Гарні варіанти каре на подовження з чубком

Каре на подовження – одна з стрижок, яка впевнено тримає лідируючі позиції за популярністю і не збирається їх здавати. Секрет в її універсальності. Є величезна кількість варіацій цієї зачіски: на ніжці, видовжене як з прямим, так і з асиметричним зрізом, з чубком і без, на прямих та на кучерявих волоссі.

Будь-яка представниця жіночої статі при бажанні знайде підходящу своїм типом особи і структуру волосся.

А скільки укладок можна зобразити на голові, маючи таку стрижку! Сьогодні ми поговоримо про один з найцікавіших варіантів каре – видовжене з чубком.

Особливості зачіски

При виборі подовженого каре потрібно пам'ятати, що довжина волосся може змінюватись. Найкоротший варіант – волосся довше лінії підборіддя, максимальна ж – трохи нижче плечей. Таким чином, дозволити собі таку стрижку можуть навіть власниці кучерявого волосся.

У відповідності зі структурою волосся і формою обличчя клієнтки майстер вирішує, якою буде зачіска – прямий або косий (природно, за погодженням з самої клієнткою) і градуює пасма тим чи іншим способом.

Якщо ваше обличчя кругле, квадратне або трапецієвидний, найкраще вам підійде форма «каскад» або «драбинка». Однакова довжина волосся зробить особа монументальним і важким «квадратом» або додасть форму правильного кола, а це зовсім не те, чого хотілося б досягти при стрижці.

Крім того, цьому посприяють кольорові відблиски – краще, якщо у волоссі як би заплутається сонце, надавши їм неоднорідний відтінок. Якщо при кожному русі волосся вони будуть переливатися, тьмяним, трохи змінювати тон – це піде тільки на користь їх власниці.

Ці поради актуальні і для тих дівчат, чиє волосся тонкі і негусто. Пряма лінія зрізу буде тільки підкреслювати ці властивості, тоді як «рвана» довжина і неоднорідне забарвлення допоможуть створити ефект «гриви».

І на жаль, якщо особа має хоч найменший слід наявності зайвої ваги: щоки, підборіддя, овал – пряма лінія зрізу візуально додасть до цього ще кілька кілограмів.

Вибір форми і довжини чубка залежить, по-перше, від того, яку форму має сама стрижка, по-друге, від висоти лоба клієнтки, і тільки, по-третє, від її побажань. Переваги клієнтки на останньому місці невипадково. Наприклад, дівчина з сильно кучерявими волоссям бажає коротку пряму чубок. Тільки майстер зможе відмовити її від цього кроку, адже їй або доведеться кожен день витягати чубок праскою, а та при найменшому підвищенні вологості намагатиметься згорнутися в локони, або ходити з пухнастими кучерями на лобі, і навряд чи такого ефекту дівчина домагалася від стрижки.

Жінкам з високим чолом підуть довгі густі асиметричні (і прямі теж) чубчика, а ось власницям низьких лобів бажано робити чубок повітряної і короткою. Нерівна і не надто густа чубчик дасть значно більше можливостей для укладання.

Панночкам, далеким від класики, можна поекспериментувати як за довжиною, так і за кольором – зробити стрижку багатошаровою. Бунтаркам в душі, вимушеним дотримуватися офісний дрес-код, підійде фарбування в яскравий колір нижнього шару волосся (так зване приховане фарбування), який видно, коли волосся зібране. Таким чином, зверху зберігається класичний відтінок.

Різновиди

Розглянемо різні варіанти каре на подовження з чубчиком.

З прямим зрізом

«Прабатьком» цієї стрижки став класичний «боб». Як виглядає зачіска, зрозуміло з назви. Лінія зрізу пряма, стрижка тяжіє до класичного каре, і в зв'язку з цим вимагає ідеальних пропорцій обличчя. Якщо остання умова не дотримана або хочеться прямий зріз, але не хочеться виглядати нудно, пасма біля обличчя або по всій стрижці можна градуювати. Це додасть додатковий обсяг зачісці.

В каре на подовження волосся на потилиці завжди коротша, ніж пасма біля обличчя. Варіацій ж переходу довжини маса. Зріз може бути прямим, кутовим, причому кут припустимо як в декілька градусів, так і досить великий – тоді перепад довжини між потилицею і особою буде в десять і більше сантиметрів.

Кілька років тому Вікторія Бекхем ввела в моду гострі кути в подовженому каре, коли пасма у особи довше, а зріз волосся рівний, але при цьому йде під кутом. Ця варіація як і раніше виглядає свіжо, проте всім, хто побажає повторити її на своїх волоссі, потрібно пам'ятати, що будь-який гострий кут в зачісці, особливо біля обличчя, вимагає фактурного особи без слідів зайвої ваги. Різкі лінії тільки підкреслять округлості особи. Панночкам з м'якими і жіночними рисами обличчя, курносыми або вздернутыми носиками краще зупинитися на профільованих, градуйованому пасмах у особи, тоді на потилиці можна залишити і прямий зріз.

Якщо особа дуже кругле або квадратне з важкою щелепою, краще зупинитись на довжині волосся біля обличчя на кілька міліметрів нижче підборіддя – це пом'якшить риси і трохи витягне особа.

Це ж стосується і чубчика. Пряма густа категорично протипоказаний круглолицим дівчатам, а ось арочна коротка чубчик може абсолютно змінити їх.

Градуированное

У цьому варіанті стрижки можливі різні поєднання, наприклад: каре з каскадом, каре з драбинкою, навіть і каскад, і драбинка в одній зачісці. Градуювання може бути як слабовираженная – для додання динаміки та обсягу, так і сильно – для коригування рис обличчя.

Найкраще до цього типу стрижки підійде коса чілка. По-перше, це дає масу можливостей для укладання, а по-друге, вона йде практично кожного типу обличчя.

Асиметричне

Такий тренд, як асиметрія, стосовно до подовженому каре з'явився порівняно недавно. Цей тип стрижки передбачає наявність пасм нерівномірної довжини. Ніякого плавного переходу ліній при цьому немає. Часто стрижку роблять асиметричною, а чубчик при цьому – пряму з ідеально рівним зрізом. Добре виглядають чубчика арочної форми (як довгі, так і короткі) або косі.

Тільки цей варіант каре допускає, щоб потиличні пасма були довші, ніж передні. Часто саме асиметрична стрижка поєднується з яскравими колірними акцентами у волоссі.

Як можна укласти?

Способів, якими можна укласти каре на подовження, безліч. Варіації залежать як від виду стрижки, так і від структури волосся.

Всі види укладок можна розділити на кілька груп.

  • Класика: тут все просто, укладання пряма, кінці волосся покладені круглою щіткою всередину. Сюди ж відносяться зачіски з закалыванием частини волосся невидимками або шпильками.
  • Натуральні укладання. Ці варіації створюють видимість природно висушених і укладених волосся, у них немає нарочитості і порядку.
  • Романтичні – це різного роду варіанти хвиль, локонів і кучерів будь-якої форми і розміру. Такі зачіски часто прикрашають квітами, ободками або красивими шпильками.
  • Сучасні святкові укладання часто припускають гарне плетиво, поєднання в одній зачісці локони і кос.
  • Неординарні зачіски – це, наприклад, ірокез, який в даний час необов'язково вимагає божевільного начісування, достатньо лише правильно заплести косу відповідної форми.

Детальніше дізнатися про варіанти каре на подовження з нею ви зможете в цьому відео.