Безворсові серветки для манікюру: що це таке і навіщо вони потрібні?

Для створення манікюру вдома власними руками потрібно придбати певний перелік засобів. Обов'язково знадобляться манікюрний набір, УФ-лампа, гель-лаки та інші допоміжні матеріали. Щоб виконати красиве і якісне покриття, не варто забувати про безворсовий серветках. Цей атрибут для манікюру з'явився в індустрії краси порівняно недавно, але вже став дуже популярний серед майстрів.

Що це таке

Манікюрні серветки без ворсу дуже прості і зручні в застосуванні. Виробники випускають їх упаковками з різним обсягом. Від цього залежить ціна продукту. Спочатку виробники випускали серветки з уже розфасованого і нарізаного матеріалу. Тепер в продажу з'явилися рулонні, мають перфорацію по лінії відриву.

Рулони бувають різних видів:

 • з шпулей або без, перші призначені для автоматичних диспенсерів;
 • різною кількістю серветок в рулоні;
 • виготовлені за індивідуальними замовленнями.

Варто відзначити, що рулонні значно зменшують витрати даного матеріалу. Фасовані серветки створюються шляхом нарізання тонкою еластичною матерії на невеликі квадрати. Спочатку їх створили саме для нанесення гелевих покриттів, так як майстрам ватні диски не подобалися в роботі: вони залишають за собою дрібний ворс, який виявляється тільки після нанесення бази. Це призводило до багаторазового перероблення манікюру: навіть найменша ворсинка скорочує термін шкарпетки покриття. Безворсові серветки звели ці недоліки до мінімуму. Їх використання повністю ідентичне застосування ватяних дисків. Вони обов'язково потрібні дівчатам, які виконують манікюрні процедури вдома.

Для чого використовуються?

Так як виконання манікюру без допомоги безворсовий серветок може доставити багато несподіваних і незручних нюансів, їх застосування вельми виправдано. Безворсові серветки для манікюру використовуються для різних цілей:

 • зняття розм'якшеного ацетоновим засобом покриття: м'яка текстура матеріалу не пошкоджує нігтьову пластину і не дряпає шкіру навколо нігтя;
 • видалення жиру з нігтьової пластини перед базовим покриттям;
 • зняття липкого шару;
 • обробка інструментів антисептиком.

Переваги

Зручність серветок без ворсу при створенні манікюру пояснюється рядом їх переваг:

 • легко пропускають воду і вбирають вологу;
 • складаються з безпечного нетканого матеріалу, гіпоалергенні;
 • величезний вибір готового продукту різного розміру і щільності;
 • прискорюють і спрощують процес створення манікюру;
 • не розшаровуються, не залишають за собою слідів;
 • економічна витрата.

Чим можна замінити?

Якщо безворсові тканинні вироби закінчилися або немає можливості їх придбати, можна використовувати деякі альтернативні варіанти. Перший спосіб заміни – ситець і сатин, який випускається в рулонах. Ці альтернатива дуже бюджетна. Купівля одного такого рулону надовго забезпечить матеріалом для манікюру. А придбати його можна в найближчому магазині тканини. Наступний варіант – вологі серветки, які потрібно попередньо висушити. Вони за своєю структурою дуже схожі на безворсові.

Дані варіанти заміни не ідеальні, а мають кілька мінусів:

 • тканина має властивість розширюватися по зрізу, і в цьому випадку нитка може стати дуже більшою проблемою;
 • такі серветки будуть більш грубими на дотик в порівнянні з безворсовими.

Використання вологих серветок не гарантує відмінний результат. Для їх використання потрібно заздалегідь протестувати продукти різних фірм, так як виробники випускають продукти з різного тканинного матеріалу. Цей варіант небезпечний для алергіків: вологі серветки можуть містити в собі алергенні компоненти. Тому потрібно буде провести тест на алергію. Ще один недолік даного способу – запах. Процедура створення манікюру і так складається з використання великої кількості препаратів з різноманітними ароматами, які не завжди приємні клієнтові. Вологі серветки додадуть ще одну нотку запаху у велике скупчення ароматів. Тому використання спеціалізованих серветок для манікюру – найкращий вибір. Вони зручні у використанні, нічим не пахнуть, не сприяють розвитку алергії. Коштують вони зазвичай недорого, а придбаного матеріалу вистачає надовго.

Де придбати

Купівлю цього виробу краще проводити в спеціалізованих магазинах. Там можна на місці оцінити всі властивості серветок без ворсу і придбати найбільш вподобаний варіант. Для першого використання рекомендується спробувати в домашніх умовах декілька марок цього продукту. Після того, як буде визначений кращий варіант, здійснювати купівлю можна в інтернет-магазинах. Але в цьому випадку потрібно вибирати перевірені магазини з великою кількістю позитивних відгуків. Професіонали манікюру закуповують безворсові серветки великими партіями, так як в умовах салону вони використовуються дуже швидко, а заміна іншими варіантами небажана. Для домашнього манікюру можна купувати меншу кількість серветок. Але доведеться регулярно стежити за їх наявністю, щоб уникнути неприємних ситуацій під час чергової корекції.

Огляд безворсовий серветок з AliExpress дивіться у наступному відео.