Чи можна і як правильно викидати стару, непотрібну одяг, аксесуари, взуття: правила, прикмети, поради

Інструкція з утилізації одягу, взуття, аксесуарів, весільного плаття.

Вважається, що речі довго зберігають енергетику свого господаря. З їх допомогою можна наслати порчу або якось нашкодити людині. У цій статті ми розповімо, як правильно викидати стару одяг та аксесуари.

Чи можна і як правильно викинути весільну сукню, весільний букет, фату?

Все, що пов'язано з весільною атрибутикою, також відноситься до особистих і дуже цінних речей. Вважається, що такі речі містять у собі енергетику нареченої і щастя, і можуть, як зберігати шлюб, так і сприяти його розірвання.

Поради, викидати одяг:

 • Ні в якому разі після весілля букет не викидається. В більшості випадків його рекомендують засушити. Для цього він ставиться в банку без води, і зверху покривається звичайним лаком для волосся. Це покращує колір пелюсток.
 • Далі, з цього букета можна виготовити своєрідні ікебани, які прикрасять ваш будинок. Весільна сукня коштує досить дорого, тому деякі дівчата не набувають його, а беруть напрокат. Однак можна знайти серед прикмет, що весільну сукню не можна брати напрокат тому, що воно вже містить енергетику іншої дівчини, бажано купувати нове. Якщо ви вчинили саме так, то природно після весілля ви хочете його продати.
 • Вважається, що продавати сукню не потрібно, тому що ви можете продати частину свого щастя. Рекомендується зберігати сукню в будинку. Воно є своєрідним хранителем, і оберегом ваших сімейних відносин. Однак не всі люблять зберігати мотлох в шафах, і прагнуть від неї позбутися. В такому випадку можна випрати плаття і звільнити його від своєї енергетики за допомогою молитви.
 • Після цього плаття можна продати. Ідеальним варіантом вважається використання сукні в домашньому господарстві. З нього можна виготовити різноманітні прикраси, штори, наволочки на подушку, або доповнити різноманітні скатертини. Вважається, що, таким чином, розрізане на шматочки весільну сукню, додає щастя і домашній затишок у житлі. Те ж саме стосується і фати. Її не можна викидати, найчастіше використовують як москітної сітки на коляску. Це одне з найкращих застосувань для фати. Ні в якому разі такий виріб не продається.
Спалювання сукні

Чи можна і як правильно викинути весільну сукню вдови та розведеної?

Поради, як викидати одяг:

 • В такому випадку з сукнею можна досить швидко розлучатися. Дійсно, багато езотерики вважають, що таким чином ви позбавляєтеся від енергетики минулого шлюбу і прискорюєте можливість настання таких відносин. В такому випадку сукня не викидайте, його можна продати, або просто спалити, якщо воно досить старе і вже зовсім немодне. Точно також надходять з фатою, весільним букетом.
 • Якщо ви розлучені, плаття теж можна спалити або продати. Тепер це плаття зберігає не сімейне щастя і енергетику любові, а нотки розчарування. Тому воно зайвий раз буде нагадувати вам про не склалися стосунки.
 • Найцікавіше, що сукня після вдови не можна продавати і купувати. Воно може послужити не дуже хорошу службу жінці, яка одягне сукню ще раз. Адже вважається поганим знаком одягати сукню померлого чоловіка або жінки, у якої помер чоловік. Це може обіцяти точно таке ж закінчення шлюбу для людини, яка одягне сукню в майбутньому.
Фата

Як очистити речі від своєї енергетики?

Якщо у вас завалялися старі, непотрібні речі, ви не знаєте, як їх викинути, необхідно провести ритуал, який називається 100 речей.

