Що робити, якщо ви несумісні за знаками зодіаку? Як побороти несумісність гороскопів?

Знаки зодіаку не завжди сумісні одне з одним, і якщо ви з партнером виявилися з різних світів», то доведеться або розлучитися, або навчитися з цим жити. У нашій статті ми розповімо, як побороти несумісність і зробити відносини щасливими.

Зміст

Вважається, що знаки зодіаку грають дуже велику роль у відносинах. Якщо два знака несумісні, то нічого доброго не вийде. Насправді, це можна виправити. У цьому впевнені астрологи. Для цього ви повинні чітко розуміти, що саме потрібно в стосунках кожного представника того чи іншого знаку зодіаку.

Що робити, якщо знаки зодіаку несумісні — як боротися?

Несумісність знаків зодіаку

Несумісність знаків зодіаку дійсно можна подолати і зробити це не дуже складно. Важливо розуміти свого партнера і вчитися виправдовувати його очікування. Варто відзначити, що робота над стосунками — це спільне заняття. Якщо тільки хтось один намагається все налагодити, а другому все одно нічого не вийде.

Несумісність з Овном

Овни від природи вперті і боротися з цим якістю можна дипломатично. Адже ніхто не говорить, що ви повинні беззаперечно виконувати всі його прохання і приймати виключно його думку. Навчіться тактовно вести суперечки і ні в якому разі не намагайтеся перемогти силою. Якщо ви не дуже рішучі, то спочатку вам буде важко впоратися зі звичкою цього знака діяти блискавично. Перші кроки повинен робити він, а останнє слово має бути за вами.

Несумісність з Тельцем

Якщо ви вирішили почати відносини з Тельцем, то вам може не сподобатися неквапливість представників цього знака. Незважаючи на те, що вони ніколи не поспішають, вони скрізь встигають. Найкращий спосіб побороти це, створити вигляд, що ви нікуди не поспішаєте, а заодно приготувати смачну вечерю. Набагато легше переконати Тільця, коли він ситий.

Пам'ятайте, що не варто провокувати у нього ревнощі, тому що вони втрачають здоровий глузд і можуть наламати дров.

Несумісність з Близнюками

Несумісність з Близнюками

Близнюки дуже часто виводять з себе мінливістю. Їхні плани можуть змінитися кілька разів на день, як і настрій. При цьому, вони навіть не проти поекспериментувати зі спонтанністю.

Якщо у вас виникають з Близнюками труднощі, то киньте будь-яке планування і займіться актуальними справами. Поживіть кілька днів без особливого розкладу і розширюйте свій кругозір. Близнюки здатні пробачити своєму партнеру всі недоліки, якщо він володіє хорошим інтелектом і розумом.

Несумісність з Раком

Раки відрізняються емоційністю і вразливістю і жити з ними буває дуже складно. Ви повинні поважати секрети цього представника і іноді залишати його на самоті. Не треба ломитися до нього в душу, навіть з хорошими намірами.

Якщо ви запідозрили, що коханий від вас щось приховує, то не варто дорікати його в обмані. Чим швидше Рак відчує, що вам справді можна довіряти і ви надійні, тим швидше він поділиться вашими переживаннями. Раки відрізняються ранимістю і завжди приховують свої емоції від оточуючих, щоб їх не оцінювали.

Несумісність з Левом

Леви дуже люблять, коли на них звертають увагу. Леви егоцентричні і самозакохані. Не варто намагатися повернути Лева з небес на землю, а щоб протидіяти, варто вдатися до невеликої лестощів.

Спробуйте відвоювати в нього хоча б трохи любові. Він так сильно любить себе, що може нічого не помічати навколо. А от що дійсно вимагає контролю, так це ваші фінанси. Леви є великими любителями дорогих речей і часто можуть спустити всі гроші на шопінг.

