Дитячі сандалії Adidas

Взуття для всіх віків

Попит на продукцію компанії Adidas б'є всі рекорди, і в цьому немає нічого дивного, адже для виробництва взуття задіюються матеріали вищої якості та інноваційні технології. Найталановитіші дизайнери ретельно продумують дизайн моделей, завдяки чому покупець буде забезпечений не тільки комфортом, але і привабливим зовнішнім виглядом.

Для дітей дошкільного віку бути в центрі уваги не менш важливо, ніж для підлітків і дорослих людей. Малюки пізнають світ за допомогою візуального вивчення, тому хлопцям так хочеться чимось виділитися серед інших. Знаючи про це, компанія Adidas випустила дитячі сандалії, що миттєво припали до смаку і батькам, і дітям!

Особливості

До свого завдання дизайнери дитячих сандалів підійшли відповідально. Була вивчена кожна деталь анатомічної будови стопи дитини, адже малюки більш схильні до різного роду травм, тому взуття повинне відповідати всім вимогам безпеки.

Дитячі сандалії Adidas оснащені двома надійними застібками на липучках, що забезпечують відмінну фіксацію стопи, але при цьому не натирають і не здавлюють ногу. Підошва у моделей лита: вона створює відчуття легкості при пересуванні, так що сандалі можна використовувати навіть для активного проведення часу. Наприклад, якщо планується тривала прогулянка по парку.

Дизайн для малюків: Akwah

Немає дитини, який би не захоплювався мультфільмами Дісней. Дизайн моделей дитячих сандалів з лінійки Akwah містить у собі зображення всіма улюблених персонажів з мультиків, так що діти будуть в захваті від барвистою, яскравою взуття. Такі сандалі є ідеальним варіантом для шкарпетки в садок.

Кольорова палітра виробів дитячого взуття Adidas дуже багатогранна, що дозволяє батькам правильно підібрати сандалі і для хлопчика, і для дівчинки, не обмежуючись стандартним правилом «рожевого і блакитного».

Кожна пара взуття приковує погляд класичними білими смугами, що позначають приналежність до культової фірми Adidas.

Відгуки

Батьки, які зупинили вибір на дитячих сандалях Adidas, абсолютно задоволені покупкою. Підібрати розмір на ніжку малюка легко, діти не скаржаться на незручності і з задоволенням носять симпатичні сандалики.