Інструкція:

 • Це потужна енергетична маніпуляція, яка дозволить вам позбутися від мотлоху не тільки в своєму будинку і гардеробі, але ще позбутися старих думок, емоцій, а також переживань. Це своєрідна повна енергетична очищення не тільки свого будинку, але і організму. Для цих цілей необхідно походити по своєму будинку, взяти величезний пакет і зібрати в нього 100 речей.
 • Це можуть бути непрацюючі, порвані речі, техніка. Краще всього для цих цілей відбирати речі, які мають якісь пошкодження і подряпини. У фен-шуй вважається, що виріб, яке тріснуло, урвався, відслужило своє і ввібрало в себе якусь негативну енергетику. Відповідно це ідеальні речі для того, щоб провести очищення. Як тільки пакет буде зібраний, його необхідно вивезти кудись у ліс і закопати глибоко.
 • Якщо такої можливості немає, або ви не хочете їхати в ліс, можете розрізати всі речі на кілька частин, щоб повністю виключити можливість її повторного використання або шкарпетки. Після цього речі складаються в пакет, і викидаються в сміття або закопуються.
 • Краще всього проводити подібні ритуали після Нового року або в його напередодні. Таким чином, ви залишите всі старі, непотрібні речі, які вам більше не знадобляться. Фен-шуй взагалі радить всі речі, якими ви не користувалися більше одного року, викидати в сміття. Вважається, що у таких речей немає майбутнього, і швидше за все, ви більше їх не надінете.
Стара одяг

Куди подіти речі померлого?

Щодо речей померлої людини, то щодо цього існує безліч прикмет і забобонів. По суті справи, померла людина зберігає якусь енергію в цих речах.

Поради, як викидати одяг:

 • Тому, щоб у нового власника речей не було ніяких проблем, краще всього роздавати речі померлої людини через 40 днів після його смерті. Ні в якому разі не можна роздавати одяг людини, який сильно хворів і помер в результаті якогось серйозного недуги.
 • Відповідно одяг, речі онкохворих ні в якому разі не можна нікому роздавати, і в будь-якому випадку необхідно спалювати. Це стосується і предметів меблів.
 • Вважається, що диван, на якому помирав чоловік, в будь-якому випадку необхідно спалювати, викидати і вивозити на звалище. Ні в якому разі такі меблі не можна продавати.
Викинути речі померлого

Чи можна і як правильно викидати стару одяг, подушки?

Вбрання завжди пов'язували з конкретною людиною, яка його носив. Відповідно і утилізувати одяг необхідно спеціальним чином. Краще всього не викидати її в сміття і не віддавати комусь конкретному у руки. Перед тим як віддати пакет зі своїми старими непотрібними речами, необхідності подумки попрощатися, і сказати, що вони вам більше не потрібні.

Поради, як викидати одяг:

 • Тобто перед передачею кому-то, вони як би стають нічийними. Бажано ні в якому разі не віддавати речі, які ви після шкарпетки не прали. Всі речі повинні бути випраним. Ідеальним варіантом, звичайно, стане спалити всі речі, однак займатися таким марнотратством не варто, тому що є люди, які дійсно потребують в одязі. Найчастіше такі предмети можна віддати в комісійний магазин, секонд-хенд, або в храм.
 • Зазвичай одяг роздають нужденним. Багато хто вважають, що якщо їх одяг буде носити чоловік, який досить бідний, то це може стати причиною бідності колишнього власника речей. Щоб такого не сталося, подумки попрощайтеся з речами і побажайте, щоб вони принесли багатство тій людині, яка буде їх носити. Точно також варто поступати з взуттям, а також сумками, верхнім одягом. Ні в якому разі не можна роздавати свою білизну. Його в будь-якому випадку необхідно спалювати.
 • Нижня білизна не підлягає передачі. Такі речі обов'язково спалюються, нікому не можна передаровувати і тим більше продавати. Справа в тому, що саме на особисті речі можуть викидати якісь неприємності.
 • Попереджаємо вас про те, що не варто брати від невідомих людей досить хороших, ношених речей. Дуже часто на якісь предмети гардероба скидають дрібні неприємності. Це може бути повнота, вугри, або якісь дефекти зовнішності. Дійсно, на одяг часто проводять подібні обряди. Навести на них порчу досить складно, проте сприяти збільшенню ваги або появи прищів такі речі можуть.
 • Зверніть увагу, що, якщо у вас багато нових речей, ви не так давно повністю змінили свій гардероб, тому хочете роздати свій одяг, необхідно провести їх очищення з використанням солі. Саме сіль сприяє знищенню енергетики людини. Далі, такий одяг можна віддати в секонд-хенд, храми, або нужденним. Як це зробити, можна дізнатися тут. Тут зазначені адреси пунктів прийому старих речей.
Старі речі

Як викидати взуття?

