські препарати, то потемніння кільця нічого не значить. Швидше за все, це обумовлено зміною складу поту, а також жиру, який виділяється шкірними залозами. Це є цілком нормальною ситуацією.

ВІДЕО: Почорніло кільце