Як відрізнити оригінальні кросівки Adidas Superstar від підробки?

В даній темі ми поговоримо, як відрізнити оригінальні кросівки Адідас від підробки.

Adidas – це світовий лідер індустрії спортивних товарів і, мабуть, самий популярний бренд в світі серед виробників спортивного взуття. Зручна, стильна, комфортна – вона завоювала заслужену любов споживачів у всьому світі. Її із задоволенням купують і використовують як професійні спортсмени для тренувань і виступів, так і звичайні люди для походів, подорожей та повсякденної носки.

Найбільш популярною моделлю вважаються універсальні кросівки Adidas Superstar. Але далеко не всі знають, як відрізнити оригінал від підробки, яких з-за високого попиту на продукцію існує величезна безліч!

Як відрізнити оригінальні кросівки Adidas Superstar від підробки?

Дивимося на зовнішній вигляд уважно!

 • Важливим показником є матеріал, з якого зроблена взуття. У виробництві оригінальної продукції використовуються тільки натуральні і високоякісні матеріали! Запам'ятайте — всі зовнішні вставки тільки шкіряні, ніяких замінників. Саме із-за цієї особливості Adidas користується високим попитом.
 • І, звичайно ж, із-за якості! Оригінальну річ при ретельному розгляді завжди можна відрізнити за зовнішнім виглядом. Вона виглядає дуже естетично – з рівними, щільними і акуратними швами, без слідів клею і стирчать ниток. При цьому матеріал щільно і акуратно підігнаний.
 • Логотип цього Адідас вимагає уваги. Начебто і смішно, але фальшиві аналоги можуть навіть напис робити з помилками. Якщо ви вже на цьому етапі відсіяли підробку, тоді пильно вивчіть рівність ліній і чіткість кожної літери. У оригіналу не може бути жодних потертостей, розмитість або друку.
Увагу на логотип, блиск якого не дублюється
 • Крім того, Суперстар використовує різну колірну палітру, яку неможливо повторити. А підробки часто вдаються до повторам старої маркування. Також з'ясуєте — фірмовий знак бренду на язичку кросівок і на устілках має яскраво виражену тиснення і яскравий колір, а на підробці – просто наклейку, яка швидко стирається або змивається водою.

Важливо: У оригіналу логотип зобов'язаний бути на підошві!

Дивимося з боку

 • Бічні смужки в оригіналі являють собою дещо нахилені вниз перерізу. У той час як у підробці вони можуть бути горизонтальними або ж зовсім відсутні. Хоча сумлінні горе-виробники можуть максимально точно вловити потрібний кут нахилу. Але оригінальна рядок, як і на підошві, більш дрібна і не так помітна, ніж на підробці.
 • І як підказка — відстань між цими лініями повинно бути однакове і більш широке. За рахунок чого і виходить достатня кількість отворів для провітрювання. У той час як у підробки ця кількість може змінюватись і бути менше 10.
Лінії і відстані між ними

Передня частина взуття або шкарпетки

Важливо: Зверніть увагу на висоту рядка. У оригінальних кросівок Adidas вона зазвичай вище підробки. Правда, помітити це можна при порівнянні двох моделей. На око вловити міліметровий зрушення не зовсім легко. Хоча на наочному прикладі можна простежити грубий повтор рельєфів і кількість самих ліній. У оригіналу їх 3!

У оригіналу має бути 3 лінії
 • При цьому, як ми бачимо на фото, ось ця «ракушка» носка з гумової фактури, що є додатковим захистом для пальців ноги, трохи різнитися. І знову ж таки саме якістю свого виконання. У підроблених моделей вона грубіша, при цьому з виразними швами. І має не такі плавні нахили і виверти.