Поради, як викидати взуття :

 • Взуття, як і одяг, дійсно містить в собі енергетику людини. Тому наші предки ніколи не дозволяли собі викидати свої черевики або сандалі на смітник. Їх неодмінно спалювали у печах або в топці. Проте зараз більшість людей живуть не в приватних будинках, а в квартирах, тому спалювання взуття є досить непростою маніпуляцією, відповідно необхідно придумати щось інше.
 • Позбутися від енергетики колишнього господаря можна, покласти всередину черевика шматочок хлібної скоринки. Краще всього, якщо вона буде суха. Саме в такому стані необхідно виносити непотрібну взуття на звалище. Можливо, вона комусь знадобиться.
 • Якщо ваші черевики дуже добре збереглися, і хтось із знайомих попросив їх віддати, в такому випадку необхідно промити їх під проточною водою. Вважається, що разом зі струменем води змивається вся людська енергетика, тому йому буде неможливо нічого зробити.
 • Наші предки спалювали взуття не тому, що вони не хотіли ділитися, а з причини того, що у взутті міститься енергетика. З її допомогою можна навести порчу або якесь прокляття. Тому вони ні в якому разі не виносилися на смітник. Люди переживали, щоб на них не наслали порчу, і взуттям не скористався якийсь чаклун.
Стара взуття

Як викидати, викинути сумку?

Утилізація сумки:

 • Сумка являє собою річ, яка довго була символом вашого благополуччя. Адже саме в ній найчастіше зберігаються гроші чи якісь цінні речі. Відповідно такі вироби, як ніякі інші, зберігають енергетику свого колишнього господаря.
 • Якщо ви не збираєтеся її нікому віддавати або сумка неабияк потрепалась, то в такому випадку краще всього її розрізати на шматки і просто викинути сміття. Якщо ж ви хочете комусь віддати сумку, вона непогано збереглася, хтось з ваших знайомих дійсно потребує такий аксесуар, може провести ритуал очищення. Якщо сумка виготовлена з тканини, її можна випрати, додавши в пральний порошок три столові ложки солі.
 • Вважається, що сіль відмінно змиває енергетику господаря, таким чином, сумка стане безликою. Якщо ж сумка виготовлена із замші або шкіри, то провести обряд очищення від своєї енергетики можна за допомогою Місяця.
 • Необхідно протягом трьох ночей виносити сумку під Місяць і залишати на кілька хвилин. Таким чином, сумка очиститься від вашої енергетики і стане абсолютно порожній. Це ні в якому разі не стосується речей, якими ви не користувалися. Тому, якщо сумка нова, ви жодного разу з нею нікуди не ходили, та не зберігали особистих речей, можете сміливо передаровувати її кому-небудь без попереднього очищення.
Стара сумка

Як викинути пояс, ремінь, косметичку, клатч, аксесуари?

Поради, як викидати особисті речі:

 • Що стосується таких аксесуарів, як старі пояси, невеликі косметички, то вони нікому не лунають і не передариваются. Такі речі розрізаються на частини, викидаються. Якщо є можливість, то краще всього, звичайно, їх спалити, якщо немає, то можна розрізати і викинути.
 • Зверніть увагу, що якщо ви не проведете очистку своїх речей від енергетики і віддасте комусь із знайомих або незаможних, то можливо їх матеріальне становище перенесеться на вас. Саме тому дуже часто чаклуни, а також езотерики, роздаючи свої власні речі, часто вкладають у них спеціальну енергетику і заговорюють їх.
 • Найчастіше в сумку вкладають жменю монет, якусь купюру, віддають незаможним або незнайомим людям. Це говорить про те, що швидше за все, сумка разом з монетами заговорена, для того щоб скинути з себе злидні або фінансові негаразди.
 • Такого роду маніпуляція дозволять вам скинути матеріальні неприємності тієї людини, яка віддає сумку або косметичку. Саме тому не варто підбирати незнайомі речі в парку, або в громадських місцях. Можливо, залишили сумку не просто так.
Ремінь

Можливо, той хто підбере сумку, зіткнеться з безгрошів'ям, а також погіршенням матеріального становища. Тому ні в якому разі не варто радіти такій знахідці. Можливо, за допомогою цієї сумки з себе намагаються скинути якісь нещастя або чорну смугу в сфері фінансової діяльності.

ВІДЕО: Як викинути непотрібний одяг?