Несумісність з Дівою

Несумісність з Дівою

Діви відрізняються практичністю і раціональністю, але іноді люблять пообурюватися на життєві обставини. Тут вже буде складно утримати їх від невдоволення. Навіть якщо ви бачите, що Діва прикрашає ситуацію, то не варто занадто сперечатися. Вона так добре в критиці, що легко може розбити всі ваші доводи.

Представникам цього знаку не вистачає співчуття і розуміння. Ви повинні переконати Діву, що ви згодні з тим, що вона говорить, підтримуйте її і завжди допомагайте. Ви можете здивуватися, але у такому разі Діва сама стане спокійною і працьовитою.

Несумісність з Вагами

Ваги занадто нерішучі, їм самим заважає. У даному випадку варто завжди переглядати всі доступні варіанти і вибирати той, який буде враховувати інтереси обох сторін. Ваги часто забувають, що у них теж може бути власна думка. Якщо намагатися впливати на них за допомогою конструктивної критики, то це буде вкрай складно. Якщо ви вже втомилися думати, як краще вчинити, то зробіть так, як вважаєте за потрібне. Звичайно, це великий ризик, але найчастіше Ваги залишаються вдячними за вашу рішучість.

Несумісність зі Скорпіонами

Скорпіони фантастично розумні і вони інтуїтивно обчислюють слабкості всіх людей. Якщо вам хочеться, щоб ваші стосунки були гармонійними, то ніколи не говорите про те, що може вас найбільше поранити. Так Скорпіон позбудеться задоволення бити по хворих місцях. Не варто переживати, що світ Скорпіона часто позбавлений півтонів. Його погляди на життя часто можуть бути песимістичними і тому він часто тягнеться до тих, хто може дати йому настрій на позитив.

Несумісність зі Стрільцем

Несумісність зі Стрільцем

Стрільці байдужі і безтурботні, а тому вони можуть спокійно вивести з себе представника системності. Будьте готові будити його вранці, а також стежити за оплатою рахунків. Але саме Стрілець незамінний у справах, коли терміново потрібно підживлення позитивному. Ладити з представниками цього знака досить легко — вся рутина повинна бути на вас, а він повинен збирати виключно позитив.

Несумісність з Козерогом

Козероги відрізняються практичністю і приземленими поглядами, а тому немає сенсу чекати від них романтики і прояви неземної любові. Можливо, робити це доведеться самостійно. Козеріг здатний навчити долати будь-які перешкоди і досягати цілей. Цілеспрямованості представникам знака не займати, а тому не варто скаржитися, що він не дарує вам квіти на річницю. Швидше за все, Козеріг вам зробить пропозицію.

Несумісність з Водолієм

Водолії швидко захоплюються чимось новим і часто це не дуже подобається представникам інших знаків зодіаку. Вони навіть самі не завжди розуміють, що оточуючим не подобається прояв сильної любові до експериментів. Якщо ви хочете бути в хороших відносинах з Водолієм, то відмовтеся від будь-якої критики на його адресу. Саме від вас залежать відносини. Вам доведеться підходити виважено до вирішення всіх проблем, але саме Водолій покаже вам багато незвичайного в повсякденному житті.

Несумісність з Рибами

Несумісність з рибами

Риби завжди можуть розгледіти справжні мотиви у вашій поведінці, навіть якщо ви їх ретельно приховуєте. Вони відрізняються тим, що у них добре розвинена інтуїція і вони розуміють толк в психології. Часто їх проникливість виявляється неприємною, але і без неї не можна. Ніхто крім Риби не зможе допомогти вам в собі розібратися.

Риби не володіють діловою хваткою і тому серйозні справи доведеться вирішувати саме вам. Але вони краще за інших зможуть підтримати вас у складній ситуації, коли все раціональне виявляється марним.

Як налагодити стосунки з партнером, якщо ви несумісні за гороскопом: поради астролога

Багато хто не розуміють, що таке астрологічна несумісність, а деякі вважають, що це повна нісенітниця. Але, як показує практика, несумісні по знаку зодіаку люди можуть бути щасливі, але недовго, тому що при появі перших же проблем, вони не можуть з ними впоратися.

