Куди можна здати стару і нову непотрібний одяг і взуття, дитячі речі за гроші і безкоштовно? Чи можна і як здати, продати речі в Секонд-Хенд за гроші?

Куди і як здати старі і нові речі. Пункти прийому дитячих і дорослих речей.

Мода дуже швидко змінюється, поетом ще зовсім недавно улюблені речі, стають нікому не потрібними і мертвим вантажем лежать у шафі. Щоб не захаращувати свої володіння, можна перебрати речі і відкласти їх. Далі, вам вирішувати, що з ними робити.

Куди можна здати стару і нову непотрібний одяг і взуття, дитячі речі за гроші?

Для початку розсортуйте одяг. Та, яка ненова або пошарпана, відкладіть в окремий пакет. Такі речі можете сміливо нести на смітник, бомжі їх розберуть. Але дуже часто накопичується величезна кількість нових і красивих речей, які шкода викидати. В такому разі можете спробувати заробити на продажу цих речей.

Як отримати гроші:

 • Сайти. Простіше всього розмістити кілька пропозицій на різноманітних сайтах. Добре продаються речі на Авіто, Кидстаффе або Клумбі. Також можете створити власну групу вконтакті, куди будете викладати фото речей.
 • Комісійні магазини. Багато комісіонки приймають хороші речі. При цьому з вами розрахуватися можуть відразу або після продажу товару. Магазин бере собі невеликий відсоток від виручених грошей. Таким способом відмінно продаються дитячі речі, коляски та іграшки.
Куди можна здати стару і нову непотрібний одяг і взуття, дитячі речі за гроші?

Звідки беруться речі в Секонд-Хендах?

Найцікавіше, що практично всі товари в секонд хенди везуть з Європи. Там їх віддають безкоштовно. Існують спеціальні контейнери й пакети, в які здійснюється збір товару. В Англії і Німеччини є різні райони. Це житло для бідних і багатих. Пакети з бідних районів відразу відправляють у третю категорію, їх навряд чи хтось купить. А ось одяг з багатих районів продається добре. Там часто можна знайти брендові речі і новий одяг.

Після збору всіх пакетів, одяг відвозять на заводи, де їх перебирають, сортують і дезінфікують. Тут речі присвоюють категорію:

 • Крему. Повністю нові речі
 • Люкс. Речі з невеликим зносом
 • Екстра. Немає нових речей, все ношенные, але в хорошому стані
 • Перша категорія. Це не дуже хороша одяг, можуть бути плями, потертості

Після сортування весь одяг обробляють формаліном для дезінфекції. Після цього її відправляють до нас в країну. Ще раз у нас в країні все сортується і встановлюється ціна. На заводах працюють люди, які відмінно розрізняють бренди, від решти одягу. Такі товари найдорожчі. Приблизна націнка у нас становить 200-500%. Є одяг, яка стара і потерта, її продають на заводи для отримання технічної вати або на дрантя. Приблизно в контейнерах 30-40% такого одягу. Відповідно це теж робить ціну на нормальний Секонд Хенд високою.

Звідки беруться речі в Секонд-Хендах?

Чи можна і як здати, продати речі в Секонд-Хенд за гроші?

На жаль, ви не зможете здати одяг в секонд-Хенд. В нашій країні немає заводів із сортування, переробки або дезінфекції речей. Вперше цю ідею придумали в Європі. Саме звідти везуть всі речі.

Ви можете здати свої речі в комісійні магазини. Тут можна продати товар в два рази дешевше його первісної вартості. У таких магазинах відмінно продаються дитячі речі. Адже малюки швидко виростають.

Чи можна і як здати, продати речі в Секонд-Хенд за гроші?

Куди віднести стару одяг безкоштовно?

Існує кілька варіантів, як вчинити зі старими речами:

 • Віддати в дитячі будинки
 • Віддати в Червоний Хрест
 • Принести працівникам соціальних служб
 • Віддати працівникам храму

В цих організаціях найбільше потребують речі. Всі адреси і телефони можете дізнатися в інтернеті. У мережі можна легко знайти адресу найближчого дитячого будинку. Всі речі виперіть і погладьте. Вони повинні приємно пахнути. Ні в якому разі не віддавайте брудні і діряві речі.

Куди віднести стару одяг безкоштовно?

Куди можна здати речі для малозабезпечених: пункти прийому

Існує безліч організацій, які беруть дитячий та дорослий одяг.

Список організацій, куди можна здати дорослий одяг в Москві:

 • Благодійний Фонд «Російська береза»
 • Міжнародна громадська організація «Справедлива допомога»
 • Комітет «Громадянське сприяння»
 • Благодійна організація Центр «Перспектива»
 • Фонд «Софія»
 • Центр соціальної адаптації «Любліно»
 • Пункт обігріву бездомних Синодального відділу з благодійності
 • Храм Петра і Павла Свв. апостолів в Лефортові
Куди можна здати речі для малозабезпечених: пункти прийому

Список організацій, куди можна здати дитячий одяг в Москві:

 • БФ «Волонтери на допомогу дітям-сиротам»
 • Пункт збору допомоги при храмі Живоначальної Трійці в Черемушках
 • Дитячий магазин «Мамантин»
 • «Добрий ящик» при вході в Парк Горького

Пам'ятайте, що всі речі повинні бути постиранными і в хорошому стані. Речі для дорослих приймаються в Дезстанциях. Саме там миють бомжів, часто їх одяг викидають. Тому необхідна нормальна заміна. Тут будуть раді одягу будь-якого розміру. Особливо актуально верхній одяг і теплі речі. У храмах теж часто збирають речі для бездомних, тому сміливо можете їх туди нести.

Щодо дитячого одягу, то найбільше потребують допомоги дитячі будинки. Там необхідна одяг для малюків віком до 3 років. Якщо є можливість, можете принести іграшки, памперси та засоби догляду за малюками.

Якщо ви живете не в Москві, введіть «здача одягу» у своєму місті. Існує безліч благодійних організацій зі своїми власними сайтами. Там можна подивитися графік роботи і особливості прийому речей. У деяких організаціях немає складів для зберігання, тому одяг приймається тільки по сезону.

Куди можна здати речі для малозабезпечених: пункти прийому

Як бачите, старі речі можна продати чи віддати безкоштовно в благодійні організації.

ВІДЕО: Куди подіти старі речі?