Оригінальні варіанти манікюру з ромбиками

Манікюр – та область б'юті-культури, тенденції в якій змінюються мало не щодня. Тренди, які задають як блогери, так і селебріті, варіюються від розкішних складносурядних дизайнів до мінімалістичних однотонних нігтів.

Геометрія в манікюрі – одна з найбільш «гарячих» тенденцій як минулого, так і цього сезону. Різноманітність варіантів вражає – від простих чітких ліній до складних орнаментів з фігур – ромбів, трикутників, шестикутників.

Зупинимося на ромбиках. Які варіанти дизайну можна зробити, використовуючи цю геометричну фігуру? Розглянемо детальніше.

«Стьобані» нігті

Один з варіантів манікюру з ромбами – це так званий стьобаний дизайн, коли візерунок на нігтях імітує простежку, використовувану на сумочки, верхній одяг і взуття. Як його зробити? Існує два способи: з використанням спеціальної липкої стрічки і без неї.

Вам буде потрібно: УФ-лампа або LED-лампа, база, гель-лак і топ (з липким шаром чи без нього), липка стрічка для манікюру, тонка кисть для промальовування деталей.

Перший спосіб передбачає таку послідовність дій:

 • підготувавши нігтьові пластини для покриття лаком (тобто потрібно зробити звичайний манікюр, відшліфувати бафом для кращого зчеплення, знежирити спеціальним складом), нанести базу;
 • висушити нігті в УФ-лампі, покрити їх гелем для французького манікюру;
 • ще раз просушивши нігті, зняти з гелю липкий шар;
 • за допомогою стрічки сформувати «сітку» з ромбів, покрити нігті шаром гель-лаку;
 • висушити нігті, обережно зняти «сітку»;
 • далі, потрібно постаратися зробити кожен ромб візуально об'ємним, в цьому допоможе тонка кисть і деяку кількість навичок.

Прикрасити кожен елемент можна стразом або – вибірково – покрити блискітками. Можна «простьобаний» всі десять нігтів, а можна зробити це вибірково, на двох нігтях кожної руки. Деякі модниці підбирають колір лаку до кольору стьобаною сумочки, інші – грають на контрастах. Оскільки в даний час правило: сумка і туфлі одного кольору, а помада і лак – строго в тон – не діє, а, навпаки, у самих сміливих модниць вважається вчорашнім днем, можна вибрати будь-який відтінок для вашого манікюру, і він буде актуальним.

Якщо ж стрічок з якоїсь причини у вас не виявилося, можна зробити «стьобаний» манікюр і без них. Вам потрібно тонка кисть, якої ви і намалюєте ромби. Звичайно, цей спосіб вимагає великої зосередженості і деяких навичок, але результат може вийти відмінним, якщо ви трохи потренуєтеся. Послідовність дій та ж, що і для манікюру з липкою стрічкою, тільки ромби малюються вручну.

Для додання обсягу елементів їх покриття проводиться в два або навіть три тонких шари, а смужки між ромбиками – тільки один.

Геометрія на нігтях

Ромби в дизайні необов'язково передбачають імітацію стібки. Можна поєднати геометричний візерунок з градієнтом, тоді ромбики будуть поступово ставати більш насиченим, при цьому зберігаючи чітку форму, без патьоків і нерівностей. Це дуже складний, що вимагає тривалих тимчасових витрат, але при цьому надзвичайно ефектний вигляд дизайну. З ним ваші ручки точно будуть в центрі уваги і «витягнуть» навіть найпростіший look.

Крім того, можна помістити ромб в центр нігтя, наприклад, зробивши його блакитного кольору. А решті дизайн сформувати «навколо» нього, обводячи кожен наступний контур все більш темним відтінком синього. Вийде щось середнє між градієнтом і оптичним візерунком.

Ну і, звичайно, не можна забувати настільки модну зараз чітку геометрію, як правило, виконувану з чорного, бежевого або мерехтливої і одного яскравого кольору. Завдяки контрастності тонів манікюр виходить дуже різким, помітним, гостромодним. Часто контраст відтінків підкреслюють тонкими лініями срібних або золотих блискіток. А ось стрази та каміння використовуються у чіткій геометрії рідко, можливо, з-за лаконічності дизайнів.

Камифубуки, «луска дракона» та інші цікаві елементи нейл-арту

Говорячи про геометричному манікюрі з ромбами, не уникнути розповіді про камифубуки. По-російськи це загадкове слово позначає не що інше, як всім відомий паперове конфеті. Влітку 2018 тренд «камифубуки» просто «гримів», був настільки популярний, наскільки це взагалі можливо. Восени кружечки і квадратики своїх позицій не здали, прикрасивши собою більш насичені тони лаку – винні, охру, шоколад і відтінки дорогоцінних каменів.

Камифубуки випускається не тільки в самій популярній формі – кружечків, але і в інших: зірочках, ромбах, квадратах, овалах, сердечках. Розмір у них теж різний, що дозволяє створювати величезну кількість варіантів дизайну – від мінімалістичних викладок на безбарвному лаку до розкішних переливів на «кошаче око». З ромбів можна викласти градієнт, смужки, навіть подобу місячного манікюру або френча.

Камифубуки відмінно виглядають в поєднанні з матовим топом, на чорному глянсовому лаку, оформляють «цар-ніготь» – загалом, практично скрізь!

Найбільш актуальним дизайном з використанням камифубуки на сьогоднішній день є так звана луска дракона. Цей варіант з'явився недавно, але відразу ж придбав шалену популярність серед instagram-блогерів і модних дівчат. «Луску» викладають з ромбовидних пластинок, ця робота вимагає великої акуратності, а також, оскільки наноситься дизайн на вигин частину нігтя, хорошого зчеплення матеріалу з базою і лаком. Саме тому за «луска дракона» слід ходити до майстра, який має уявлення про цей вид дизайну і користується гарною репутацією серед клієнтів.

Крім того, з малих ромбів-камифубуки можна викласти візерунок-ромб. Одним словом, різноманітність варіантів обмежує тільки ваша фантазія.

Якщо у вас є всі матеріали для такого типу дизайну будинку, можна зробити його самостійно. Що вам знадобиться? УФ - або LED-лампа, база і топ, гель-лак бажаного кольору, дотс, ну і самі камифубуки. Фахівці в цьому випадку радять використовувати каучукову базу з-за її в'язкості. Послідовність дій така:

 • нанести базу, просушити;
 • покрити нігті лаком, полимеризовав його;
 • знову нанести шар бази і за допомогою дотса викласти візерунок з камифубуки, як би «притапливая» кожен елемент в базі;
 • просушити одержаний дизайн і нанести ще один шар бази;
 • висушивши нігті в лампі, покрити їх топом;
 • після останнього просушування зняти липкий шар, якщо топ з ним, а якщо використовувався топ без липкого шару, то милуватися на отриманий результат.

Наочний майстер-клас дивіться далі.

  У вигляді ромбів випускаються також стрази та каміння для декору нігтів. Ними також можна викласти візерунки або підкреслити намальований лаком орнамент.

  Єдине правило для любительок строкатого манікюру таке: чим розкішніше і разноцветнее нігті, тим лаконічніше повинен бути вбрання. Вмінню міксувати принти потрібно вчитися, а при відсутності такого навику можна перетворитися не на загадкову екзотичну птицю, а в строкатого папугу.