Ми розповімо, як можна подолати всі труднощі, але ви повинні зрозуміти, що такої поведінки повинні дотримуватися обидва партнера. В іншому випадку нічого не вийде, тому що рано чи пізно намагатися щось зробити без результату точно набридне. Коли руки опустяться, то відносини остаточно зруйнуються.

Дізнавайтеся свого партнера

Пізнавайте партнера

Це найголовніша порада. Ви повинні врахувати свою несумісність і намагатися не робити нічого такого, що буде дратувати вашого партнера. Тобто, вам варто серйозно зайнятися цим питанням і вивчити повну характеристику свого знаку зодіаку та партнера.

Приміром, Близнюків просто виводить з себе, коли їх речі чіпають. Для вас це може і дрібничка, але представники цього знаку можуть влаштувати скандал і образитися на вас дуже сильно. Так навіщо провокувати скандали? Краще просто нічого не чіпайте.

Спочатку вам може здатися, що люди ще не звикли один до одного, але коли це трапляється постійно, то вже закрадаються сумніви.

А вам досить просто навчитися поважати чуже особисте простір і речі, навіть якщо це просто перевірка кишень перед пранням або телефон.

Пам'ятайте про пріоритети

Безперечно, якщо ви дуже цікава людина і вам хочеться розібратися, що коїться в житті вашого партнера, то буде дуже складно. Головне-розставити пріоритети вірно. Тобто, вам доведеться вибирати. Якщо ви хочете зберегти стосунки і не посваритися, то треба промовчати. В іншому випадку задовольніть свою хвилинне цікавість, але наслідки не змусять себе чекати.

Якщо відносини для вас все-таки важливіше, то навчитеся підлаштовуватися під коханого. Нічого страшного і образливого в цьому немає. Коли двоє живуть разом, в чомусь вони все одно працюють. Ось тільки кому-то впоратися з цим дуже легко, а для кого-то вкрай важко і доводиться внутрішньо переступати через свої принципи і погляди.

Гороскоп сумісності

Погодьтеся, набагато легше приймати те, що твій партнер інша людина і може чинити інакше, ніж переконувати себе, що він знущається. Таким чином змиритися з недоліком простіше і тому приводів для зіткнень стає менше.

Наприклад, ви не надто емоційні і не звикли вихлюпувати все і відразу. А ваш партнер — повна протилежність і вибухнувши, тут же може забути про це. Ви ж довго збираєте образи і в один прекрасний день висловлюєте всі претензії. А він то вже й думати забув про це. Так що якщо ви посварилися і через якийсь час вам спаде на думку згадати це, то у вас з'являться нові проблеми.

Кожен реагує на проблеми по-різному. Особливо важко показувати одну реакцію представників різних стихій. Звичайно, Вогонь і Повітря, Вода і Земля, ще якось сумісні, але Вогонь і Вода далекі один від одного.

Але для цього і була придумана астрологія. Вона дозволяє не тільки отримати інформацію, а й допоможе вирішити виниклі проблеми.

Ви повинні вчитися поступатися по дрібницях, тоді вам буде прозі настояти на своєму головному. От якраз це і називається правильною розстановкою пріоритетів.

Робіть приємні речі

Робіть приємне

Коли ви зрозумієте, що дратує вашого улюбленого людини, варто зрозуміти, що йому подобається найбільше. Спочатку, коли відносини ще тільки розвиваються, кожен готовий задовольнятися малим і поступитися своїми принципами. Адже закоханим головне, щоб друга половинка була поряд, але з часом ситуація стає іншою.

І ось тут потрібно привести відношення до того, щоб чоловік був прив'язаний не тільки духовно і фізично, але й раціонально.

Наприклад, ви звикли економити, а партнер дуже щедрий і любить подарунки. У такому випадку варто дещо поступитися своїми принципами і проявити увагу, підкріпивши відносини дарами. До того ж, не обов'язково, щоб подарунок був дорогим. Важливо сама увага.

