Золотий ланцюжок-шнурок

Неможливо створити привабливий і оригінальний образ без використання прикрас. Ланцюжок є дуже важливим аксесуаром, оскільки привертає увагу до обличчя і зону декольте.

Золотий ланцюжок-шнурок виглядає ефектно, елегантно і чарівно. Ювеліри створюють справжні шедеври, застосовуючи різні види плетіння.

Особливості

Шнурок або джгутик часто використовується при створенні витончених ювелірних прикрас із золота або срібла. Цей вид плетіння характеризується практичністю і зручністю.

Шнурок створюється завдяки ущільненню ланцюжка іншого типу плетіння. Різноманітність колірних рішень дозволяє кожній модниці підібрати ідеальний варіант для себе.

Ці ланцюжки відрізняються практичністю. Їх можна використовувати при створенні стильних луків в різних стилях. Така прикраса може бути самостійним або застосовуватися в ансамблі з кулонами або підвісками.

Ланцюжок-шнурок підходить для носіння хрестиків, іконок і образків. Кулони не чіпляються за ланки і легко ковзають по шнурку.

Різноманітність плетіння

При купівлі ланцюжка дівчат не цікавлять технічні моменти. Вони звертають увагу на метал, з якого вона виготовлена, довжину і товщину виробу, а також на пробу металу. Ще одним важливим критерієм вибору є тип плетіння жіночих ланцюжків.

Бісмарк

Дуже цікаво виглядає плетіння «Бісмарк». Воно складається з прямокутних ланок. Такий ювелірний виріб відрізняється практичністю при носінні, оскільки воно не деформується і не розтягується. Ланцюжок в стилі плетіння «Бісмарк» виглядає дорого і благородно.

Венеціанське

Ланцюжок, виконана по технології венеціанського плетіння, є дуже міцною. Вона привертає увагу незвичайним блиском. Таку прикрасу можна носити з будь-яким кулоном.

Витонченістю і легкістю характеризуються тонкі ювелірні прикраси. Така ланцюжок ідеально підійде як для молодих красунь, так і для жінок у віці.

Фігаро

Багато ювеліри відзначають, що найміцнішою можна назвати ланцюжок, виконану за технологією плетіння «Фігаро». Такий варіант ідеально підходить для чоловіків. Такі прикраси часто виготовляються із золота, сталі або срібла.

Палять

Вже кілька сезонів поспіль прикраси, виконані за типом плетіння джгута, користуються величезною популярністю. Вони представлені різною шириною і довжиною. Чоловіки віддають перевагу більш широким варіантами, а жінки – тонким, витонченим моделям. Кожна ювелірна плетіння, виконане за типом плетіння джгута, відрізняється хорошою міцністю.

Панцирні

Цей тип плетіння також характеризується довговічністю і міцністю. Хоча він виглядають просто, але часто використовується при виготовленні браслетів і ланцюжків.

Якірний

Одним з найпопулярніших і затребуваних типів плетіння є якірний. Такі ланцюжки відрізняються легкістю в догляді, тому їх часто вибирають чоловіки. Їх можна носити в ансамблі з хрестиками різної форми.

Змійка

Цей тип ще прийнято називати снейк. Він привертає увагу цілісністю і чіткістю. Така прикраса дозволить доповнити офісний цибулю, додати елегантності і неповторності. Дівчата віддають перевагу тоненьким моделям. Вони виглядають жіночно і вишукано.

Ромб

Такий варіант виглядає оригінально. Він характеризується універсальністю і відноситься до класичних рішень. Це плетіння включає ланки у вигляді ромба, які розташовуються один всередині іншого. Ромб може бути одинарним, подвійним або потрійним. Він ніколи не вийде з моди.

Пітон

Зовнішній вигляд ланцюжка став визначальним у виборі назви. Прикраса нагадує шкіру пітона. Такий аксесуар виглядає яскраво і незабутньо. Він ідеально підійде для всіх представниць прекрасної статі незалежно від віку.

Проба

Міцність ланцюжка також залежить від проби золота, з якого вона виготовлена. При купівлі ювелірного виробу варто приділити увагу пробі.

Самим доступним за ціною є золото 375 проби. Але цей матеріал має кілька недоліків, головним з яких є крихкість сплаву. Така прикраса є неміцним і непрактичним.

Золото 585 проби ювеліри застосовують для створення розкішних прикрас різної складності завдяки хорошій міцності. Ця проба є найбільш вдалим поєднанням ціни і якості.

Більш м'яким і надійним матеріалом виступає золото 750 проби. За якістю він практично не відрізняється від ювелірних виробів 585 проби, але коштує набагато дорожче.

Сьогодні зустрічаються розкішні ювелірні прикраси з лимонного золота, яке є аналогом жовтого золота. Цей метал набуває такий незвичайний відтінок завдяки поєднанню міді і срібла, при цьому переважає останній. Ланцюжки з лимонного золота привертають увагу оригінальністю і незвичністю. Багато модниці віддають перевагу саме таким варіантам.

Вага і розміри

Сьогодні багато процесів виробництва є автоматичними. Маленькі по масі ланцюжка також виготовляються спеціальними верстатами, оскільки вручну зробити такі ювелірні прикраси практично неможливо. А якщо навіть і вийде, то таке виробництво вимагає дуже багато фінансових вкладень.

Завдяки машинної в'язки створюються пустотілі моделі. Ця технологія виробництва відпрацьована до дрібниць, хоча є і нової. Ланцюжки виглядають масивно, розкішно і мають невелику вагу. Але ці ювелірні прикраси характеризуються низькою міцністю, тому їх часто здають у ремонт. Надійність ланцюжка залежить від товщини дроту.

Застібка

Міцність ланцюжка залежить не тільки від кожної ланки, але також і від застібки. Серед найпоширеніших видів застібок можна відзначити наступні:

  • Шпрингельный замок використовується для ювелірних виробів з вагою до п'яти грамів. Він має один суттєвий недолік – кільце замку не запаяна, тому під час шкарпетки воно може розігнутися. Застібка не піддається ремонту. Її потрібно відразу замінювати на нову.
  • Карабін є найпоширенішим варіантом. Він представлений різними розмірами і формами. Його зазвичай встановлюють на ланцюжки вагою від п'яти грамів. Ця застібка є практичною, але теж має недолік. Він полягає в тому, що карабін містить сталеву пружину, яка потребує постійного ремонту. Ця процедура добре відома всім ювелірам і коштує недорого.
  • Часовий замок відрізняється надійністю, але зазвичай встановлюються не на ланцюжку, а на браслети. Якщо говорити про недоліки, то варто зазначити, що ця застібка вимагає уваги при замиканні.
  • Коробка є дуже міцним видом застібок. Її встановлюють на ювелірних виробах з масою вище 20 грам. Вона характеризується високою зносостійкістю.