Як зробити торт з грошей на весілля своїми руками?

Весілля – це серйозний захід, до якого підходять відповідально не тільки молодят, але і запрошені гості. Якщо ви належите до таких людей, і замислюєтеся про нетривиальном подарунок, який зможе не тільки здивувати молоду сім'ю, але і виявитися дуже корисним, тоді пропонуємо вам презентувати торт з грошей на весілля своїми руками.

Цей подарунок не тільки дозволить вам піти від банального процесу дарування грошей в конверті, але і допоможе вам зробити матеріальний внесок у становлення нової сім'ї. Гроші ніколи не бувають зайвими, особливо якщо їх подарувати нетривіальним способом.

Розглянемо докладно майстер-клас, як зробити грошовий торт на весільне торжество. Це нескладний процес, з ним легко впорається навіть людина, далека від творчості. Головне – чітко і покроково дотримуватись поданої нижче інструкції з виготовлення весільного подарунка.

Необхідний матеріал

Перш ніж приступити до виготовлення грошового весільного подарунка, необхідно подбати про матеріал, який знадобиться в роботі.

Основний акцент, природно, робиться на грошових купюрах. Їх необхідно підготувати завчасно. Оптимальним варіантом є створення торта з купюр ідентичного номіналу. Так купюри не будуть пістрявити різними кольорами, а сам подарунок буде виглядати красиво і оригінально. Будьте готові до того, що вам в середньому знадобиться від 100 до 150 купюр. Краще, якщо вони будуть новими, цілими, без слідів забруднення та інших помарок, оскільки це може зіпсувати зовнішній вигляд весільного подарунка, та всі старання будуть марними.

В якості банкнот, якими буде прикрашений весільний тортик, можуть виступити як національна, так і іноземна валюта, все буде залежати від величини бюджету, який ви готові витратити на подарунок молодятам. Долари, наприклад, можна розміняти на купюри невеликого номіналу.

Крім грошей, вам також знадобляться:

 • кілька листочків щільного і гнучкого картону білого кольору;
 • клей – оптимальним варіантом є ПВА, він дозволить надійно скріпити всю конструкцію;
 • канцелярські скріпки – краще всього придбати пачку, оскільки в процесі роботи їх потрібно досить багато;
 • простий олівець, лінійка і циркуль;
 • ножиці;
 • різноманітні стрічки, намистини, штучні квіточки, метелики – вони будуть використовуватися для прикраси торта.

Виготовлення весільного подарунка

Класичною моделлю весільного торта є виріб, що складається з трьох ярусів. Якщо ви обмежені в бюджеті, тоді можна обійтися і двоярусним весільним тортом.

В основі такого подарунка повинні розташовуватися низенькі циліндри з картону. За формою вони повинні бути схожі на капелюх-циліндр. В залежності від того, скільки ярусів буде мати грошовий торт, стільки циліндрів вам потрібно зробити. Ці фігури повинні бути виконані з дотриманням однакової висоти, але відрізнятися по діаметру. Розташовуються такі циліндри один над одним: внизу перебуватиме найбільша по діаметру фігура, а зверху – найменша.

Розглянемо процес виготовлення торта з грошей на весілля своїми руками покроково.

Створення нижнього ярусу

Біля основи торта буде розташовуватися циліндр з найбільшим діаметром. Щоб його зробити, потрібно на щільному картоні намалювати коло діаметром 30 сантиметрів. В середині цього кола намалюйте маленьку окружність, діаметр якої дорівнює 25 сантиметрам.

Потрібно обережно вирізати велике коло, скориставшись канцелярськими ножицями.

Виміряйте, якої висоти ви будете використовувати банкноти для прикраси торта.

Необхідно на м'якому картоні намалювати прямокутник: його довжина становить 80 сантиметрів, а ширина буде дорівнювати висоті купюри. Цей прямокутник буде використовуватися в якості бортика для циліндра. Щоб виріб добре приклеїлася, необхідно відступити приблизно по 1,5 см з кожної сторони прямокутника. Ця відстань буде використано в якості припусків на шви.

Виріжте прямокутник. Відстань, яку ви залишали для швів, необхідно оформити у вигляді зубчиків. З допомогою надрізаних частинок можна буде легше приклеїти бортик до основи циліндра. Частина прямокутника, яка виступає в якості припуску для швів, потрібно загнути під прямим кутом до бортику. Його необхідно приклеїти до окружності, розташувавши навколо внутрішнього кола, діаметр якого становив 25 сантиметрів. Для цього краю бортика слід намазати клеєм і потримати кілька хвилин, поки вони приклеїти до картонній основі. Бічні краї також потрібно приклеїти внапуск, замкнувши вертикальний борт в колечко.

Почекайте кілька хвилин, поки на даній конструкції повністю висохне клей. Це допоможе вберегти весільний торт від приклеювання купюр.