Якщо вам вдається виконувати навіть невеликі забаганки, про які ваша половинка навіть не говорить вголос, то будьте впевнені, що вона відчує, що ви з нею мислите однаково і оцініть це. Людям завжди був і залишається важливим внутрішній комфорт, а це багато чого коштує і тому сильно цінується.

Якщо гороскоп людини стверджує, що ваш улюблений творча людина і йому хочеться стати знаменитим, а він працює простим менеджером, то треба щось міняти. Приміром, у вільний час він створює картини. Або пише оповідання. Або навіть пазли великі збирає. Так чому б не влаштувати для нього виставку? Або влаштувати літературний вечір?

Тільки не варто робити це все в відкриту. Ваш коханий не повинен ні про що здогадуватися. Слава для нього повинна бути раптовою.

Якщо ви будете зворушливо ставитися до свого партнера, то він відчує вашу любов і підтримку. Але тільки за хобі він може проводити дуже багато часу і забувати про вас. Але ви ж не образитеся, правда?

Вмійте не тільки говорити, але й слухати

Вмійте слухати

Це найчастіша причина для розлучення. Коли партнери не вміють слухати і чути одне одного, то це дуже сумно. Це обумовлено тим, що кожен знак зодіаку по-своєму подає і приймає інформацію.

Деякі говорять швидко, але зовсім нічого не розбирають, коли висловлюється партнер. Деякі говорять багато і красиво, частіше не по справі, комусь легше приймати інформацію поступово, а є й такі, хто постійно шукає прихований сенс. Звідси і діалог не складається, адже особливості один одного не враховані.

Так, Козероги, Діви і Тельці не можуть сприймати надто емоційну промову з розмахуванням руками. Вони від такого стомлюються і йдуть у свої ж думки. Для таких людей простіше, коли всі претензії розписані по пунктах на листку. До того де, не варто розмовляти швидко, якщо ви зібралися йти, від цього не буде користі.

Емоційних Львів просто бісять повчання і поради. Їх можна змусити робити що-то тільки через гру. Вони можуть кинути свої шкідливі звички не тому, що вони погані, а якщо ви запропонуєте зробити це на спір. При цьому вони моментально засвоюють отриману інформацію, яка може бути корисною і кілька разів говорити не доводиться.

Поради астрологів

Можна привести ще один цікавий приклад. Коли ви прийшли з роботи і говорите Скорпіону, що ваш колега зробив щось унікальне і який він молодець. А партнер чує тільки якийсь колега чудовий, гарний, як він вам сподобався, в результаті скандалу не уникнути.

Ви, начебто, нічого поганого не сказали — пораділи чужому успіху, а улюблений почув зовсім не те, що потрібно було, сам додумав і в результаті розлютився. Так що будьте завжди обережні і намагайтеся підбирати вирази, щоб потім не було проблем.

Аналізуйте

Вчіться аналізувати

Навіть якщо дві людини народилися під одним знаком зодіаку, то вони можуть сильно відрізнятися. Взагалі, звичайно, важливо врахувати не тільки знак, але й інші особливості — дату народження, планету, східний гороскоп і так далі. Тобто, важливі всі деталі.

Так що в ідеалі варто було б скласти натальну карту і вже спиратися на неї. Це можна не тільки за допомогою професіоналів, але і самостійно.

Подібний підхід здатний зробити ідеальними будь-які відносини і дізнатися, коли у коханого будуть складні періоди, щоб знати, що йому потрібно підвищену увагу. Завдяки вашій чуйності, у вас буде менше приводів для зіткнення. Ваш улюблений буде думати, що ви ідеальні і відносини будуть хай і не найбільш розміреними, але великих скандалів точно не буде.

Якщо долати труднощі разом, то пара буде дуже міцною і надійною. Кожен знак зодіаку по-своєму вирішує проблеми і реагують на них. Це точно варто враховувати і якщо вам методи не до душі, то не варто переучувати людини. Він зробить все так, як вважатиме за потрібне.

Відео: найнесумісніші ЗНАКИ ЗОДІАКУ