Коли краще робити внески за місячним календарем, по днях тижня: сприятливі грошові дні, несприятливі дні для інвестицій

У даній статті мова піде про інвестиційні днями за місячним впливу.

У наш важкий час, коли грошові питання стоять у людей на одному з перших місць, багато стали замислюватися не тільки про те, як заробити достатньо грошей і правильно спланувати свій бюджет, але і про астрологічному аспекті цієї теми. Адже давно відомо, що Місяць має безпосередній вплив на всі сторони нашого життя, в тому числі і фінансове відображення. Але особливо велику роль будуть грати вклади за місячним календарем, якщо вибрати правильний час або дні для інвестування.

Вираховуємо і аналізуємо дні для інвестицій: в які дні за місячним календарем можна робити вклади?

Створений людством ще в глибоку давнину Місячний календар несе нам знання, отримані і збережені нашими далекими предками. І звичайно ж, не обійшов він стороною і грошові питання. Більше того, існує навіть окремий грошовий щорічний місячний календар. Але є важливі базові правила, які допоможуть зробити правильні вклади за місячним календарем з урахуванням потрібних днів для інвестування.

Примножуємо

Сприятливі дні для вкладів за місячним календарем

Важливо: Відстежується така закономірність, що дає нам можливість щомісяця починати нову і успішне життя – на молодий Місяць всі наші вклади і перспективи ростуть, a от c ee зменшенням згасає і фінансовий запас. Тобто, всі починання і фінансові інвестиції, вклади, накопичення починаємо на зростаючу Місяць. А ось віддавати борги або платити за комунальними рахунками, кредитами краще на убуваючий місяць, коли від інвестованих вкладень краще відмовитися.

Вклади за місячним календарем:

 • 2 місячні добу. Вкрай підходящий день для будь-якого фінансування і активації, щоб у майбутньому збирати вдалий і наглий урожай. Але врахуйте – до обіду амбіційність бере верх над розумом! Тому не квапимося, a більше збираємо потрібну інформацію.
 • 4 місячну добу. Працює зворотний закон – раніше почнете, більше результату отримаєте! Це стосується і грошових вкладень. Але ось після обіду свій запал і активність потрібно направити тільки на завершення будь-яких операцій і діянь. В іншому випадку, починання будуть безрезультатними, a вклади не принесуть прибутку.
Фінансова активність
 • 6 місячну добу — найсприятливіші для всіх фінансових операцій. Будь-які розпочаті, продовжені або завершуються в цей день справи спочатку запрограмовані на успіх. У цей день ви можете добитися успіху у всьому, що пов'язана з фінансами, але особливо сприятливим він буде для здійснення вкладів та інвестицій.
 • 7 місячну добу. Вдала тільки перша половина дня, в яку все буде виходити і вести до прекрасного результату. Друга половина дня також не протипоказана для занять фінансами, але маса накопичених за цей день проблем, здатна внести деяку плутанину у ваші плани. Майте це на увазі, тоді досягнете чималих успіхів.
 • 10 місячну добу гарні для вирішення фінансових справ, пов'язаних c благополуччям вашої родини. Часто у цей день трапляються несподівані фінансові надходження.
 • 14 місячну добу. Відмінний день дня будь-яких фінансових починань, який принесе вам успіх, відкриє нові горизонти, запрограмує на удачу і високі доходи. Правда, після обіду краще утриматися від великих фінансових операцій. Це загрожує тим, що ви можете бути втягнуті в не дуже вдале рішення чужих проблем.
14 — число найбільш фартового грошового дня
 • 20 місячну добу. Винятково сприятливий день для вирішення колективних проблем, пов'язаних c фінансами, питань спільного бізнесу, а також для початку будь-якої нової справи.
 • 21 місячний день – це справжня бігова доріжка вперед. Якщо ви почнете діяти в робочій сфері або у сфері фінансування, тоді отримаєте масову підтримку не тільки космосу, але і однодумців. Можна знайти вихід з будь-якої фінансово важкій ситуації.
 • 24 місячні добу. В цей день потрібно зосередитися на поточних справах, пов'язаних c грошима, творчістю і навчанням. Крім того, рекомендовано направити енергію на накопичення і створення «фінансової подушки», оскільки енергетика дня допомагає створити фундамент для всіх починань і справ, в тому числі і фінансових.
 • 28 місячна доба. Відмінний день для вкладів та інвестицій, для участі у великих фінансових проектах. При цьому будь-яка ваша активність сьогодні дасть поштовх на довгий час. Однак слід бути обережним в першій половині дня – нервове перенапруження може негативно позначитися на здоров'ї.
Перед повним зникненням час фінансового росту