Задня частина застарілий або трикутник

 • До 2004 року оригінальні кросівки Адідас випускали з якимсь трикутником на задній частині, під логотипом. Але виробники підробок мабуть вирішили, що це говорить за якість. Тому штампують подібний «хвостик» і на нових моделях. Запам'ятайте — каблук Теги (правильне його іменування) у оригіналу відсутня!
 • Та й взагалі п'ятка в оригінальній взуття рівна, порівняно висока і широка.
Порівняння п'яти

Колірна палітра і напис

 • Колір у оригінального виробу рівна і, як правило, неяскравий. Оригінальним виробів не властиві кричущі і кислотні кольори.
 • І запам'ятайте – він завжди представлений в офіційному каталозі та в точності відповідає заявленому показником. Тому впевнитися про якості ви можете на самому сайті, звіривши пропоновану кольорову гаму з пропонованими відтінками.
 • Напис ж друкується, в даному випадку у Адідас Суперстар, вже золотистим або металевим кольором. У підробки йде гравіювання, що заливається схожими чорнилом.

Важливо: При цьому у рядок оригіналу поруч з написом має форму трикутника, в той час як у підробки — овалу. Але ця риса виступає як невеликий підказкою, а не основоположною характеристикою.

Написи в порівнянні

Шнурки також мають значення

 • В оригінальному варіанті спортивне взуття Adidas завжди забезпечена запасними шнурками. Можливо, що виробні аналоги також порадують цим покупців. Але ось оригінальний виробник у всіх аспектах буде показувати найвищий сервіс. Тому, купуючи оригінал, ви виявите акуратно соложеные шнурки в поліетиленовий пакет, а не просто в коробці або в одному з кросівок.
 • Також вони не можуть бути яскравих кольорів чи занадто широкому колу. В оригіналі скромна витонченість!
Ліворуч більш тонкі шнурки, що говорять за оригінал, а от праворуч широка підробка
 • На оригінальних кросівках немає заклепок для шнурків, що часто ми можемо помітити на виробних аналогах. Знову ж таки, це говорить за високу якість самих матеріалів і точність їх обробки. Часом можна спостерігати даний критерій і в підробках, що не завжди буває вдалим повторенням.

Підказка: Але кількість отворів для шнурків завжди себе видасть! У оригіналу для жінок і дітей петель 6, а у підробки для всіх категорій буде 7!

Дивіться на кількість петель

Увагу на штриховий код!

 • Adidas – це німецький гігант, що з 1994 року більшу частину свого виробництва з метою збільшення обсягу продукції переніс в країни третього світу. Так сказати, германці користуються недорогий швейної силою за оригінальним дизайном і з високоякісних, обраних у Німеччині матеріалів. Крім того, це також допомагає постачати продукцію і за більш вигідною ціною для покупця.
 • Тому, навіть купуючи взуття в самому центровом і фірмовому магазині Адідас, ви не побачите напис «Made in Germany». Адже пошиття проводили за межами країни, а значить, на етикетках буде напис, наприклад, «Made in China». Але це не є показником неоригінальності продукції.
 • Перед поставкою в магазин виробник обов'язково проведе перевірку якості. І штрих-код Німеччини на оригінальної продукції Adidas проставляється незалежно від країни-виробника, а це три перші цифри від 400 до 440.
Дані всюди сходяться

Найважливіша відмінна риса – серійний номер!

 • На бирці і язичку взуття містить код фабрики, партії взуття, артикул і унікальний номер кожного кросівка. Унікальний номер присвоюється кожній речі, що дозволяє її ідентифікувати. Тому всю інформацію ви можете перевірити на сайті.
 • Також прослідкуйте, щоб всі дані, що показані на нижньому фото в зеленій рамці, були однакові і на взуття, і на бирці, і на коробці. Всі ці коди повинні співпадати! Але ось номер для лівого і правого кросівка – різний.
Лівий і правий код різняться!

Важливо: В якості невеликої підказки використовуйте запах! Оригінал не може пахнути клеєм або фарбою, чи будь-яким неприємним ароматом хімікатів.

Ну і на завершення — оригінальну річ слід купувати не на ринку, не з рук і не через інтернет, а тільки у фірмових магазинах Adidas, які є практично у всіх країнах і у всіх великих містах. Також звертаємо увагу на ціну – Адідас не може коштувати дешево і крапка! Адже ви платите за якість товару і за саме гучне ім'я.

Відео: Як відрізнити кросівки Адідас Суперстар від підробки?