Кріпимо до нижнього ярусу банкноти

Процес прикріплення банкнот до нижнього ярусу грошового торта виглядає наступним чином:

 1. потрібно взяти одну банкноту і скрутити її в трубочку не надто туго, діаметр подібного вироби повинен бути приблизно дорівнює 2,5 см;
 2. прикладати трубочку, згорнуту з грошової банкноти, до бортика потрібно так, щоб її зовнішній кінець притулився до циліндра і був розташований з лівого боку;
 3. використовуючи канцелярську скріпку, потрібно прикріпити верхню частину трубочки до верхньої частини бортика;
 4. з наступного банкнотою проробіть аналогічні дії, звернувши з неї таку ж трубочку.

Друга грошова трубочка повинна розташовуватися з лівого боку від першої, прилягаючи до неї впритул. Вона також прикріплюється канцелярською скріпкою.

Зверніть увагу, щоб весільний торт з купюр виглядав гармонійно, всі банкноти повинні бути згорнуті в трубочки однакового розміру.

Повільно просуваючись по колу, ви зможете прикрасити нижню частину весільного подарунка грошовими трубочками.

Коли нижній ярус буде повністю готовий, його можна буде відкласти в сторону і взятися за виготовлення другого ярусу.

Зробимо другий і третій ярус

Процес виготовлення другого ярусу буде відбуватися за аналогічною схемою, як і виробництво першого ярусу. Вам доведеться тільки вирізати коло меншого діаметру, рівну 25 сантиметрам÷, використовуючи щільний картон. В середині цього кола також потрібно намалювати ще одну маленьку окружність, діаметр якої становить 20 сантиметрів.

Для того щоб зробити бортик, потрібно вирізати з м'якого картону прямокутник, довжина якого дорівнює 66 сантиметрів, а висота відповідати висоті банкнот. А також не забудьте відступити трохи місця для припуску швів.

Таким же чином, як ви виготовляли та оздоблювали грошовими трубочками перший циліндр, потрібно зробити і другий ярус.

Якщо ви будете презентувати двох'ярусний торт з грошей на весілля, тоді можете приступати до безпосередньої зборці виробу.

Якщо ваш торт буде мати три яруси, тоді аналогічно потрібно зробити самий верхній ярус. Його параметри складають:

 • велика окружність, діаметр якої дорівнює 20 сантиметрах;
 • внутрішній коло з діаметром рівним 15 сантиметрам;
 • прямокутник, довжина якого становить 50 сантиметрів.

Збірка грошового споруди

Коли всі три яруси готові, можна приступити до безпосереднього складання весільного подарунка.

Нижню частину середнього циліндра слід намазати клеєм і прикріпити зверху на самий великий циліндр. Притримуйте його руками, щоб яруси добре приклеїлися один до одного. Потрібно почекати кілька хвилин, поки клей повністю висохне.

Аналогічним способом прикріплюється самий верхній ярус.

Не варто поспішати, робіть все гранично акуратно, щоб клей не розтікався і не розбризкав в процесі роботи. Якщо він потрапить на купюри, тоді вони приклеїти до паперового основи, і молодятам буде дуже складно відокремити їх. Це може зіпсувати подарунок, адже молода сім'я повинна використовувати гроші за призначенням, а не тільки милуватися вашим подарунком.

Якщо у вас залишилися 2-3 коробочки різного розміру з-під цього торта, тоді спорудити весільний презент з купюр буде ще простіше. Адже вам потрібно буде тільки прикріпити банкноти до бортикам таких коробочок і приступити до безпосереднього оздоблення виробу.

Прикраси з купюр

Коли грошовий тортик готовий, можна приступити до завершального етапу – гарно прикрасити, надавши святковий вигляд.

Оберніть кожен ярус торта стрічками, їх кінці повинні бути прикрашені великими бантами. Нижню частину верхнього ярусу потрібно прикрасити штучними квіточками. Розташуйте їх щільно один до одного, щоб не було видно картону.

На нижніх ділянках можна розмістити невеликі квіточки і бантики, виконані з органзи. На великих квіточках можна розташувати декоративних метеликів.

Щоб надати штучним квіточкам більш природний вигляд, можна наклеїти на їх пелюсточки стрази, які будуть імітувати крапельки роси. Не обмежуйте свою фантазію, і у вас вийде красиво прикрашений грошовий тортик.

Коли весільний подарунок буде готовий, його можна помістити в спеціально приготовлену декоративну коробочку або розташувати на красиво задекорированном підносі по аналогії із звичним тортиком.

Тепер ви готові відправитися на весільне торжество і здивувати молодят та інших присутніх гостей своїм неординарним подарунком, а також майстерністю з виготовлення торта з грошей на весілля своїми руками.

Презентуючи торт з купюр, постарайтеся підготуватися заздалегідь і вимовити відповідне привітання. Даруючи грошовий торт, побажайте нареченим хорошого матеріального добробуту і поповнення сімейного бюджету. Можна також не обмежуватися в побажаннях тільки грошових акцентів. Побажайте сімейній парі щастя, здоров'я і палких почуттів, які вони зможуть пронести через довге щасливе сімейне життя.

Про те, як зробити торт з грошей, дивіться у наступному відео.