Несприятливі дні для вкладів за місячним календарем

Важливо: Будь-які починання в різних життєвих галузях і всі фінансові операції, в тому числі інвестиції і вклади, ні в якому разі не проводите в Місяць на 1-e добу, на 15-e добу, коли Місяць максимально розкривається. А також уникайте сонячних або місячних затемнень. Навіть якщо вони збігаються c виграшними і максимально результативними числами і днями.

Вклади за місячним календарем:

 • 3 місячний день – це день c сильною енергією Молодика, яка наче серпом може зрізати ваші починання і фінансові вкладення. Тому втрат не уникнути. Також слідкуйте за агресією!
 • 5 місячну добу – в цей день всі фінансові операції потрібно відкласти. Навіть покупки для дому. А направити всю енергію на завершення розпочатих раніше справ. Але ось в борг давати дозволено.
 • 9 місячну добу. Перший демонічний день місячного циклу, в який ви легко можете зіткнутися c обманом, шахрайством, інтригами. У цей день слід відкласти всі фінансові справи, не давати в борг, не робити покупок.
Оберігайте фінанси
 • 12 місячну добу. Розташовують до відпочинку і осмислення своїх справ. У цей день краще відкласти всі справи, відмовитися від будь-якої активності і фінансових операцій.
 • 15 місячну добу. Як фаза Повного місяця, це найбільш невдалий день для бізнесу, вкладень і інвестицій, a також для будь-яких фінансових справ. Виняток становить лише сфера торгівлі, в якій можна здійснювати фінансові операції, але лише в другу половину дня.
 • 18 місячну добу. У цей день можна вирішувати тільки дрібні грошові справи, великі проекти і вкладення будуть приречені на невдачу. До того ж, майте на увазі, що в цей день дуже велика ймовірність конфліктів, сварок, непорозуміння між діловими партнерами і навіть членами сім'ї.
 • 19 місячну добу. Важкий і небезпечний демонічний день місяця, насичений конфліктами, скандалами і нещасними випадками. На цю місячну фазу краще відмовитися від усіх фінансових операцій. Особливо небезпечні позики, оскільки ви можете бути серйозно обмануті і втратите значно більше!
Серйозні втрати
 • 23 місячну добу. День суперечливих змін, в який можуть траплятися несподівані речі, в тому числі і неприємні. Тому його краще провести відпочинку, навіть не думаючи o фінансових справах. Крім того, в цю фазу підвищує ризик вплутатися в авантюру.
 • 26 місячну добу. У цей день дуже легко прийняти невірне рішення або виявитися обдуреним. Тому постарайтеся уникати всього, що стосується нових починань і грошових вкладень. Тим більше, наслідки від втрат можуть бути дуже плачевними.
 • 29 місячну добу. Один з найнебезпечніших днів місячного місяця для вирішення фінансових справ. Будь-які починання в цей день виявляться невдалими, будь-які вкладення – безрезультатними, a участь у великих проектах може призвести до банкрутства. Крім того, не можна займати або позичати гроші, a також навіть носити при собі великі суми.
 • 30 місячну добу. Цей день не можна назвати несприятливим, він скоріше нейтральний, але при цьому не обіцяє ніяких успіхів. Найкраще з фінансових справ, які ви можете зробити в цей день – роздати свої борги. А от c вкладеннями та інвестиціями краще не поспішати і перенести ці починання на більш сприятливий день місячного календаря. І, бажано, щоб він збігався c сприятливим днем тижня.

Також пропонуємо вам нашу статтю «Місячний грошовий календар на 2019 рік».

Краще роздайте борги

Сприятливі дні для вкладів за місячним календарем: астрологічний вплив Місяця і планет

Також розглянемо дні тижня, які також відіграють певну роль у здійсненні фінансових операцій. Це невелика підказка, коли планувати свої фінансові операції.

Якщо говорити, які дні для інвестування підходять найбільше – то це однозначно четвер! Саме цей день знаходиться під заступництвом Юпітера, що в астрологічному плані відповідає за мудрість, розважливість і фінанси. Саме в цей день можна і треба робити вклади, але і проводити ритуали на примноження успіху і багатства. Колірна гамма дня – золото.

А ще він приносить доходи

Якщо говорити про хороших днями для вкладів за місячним календарем, тоді варто розглянути:

 • Середовище – це хороший день для інвестування, оскільки знаходиться під мудрістю Меркурія. Дане космічне тіло відповідає за розум і логічне мислення! Тому від нерозумних угод і контрактів, a також фінансових вкладень, середа здатна вберегти. Але все ж не втрачайте в цей день пильність, оскільки ця планета ще відповідає за шахрайство. Тому вкладати або робити грошові інвестиції у цей день рекомендовано, але від кредитів або великих покупок все навіть краще утриматися! До речі, планетарний колір – зелений, що сприяє грошового процвітання.
 • П'ятницю можна назвати хорошим днем для інвестування, незважаючи на розслабляючий характер. Саме Венера забезпечить вдале укладення угод і великих покупок. Але все максимально направте енергію на спілкування c близькими людьми і очищення свого організму. Оскільки зірки обіцяють в цьому питанні колосальний ефект.
Спокійний зростання фінансів

Вівторок знаходиться між сприятливим і невдалим днем. Це енергетично дуже сильний день, покровителем якого виступає мужній і навіть войовничий Марс. І забезпечує планета рішучість, наполегливість і успіх! Роблячи в цей день інвестиції, ви отримуєте потужну космічну підтримку. Але є один важливий пункт – якщо ви володар такого ж сильного вдачі, a також маєте достатньо твердий грунт під вашим проектом. Тобто, спонтанних вчинків і вкладів Марс не схвалить. Також вівторок не підходить для тих дій, в яких є хоч крапля вашого сумніви. А слабохарактерним особистостям все ж краще і зовсім активно зайнятися своєю фізичною підготовкою.

Найбільш несприятливі дні для вкладів за місячним календарем:

 • Це, звичайно ж, неділю! День молитов і прощення, медитацій і спілкування c природою, рідними. Незважаючи на Сонячну енергію щастя і удачі – потрібно присвятити себе духовному зростанню, a не примноженню капіталу. Тому від інвестицій і будь-яких грошових операцій у цей день краще відмовитися! Але і в дьогті є трохи меду. Якщо ви маєте благі наміри, наприклад благодійні пожертви або інвестування, без краплі користі в душі, тоді можете розраховувати надалі на підтримку головного світила.
Фінансові пожертви окупляться удвічі
 • Не самим вдалим днем для інвестування виступає субота, що знаходиться під крилом у Сатурна. Холоднокровний і важкий «характер» планети не відповідає важливості та серйозності для фінансових вкладів. На думку астрологів – саме цей день тижня проносить хвороби і страждання. Тому обмежуємо максимально фінансові витрати, ласку або накопичення, щоб не набратися боргів і не втратити ще більше.
 • Не дарма кажуть, що понеділок – важкий день. Для будь-яких фінансових операцій, великих покупок та інвестицій він також несприятливий. Тому краще перенести їх на інший день. А все тому, що мінливість планети-покровителя має дуже сильний вплив і на прийняття рішень. Це день Місяця, що посилює нашу інтуїцію, тому астрологи не забороняють грати в лотерею або аналізувати вдалі дні для активних дій.

Важливо: Великі і важливі церковні свята, незалежно від співпадаючих з ними днями тижня, також вважаються вкрай несприятливими для будь-яких угод, вкладів та інвестицій.

Відео: Дні для інвестицій за Місячним календарем